Ayhan Islıklandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Islıklandı

Cevap: Ayhan Islıklandı

Ayhan'ı sevmeyen sevmez orası tamam da 2002 yılından beri birçok hizmeti dokunmuş bir futbolcu son 1 yıldır sallanmaya başladı diye ıslıklamak 7 yıllık emeğini hiçe saymak nedir arkadaşlar?

Yaşınız gereği heralde Ayhan - Batista orta sahasını veya Ayhan'ın Gerets zamanında Hagi zamanında hem orta saha hem sol kanat oynadığı 2 kişilik iş yaptığı günleri unuttunuz herhalde? Bir hatırlatayım istedim.

Daha önce de yazdığın gibi, zaten daha çabuk iyileşsin diye sağlık ekibi tarafından kortizonla tedavi edilen bu yüzden kilo alan Hasan Şaş gibi bir futbolcuyu ıslıklayan zihniyetten daha da başka iş beklemiyorum.

Ayhan'a bende kızıyorum top kaybında hatalı pasında bende ağır tepki gösteriyorum ama armaya formaya bu kadar hizmet etmiş bir adamı da üstelik kaptanlık görevi yaparken ıslıklamak yuhlamak nedir ya? Kişiye saygınız yok mevkisine konumuna saygı duyun bari. Ama kime diyorum ki ben? 22 yaşında kaptanı sevgilisiyle sinemaya gitti diye yuhlayan kelepçeli seks partilerine karışıp rezil kepaze olan adamı gol attı diye 2 günde baş tacı eden zihniyetten ne beklemeliydim ki?

Hemen şimdi savunma gelecek "Dışarıda taraftar var mı?" diye... Evet siz hepiniz tamamınız hayatında bir kere bile hata yapmamış yanlış iş yapmamış ve bundan pişman olmamış üstün insanlar, pir ü pak insanlar Ayhan'ı eleştirebilirsiniz... Demekki Hagi Arsenal maçında kırmızıyı yedikten sonra biz kupayı alamasak veya Taffarel'in bir hatası yüzünden o maç gitse İstanbula dönüşte yaşınız yetseydi onu da ıslıklayacaktınız... Ya da Chelsea maçında Taffarel oyundan atıldıktan sonraki maçta onu da silecektiniz tepkinizle...

Biz taraftar olarak bu oldukça bize bu başarısızlıklar az bile az...

Hasan Şaş'ı Arif'i bile ıslıklayan zihniyetten başka sözler beklemiyorum...

Evet yazdıklarımdan bu anlam çıkar, tebrikler.

Ayhan'ı ıslıklayanlar doğru yaptı dedim sen Hasan'la, Arif'e getirmişsin olayı... Ben Ayhan'ın ismini bu iki adamın ismiyle yanyana anmam bile, senin için aynı değerdeyse bu adamlar onu bilemem tabi. Hasan Şaş ve Arif'in son zamanlarında statda olsaydım en ufak bir tepkim olmazdı, ama dün statda olsaydım Ayhan'a yapılan her türlü tepkiye katılırdım.

Hasan Şaş kaybedince çıldıran bir adamdı, Ayhan ise sırıtarak "Dışarıda taraftar var mı?" diyen bir adam...

Formayı opünce noluyo ?? Belözoğluda öpmedimi .

Ayhan ıslıklanmaya devam edicek her gittiğim maçtada sonuna kadar ıslıklıcam beter olsun

Cana Galatasaray için yetersiz bir futbolcu :) İzleyen gözler bunu görür zaten.

Ayrıca ben sana bişey demiyorum ne ki bu konuşma tarzı :)

Senin tarzın tamamen gereksiz ve polemik arama derdinde olan yorumlar.Cana iyi bir kadronun emniyet subabıdır.Sen tamamen kendini sallamaya şartlamış isen yapacak birşey yok. Bak kafana göre takıl

Evet yazdıklarımdan bu anlam çıkar, tebrikler.

Ayhan'ı ıslıklayanlar doğru yaptı dedim sen Hasan'la, Arif'e getirmişsin olayı... Ben Ayhan'ın ismini bu iki adamın ismiyle yanyana anmam bile, senin için aynı değerdeyse bu adamlar onu bilemem tabi. Hasan Şaş ve Arif'in son zamanlarında statda olsaydım en ufak bir tepkim olmazdı, ama dün statda olsaydım Ayhan'a yapılan her türlü tepkiye katılırdım.

