Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk

Reale giderde top oynayamaz.Khedira oynar Hamit oynayamaz bence

hamit sizce neden imzalamadı ?

para yüzündenmi? bence değil. real gibi bir takımda para söz konusu olmaz bence.

sebep

1- orda yedek kalma ihtimali olduğu için

2-fatih terim ve haluk ulusoy (özellikle ulusoy) tarafından biraz beklenmesi gerektiğini yönünde haber göndermeleridir.

çünkü hamit eğer orda yedek kalırsa sanmıyorum ki bir daha başka büyük kuluğ ister ve o büyük paralar kazanamaz.

türkiyede fatih terimli iyi bir kadroda eğer başarı gelirse kazanacakları kısaca taraftarın sevgilisi ve para- gelecek sene şampiyonlar ligi. bilmiyorum ama zaten hamit yaşı geldi en fazla 4-5 sene daha oynar onun için en iyi yerde bırakmak hatırlanmak ister.

nuri daha genç orda kendini gösterirse yıllarca kalır.

hamit en fazla orda 1 sene dayanır oynamaz ise ondan sonra orta seviyeli takıma gidip kariyeri düşen unutulan bir isim olur.

galatasaray hagi-popescu-taffarel-suat-okan-bülent gibi isimleri bittiği anda en üst sınırda bıraktılar futboluu..

Yahu Real Madrid bu REAL MADRID. Orda yedek kalsa ne olur yahu? Sonradan oyuna girse bile bu buyuk bi onur ve sereftir. Sizleri duyanda Ahtletico Madrid'den bahsettiginizi sanacak. REAL MADRID'den bahsediyoruz, 2. Turk olarak tarihe gececek diyorum.

Objektif olacak olursak Real Madrid'e gitmek cok daha iyi ve mantiklidir. Ayrica yedek kalacagini kim diyor? Belki ilk 11 oynar veya zamanla kendini gosterir. Yok neymis yedek kalacakmis, yok neymis daha az para kazanacakmis, yahu Real Madrid'den bahsediyoruz. Birakinda o kadari olsun yani ...

Ha bize gelmesini tabiki cok isterim o ayri bi mesele.

Ulan Madrid, dünyada binlerce orta saha oyuncusu dururken, sen de hepsini alabilecek konumdayken niye gelip de Türk statüsünde oynayabilen bütün kaliteli orta saha oyuncularina sulanirsin?!

Bu HARIKA birsey, Turk futbolu adina ve Turk futbolcular adina muthis birsey. Umarim daha cok turkler goruruz Avrupa'nin en iyi takimlarinda, bi kere Turkiye pazari icin de cok iyi olur. En azindan gelipte 20 milyon euro'lari verenler cikar.

Dün gece Cok farklı programda Gökmen özdemir Hamit eger cuma gününe kadar Real'e imza atmazsa c.tesi günü GALATASARAY'lı olacak dedi..

ve Reha muhtarın çok güvendigi hiç şaşmadıgı kaynak. Selçuk inan'ın GS ile anlaştıgını açıkladı..

Bu haberleri Saim ALtunterim'de doğruluyor.. + Sezer öztürk..

forumdan üyeliğimi siliyorum hamite yaşlı diyip burun kıvıranlar var :asd::asd:

Ne anlamda uymaz?

Ben şunu anladım. Bir renk gerçekten sarı olsa ve sen ona bu renk sarı dır desen, emin ol bu renk sarı değildir diyen birileri mutlaka çıkacaktır. Anlıyorum her düşünce aynı olmak zorunda değil. Ben her düşünceye karşı çıkmanın düşünce olduğunu zannedenlerden veya %90 olumlu olan bir olayın, %10 tarafından durmanın daha çekici geldiği insanlardan bahsediyorum. Anladın mı;)

Hamit'e Selçuk'a burun kıvıranlar var. Kimleri beğendiklerini merak ediyorum. Bu adamların isimlerinin şu an takımımız ile ciddi biçimde anılması bile başlı başına olay. Futbol ile ilgilenmeyin bir zahmet siz. Takmışsınız bir altyapı da altyapı. Nerde hani altyapı??? Altyapı falan yalan...

Hamit-Arda-Ersan-Sabri-Selçuk ilk 11imize şu 5 adamı oynatabilirsek yerli olarak gerisi kolay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt