Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

eger demin cikan uefa galatasaraya izin verdi cl icin dogrusa ozaman bizde artik baskana, hodri meydan demba ba dan iyisini bekliyoruz artik demek düser.

Eboue_ve_Adebayor_Gol_Sevinci.jpg

Çıldırt bizi Ünal başgkan..

25 hazirana kadar transfer bitmez demba ba dan da iyisini alamayiz baskan yine gereksiz yere iddaali aciklamalar yapmis

Adebayor belki çok zor , imkansıza yakın ama ya alırsa diyede aklıma gelmiyor değil muhteşem ötesi olur.

Ya Chelsea bu sene forvet hattında büyük revizyon yapıyor. Hani ütopik ama milyonda bir gerçekleşebilecek isimler vardır ya, acaba diyorum Fernando Torres falan mı düşünüyorlar. Fatih Terim'in istediği forvetin dünya üzerinde tam anlamıyla vücut bulmuş hali. Hatta diyebilirim ki Barcelona'nın bile ihtiyacı olan forvet. Hakkında ve özellikleriyle ilgili sayfalarca yazabilirim bu Atletico Madrid efsanesi üzerine. Lan bak çok içten ve temiz duygularımla söylüyorum, lütfen gel lan. Bak Chelsea'de kıymetini bilmiyor senin. Çok seviyom lan seni.

Ya Chelsea bu sene forvet hattında büyük revizyon yapıyor. Hani ütopik ama milyonda bir gerçekleşebilecek isimler vardır ya, acaba diyorum Fernando Torres falan mı düşünüyorlar. Fatih Terim'in istediği forvetin dünya üzerinde tam anlamıyla vücut bulmuş hali. Hatta diyebilirim ki Barcelona'nın bile ihtiyacı olan forvet. Hakkında ve özellikleriyle ilgili sayfalarca yazabilirim bu Atletico Madrid efsanesi üzerine. Lan bak çok içten ve temiz duygularımla söylüyorum, lütfen gel lan. Bak Chelsea'de kıymetini bilmiyor senin. Çok seviyom lan seni.

uyku vaktin gelmiş

Harbi yat sen.

Üst Alt