Hasan Şaş kaybedince çıldıran bir adamdı, Ayhan ise sırıtarak "Dışarıda taraftar var mı?" diyen bir adam...

Bütün yazılanlar birleşince ve geçmişte olanları da hatırlayınca evet bu sonuç çıkıyor.

Benim için aynı değerde mi değil mi orasını bilemem ama Şampiyonlar ligi başarılarımızın son dönemlerinde hep Ayhan var ve olmaz denilen mucize şampiyonlukla Kalli dönemindeki şampiyonlukta katkısı yadsınamaz. Tabi biz her sene avrupa kupası aldığımızdan bu başarılar önemsiz diyorsanız bilmem.

Ayhan taraftar varmı demiş dönüp dolaşıp aynı şey... Bende herkes kadar kızdım o zaman, ama Arif'te Real Madrid maçı 2-0 gerideyken soyunma odasına gideceğine kazan dairesinde kokoreç yemiş adamdır maçı falan sallamışlar yemek derdine düşmüş adamlar. Ne yapsaydık o zaman öğrendiğimizde asacak mıydık? Ayrıca Arif ve Hasan ile Ayhan'ın yuhlanma sebepleri aynı yaşlılık yüzünden formlarının düşmesi o yüzden büyük konuşmayın bence...

Formayı opünce noluyo ?? Belözoğluda öpmedimi .

Ayhan ıslıklanmaya devam edicek her gittiğim maçtada sonuna kadar ıslıklıcam beter olsun

Bütün futbolcular ıslıkla ondan sonra da senin için savaşacak futbolcu ara afferim sana bu yolda devam. Futbolcu bilsin ki her tökezlediğimde bu adam beni ıslıklıyacak ondan sonra da sen o adamdan hayır bekleyeceksin... Devam devam...

Senin tarzın tamamen gereksiz ve polemik arama derdinde olan yorumlar.Cana iyi bir kadronun emniyet subabıdır.Sen tamamen kendini sallamaya şartlamış isen yapacak birşey yok. Bak kafana göre takıl

Cana kötü futbolcu benim için.

Gelip benim yorumuma yorum yapan sensin yani benim sana bir şey dediğim yok Cana'yı beğeniyorsun diye :)

Cana'nın geçmişini bilemem bunu defalarca dedim.İlk kez Galatasaray'da görüyorum.Ve performansının Barış Özbek'in performansından farkı pek bi az.

Cana kötü futbolcu benim için.

Gelip benim yorumuma yorum yapan sensin yani benim sana bir şey dediğim yok Cana'yı beğeniyorsun diye :)

Cana'nın geçmişini bilemem bunu defalarca dedim.İlk kez Galatasaray'da görüyorum.Ve performansının Barış Özbek'in performansından farkı pek bi az.

Ben performansını iyi bulduğumu ve neden daha iyi olamayacağını defalarca yazdım.Senin futbolculık kıstasların baya yükseklerde demek, neyse Cana'Ya sallamaya devam edin. Ön yargılı adamlarlan tartışılmaz.

Bütün futbolcular ıslıkla ondan sonra da senin için savaşacak futbolcu ara afferim sana bu yolda devam. Futbolcu bilsin ki her tökezlediğimde bu adam beni ıslıklıyacak ondan sonra da sen o adamdan hayır bekleyeceksin... Devam devam...

2 gün önce herkes ateş püskürüyodu bu adam noldu bi anda?

Şak Şak cı traftarsınız hepiniz asıl sizi ıslıklamak lazım

Ben performansını iyi bulduğumu ve neden daha iyi olamayacağını defalarca yazdım.Senin futbolculık kıstasların baya yükseklerde demek, neyse Cana'Ya sallamaya devam edin. Ön yargılı adamlarlan tartışılmaz.

Ben dedim Cana Fenerbahçe'de oynasa sırıtmaz.Bizim kadrodan kaynaklanıyor sırıtması diye.

Fakat Cana fark yaratacak bir oyuncu değil.Ayağına topu aldığında insana güven vermiyor en başta.

