Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Basına yalancı deyip yaptıkları her habere inanan bir taraftara sahibiz, millet bayılıyor ona buna sallamaya bu haberler de bahanesi oluyor.

25 haziran tarihini ünal aysal kendi verdi başgan. diğer yazılanlar kolpa ama 25 haziran olayını bizzat duyduk adamın ağzından.

Yok ona birşey dediğim yok zaten genel konuştum. Misal bu bir Nevzat Dindar haberiymiş, çok ciddiye almaya değer mi?

tabi değmez. zaten milliyet,hürriyet,fanatik,fotomaç,vatan,takvim,star,haberturk vs.. herhangi bir gazetenin herhangi bir haberini ciddiye almaya değmez. hatta ntvspor ve ligtv de bunlara dahil.

tabi değmez. zaten milliyet,hürriyet,fanatik,fotomaç,vatan,takvim,star,haberturk vs.. herhangi bir gazetenin herhangi bir haberini ciddiye almaya değmez. hatta ntvspor ve ligtv de bunlara dahil.

Aralarinda en fazla NTVSpor'a guveniyorum. Adamlar gereksiz haber yapmiyor. LigTV zaten Fanatik, Fotomac gibi.

Basına yalancı deyip yaptıkları her habere inanan bir taraftara sahibiz, millet bayılıyor ona buna sallamaya bu haberler de bahanesi oluyor.

örnek: geçen aysal'ın canlı yayın açıklamaları. yahu adam demba ba ile ilgili bize iletilmiş bir şey yok diyor, 5 dakika sonra haber sitelerine düşen şey, aysal, terim isterse demba ba'yı alırız diye haber yapıyor.

düşünün yani adamın birebir kameralara konuşmasını bile değiştirerek haber yapıyorlar ve millet video'daki aysal'ın söylediklerine değil de haber sitelerine inanıyor. çok garip insanlarımız var.

İcimdeki ses akın olm oscar cardozo diyor başka birşey demiyor şu sıra:) an itibariyle maxi lopes geçti hayırlı olsun herkese :D

Ünal Aysal'dan Transfer Açıklaması

Ünal Aysal'dan transfer açıklaması

Galatasaray Başkanı, Ünal Aysal Assaidi için Heerenveen’le pazarlık yaptıklarını kaydetti

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, başta transfer olmak üzere gündemdeki konularla ilgili Milliyet Gazetesi'ne önemli açıklamalar yaptı.

Assaidi konusuna değinen Aysal, transfer mesajlar vermeyi ihmal etmedi. Başarılı yönetici görüşmelerin devam ettiğini dile getirdi.

Başkan Aysal, Heerenveen forması giyen Faslı yıldız Ossama Assaidi'nin İstanbul'a getirilmesiyle ilgili olarak, "Kulübünün haberi olmadan böyle bir şey olur mu? Kulübü izin verdi, biz de İstanbul'a getirdik. Assaidi ile sorun yok. Heerenveen ile görüşmeler ise devam ediyor. Katar'dan aldığı cazip tekliflere karşın Galatasaray'ı tercih etti. Assaidi gelecek vaad eden, yetenekli ve başarıya aç bir oyuncu" diye konuştu.

Gündemi yeniden meşgul eden Terim-Tulun krizine de açıklık getiren Aysal, "Palavra bunlar! Fatih Terim'den habersiz Bülent Tulun iş yapmaz. Aralarında çok iyi bir diyalog var. Futbol takımıyla ilgili bütün gelişmelerden hocamızın haberi oluyor" ifadelerini kullandı.

Ünal Aysal'a, "İmzalar için 25 Haziran tarihini verdiniz. Biraz erken değil mi?" diye sorduğumuzda iddialı bir yanıt aldık. Sözünün arkasında olduğunu vurgulayan Aysal, "O gün transferlerin yüzde 90'ı tamamlanır. Belki bir oyuncu sonra alınabilir, ama bizim planlamamızda bir gecikme olacağını zannetmiyorum. 25 Haziran'da Türk Telekom Arena'da taraftarımıza oyuncularımızı tanıtacağız" dedi.

Atletik, çabuk ve iyi bir bitirici olsun da, başka bir şey istemiyoruz. Kalas gibi birini almasalar bari.. :p

Olacakları tahmin edebiliyorum, sonunda yine daha iyisini bulamadık transfer yapmayı düşünmüyoruz derler, masraflı forvet transferinden sıyrılırlar.

Umarım düşündüğüm gibi olmaz bu sefer.

Başkan seni seviyorum, 1 sene öncesinde yığınla dert dolu enkaz bir takımı alıp, neredeyse nokta atış transferler ile, şampiyon bir takım yarattın, bazı talihsizlikler olmadımı evet oldu zaten başkan bunu kendi ağzıyla söylüyor, "acemilik" olarak. Ama başkanım keşke tarih falan vermeseydin, futbol dünyası bu, her an her şey değişebiliyor. :n:

Acemilik falan gecin bu işleri. 25 milyon taraftar, 107 yıllık klüp onun tecrube kazanmasınımı bekleyecek? Bilmiyorsa kalkısmasın bu işlere. Yimpaş Yozgatspor'a başkan olmuyorki, koskoca Galatasaray var karsısında.

galatasaray transfer dönemini hep son gunler lig baslarken tamamlar hiç tecrubeli isim bir kişi bile gelmemişken 9 günde çok şey degişecek açıkcasi inanmıyorum başkanım

Üst Alt