Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

bu habere en geç 2 gün içinde yalanlama gelmezse veya 25 haziran pazartesi günü transferlerimiz arena da olmazsa başkanın halini düşünemiyorum çok fena şeyler olur internet ortamında yemediği küfür kalmaz acı ama gerçek

hadi başkan bekliyor ve sana güveniyorum

Milliyet haberine de bu kadar çabuk inanıldığını görmedim. Bu ülkede atıp tutmaya ceza yok diye bazen röportaj oluyor ama araları kendileri döşüyorlar.

Bu kadar sabreden taraftar başkanına atıp tutmadan Temmuz başına kadar sabreder.

Öyle bir kafadasınız ki sanki bütün takımlar transfer yapmış,herkes transferini bitirmiş biz geç kaldık.Bir etrafınıza bakın önce işkembeden atıp tutacağınıza.

Keşke azcık yorumları okuyup öyle mesaj atsaydın. Kimse niye hala transfer yapmadık diye kızmıyor. Kimse transferde geç kaldık diye kızmıyor. Başkanın tutarsız açıklamalarına kızıyor.

Beyler haber milliyetinmiş gaza gelmeyin hemen :)

Bu haber yalanın daniskası, selçuk yula ercan saatçi tarzı adamlar çıkarıyor bu haberleri

alin size bir devlet bahceli hesabi:

simdi bu drogba'nin drogunu cikar. ne kaldi? BA

demba ba'nin dembasini cikar. ne kaldi? BA

simdi bu ikisini yan yana koy. ne oldu? BABA

iste biz babayi aliriz.

eger dogruysa bu haber. rezillik. demba ba'nin bir ust modeli tevez, aguero, ibrahimovic filandir. onlarida alamiyacagimiz icin geciniz bu bos laflari.

Haber yalansa çıkıp yalanlasınlar zira; haber direk başkanı itham altında bırakacak, başkanı taraftarın önüne atacak nitelikte. Yok yalan değilse, 25'inde imza şov isterük. :ayatollah:

Bu her haber diyebileceğin haberler arasında değil. Büyük bi haber. Başkanı taraftarın gözünde küçültebilcek bir haber.

Böyle bir etkisi olacağını zannetmiyorum zaten insanlar milliyetin ne kadar kolpa bir haber kuruluşu olduğunun bilincindedir bence..

ben şahsen internet sitelerine bile girmiyorum bu adamların internethaber, fotomaç, vatan , cnnturk, milliyet daha bir ton medya kuruluşu var işleri güçleri sırf hikaye yazmak..

habertürk yada hürriyetin haberi olsa belki inandırıcı olur benim için.

la bizim baskan baya garip bi adam,yarında baska bi acıklama yaparsa sasırmam dogrusu

Böyle bir etkisi olacağını zannetmiyorum zaten insanlar milliyetin ne kadar kolpa bir haber kuruluşu olduğunun bilincindedir bence..

ben şahsen internet sitelerine bile girmiyorum bu adamların internethaber, fotomaç, vatan , cnnturk, milliyet daha bir ton medya kuruluşu var işleri güçleri sırf hikaye yazmak..

habertürk yada hürriyetin haberi olsa belki inandırıcı olur benim için.

Kardeşim transfer haberi olur tamam yalan dersin. Ama adamlar röportaj yaptık diyor. Başkanın ağzından iddaalı cümleler yazıyorlar. Bülent Tulun haberini yalanlayan bunu da yalanlamalı bence. Umarım yalan haberdir.

Kardeşim transfer haberi olur tamam yalan dersin. Ama adamlar röportaj yaptık diyor. Başkanın ağzından iddaalı cümleler yazıyorlar. Bülent Tulun haberini yalanlayan bunu da yalanlamalı bence. Umarım yalan haberdir.

Bugün milliyetin sitesinde yer alan bir haber;

Galatasarayın şampiyonluk yarınlara kaldı tişörtüne milliyetin yaptığı yorum "Galatasaray öyle bir tişört yaptı ki bir küfür eksik"..

Tişörtün üzerinde şampiyonluk yarınlara kaldı yazıyor bir de ağlayan bir yüz :)

Yorum senin sen kendi internet sitende yalanlasan bile milliyet çıkar der ki hayır Galatasarayın yalanlaması doğru değil biz röportaj yaptık..

Yüzsüzlük dizboyu o yüzden rahat ol sırf yalan dolan milliyet

Galatasarayın şampiyonluk yarınlara kaldı tişörtüne milliyetin yaptığı yorum "Galatasaray öyle bir tişört yaptı ki bir küfür eksik"..

Yorum senin sen kendi internet sitende yalanlasan bile milliyet çıkar der ki hayır Galatasarayın yalanlaması doğru değil biz röportaj yaptık..

:) Ben milliyeti övmüyorum ki. Ama bu röportaj haberi. Biz yalanladıktan sonra nereye öyle bir şey diyorlar. O zaman ses kaydını göster, videoyu göster derler adama.

Anlaşamıycaz senle dostum bu konuda :)

Eger baskan roportajinda boyle dediyse, eyvallah baskan, sunun surasinda ne kaldi 25 hazirana. Bekleriz biz.

10 gun daha. Sen al 5-6 tane daha adam, imza attir, biz geliriz stada.

Milliyet internet sitesi anti Galatasaray propagandası yapıyor.

O siteye girip boşuna Galatasaray haberi okumayın.

Kendilerince "Galatasaray öyle bir tişört yaptı ki bir küfür eksik".. şeklinde bir haber yaparak o tişörtleri yapanları yani Galatasarayı kendi okurlarına şikayet ediyor.

Röportaj haberi de büyük ihtimal yalan...Galatasaray taraftarlarını yüksek beklenti içine sokup daha sonra da Galatasaray taraftarları ile yöneticilerini birbirine düşürmek istiyorlar.....

avatardaki gercek aslanmi? resim 80 lerden gibi duruyo galiba

vallahi gercek olursa, en güzel Transfer Sezonu Adnan Polat döneminde yasamistik, Milan Baros ve Kewell takimdaydi, gitt Frank Rijkaard gibi TD getirdi, yaninda Neeskens gibi bir adam.

Futbolcu olarak cok sevdigimiz Abdul Kader Keita, Elano. Ozaman keske bir Forvet daha olsaydi, bugünler cok degisik olacakti... Ondan sonra zaten her sene gene ayni berbat, gelcek mi gelmicek mi bekle, yok su bu filan, tadi kalmadi da artik

Fatih terim istiyorsa alınmalıydı. madem isteği doğrultusunda gittiniz. Vazgeçme nedeniniz daha iyisi alınacak olamazdı. gitmeden önce bilmiyormuydunuz daha iyisini almanız gerektiğini ki bence demba Ba yerinde bir hamleydi. Bonservis ücreti fazlaydı vazgeçmek zorunda kaldık demek bu kadar zor olmamalı sayın aysal. 25 Haziranı işaret ediyorsunuz. Umarım işaret ettiğiniz tarihte söylediğiniz tür de futbolcuları arenaya getirirsiniz. Getirmediğiniz taktirde büyük bir ayıp olur bu. ve bu ayıp size yeter.

Pek gerçekçi gelmedi ama hayırlısı.Bu tarz açıklamalar yapmak çok yanlış.Şimdi herkesteki hedefi büyüttüler.Sonrada level farkı olunca insan ister istemez beğenmiyor transferleri.

Üst Alt