Kıstas değildi o.Sadece ortasahaya geçince içine Xavi mi kaçacak sanki dedim.

Uzaklara gitmeye gerek yok.Ezeli rakipteki Emre ile kıyaslayalım.Her türlü Emre daha üstün bir futbolcu Cana'dan.

Değil mi? Bana Cana Emre'den daha iyi futbolcudur diyebilir misin?

ayhandan cok hagi ıslıklanmalıydı. senin elinde yekta varken ayhanı oynatıyosan. bu ayhanın sucu degil haginin sucudur...

Ben dedim Cana Fenerbahçe'de oynasa sırıtmaz.Bizim kadrodan kaynaklanıyor sırıtması diye.

Fakat Cana fark yaratacak bir oyuncu değil.Ayağına topu aldığında insana güven vermiyor en başta.

Uzaklara gitmeye gerek yok.Ezeli rakipteki Emre ile kıyaslayalım.Her türlü Emre daha üstün bir futbolcu Cana'dan.

ya renkdaş ona bakarsan culioda emreden daha yararlı görülüyor. canayı emreyle degil cristian selcukla kıyasla. cana fark yaratan oyuncu degil zaten.

Ben futbolcuları mevki özelliklerine göre kıyaslarım.Emre orta sahadır,Cana libero. Bu kadar basit.Modern futbol geyiği yapma bana şimdi.Dünyada böyle liberolu oynayan dolu adam var.Madem Emre,Ernst diyorsun onlarda stoper oynayamıyor.Cana ligin en iyi defansif özellikleri olan oyuncusudur.

Ben futbolcuları mevki özelliklerine göre kıyaslarım.Emre orta sahadır,Cana libero. Bu kadar basit.Modern futbol geyiği yapma bana şimdi.Dünyada böyle liberolu oynayan dolu adam var.Madem Emre,Ernst diyorsun onlarda stoper oynayamıyor.Cana ligin en iyi defansif özellikleri olan oyuncusudur.

Koy Emre'yi ön liberoya :) Emre'nin mevkiisi ortasaha bak kendin diyorsun bunu.

Emre kendi mevkisinde oynamadığı halde Cana'dan iyi bir futbolcudur.

Çok kez ön liberoda oynadı biliyoruz.

Cana'nın zaten oynaması gereken yer stoperdir.Ancak orada belli olmaz tekniğinin bu denli kötü olması.

bence seneye selcuk-ekici alınıp on lıbero dıye bı mevki yapmamız hayırımıza olacak

selcuk-culio

ekici

Koy Emre'yi ön liberoya :) Emre'nin mevkiisi ortasaha bak kendin diyorsun bunu.

Emre kendi mevkisinde oynamadığı halde Cana'dan iyi bir futbolcudur.

Çok kez ön liberoda oynadı biliyoruz.

Cana'nın zaten oynaması gereken yer stoperdir.Ancak orada belli olmaz tekniğinin bu denli kötü olması.

Emre ön liberoda oynamıyor.Görmesek inanacağız.Laflara bak. Libero orada Emre'nin arkasını toparlayan Selçuk.İki yönlü oynamak ile liberoyu ayırt futbolu öyle tartış benle.Şu başlıkta bile Cana tartışmasını açarak,Emre örneği vererek niyetini belli ediyorsun ya neyse.

Emre ön liberoda oynamıyor.Görmesek inanacağız.Laflara bak. Libero orada Emre'nin arkasını toparlayan Selçuk.İki yönlü oynamak ile liberoyu ayırt futbolu öyle tartış benle.Şu başlıkta bile Cana tartışmasını açarak,Emre örneği vererek niyetini belli ediyorsun ya neyse.

:D

Emre iki yönlü oynuyor genelde evet.Culio misali.Emre'nin ön libero oynadığı maç var diyorum sana.

Ben sana ne diyorum bak.Emre'yi ön liberoya koy Cana'dan iyi oynar.

B2B ile ön libero arasındaki farkı biliyorum merak etme :)

Bu şekildeki konuşma tarzını 13-14 yaşında sergiliyordum ben :asd:

Git öğren önce sonra konuş falan :asd: Tek bilen sensin koca forumda :sad007:

Üst Alt