Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk

Ersan hayali kurmayın. O gelmeyecek. Hamit de zor. Selçuk'u hepsine, hatta Drogba transferine bile tercih ederim.

Ersan hayali kurmayın. O gelmeyecek. Hamit de zor. Selçuk'u hepsine, hatta Drogba transferine bile tercih ederim.

Bjk Ersandan vazgeçti gibi Kemal Tokak ile Egemeni almışlar.50 tane stoper alacak halleri yok ya.Hamit de Galatasaraylıdır.Fatih Terim kozunu kullanarak ikna edebiliriz belki.Drogba'da da işin içinde peter kenyon varsa imkansız değil

Yerli kalitesi çok önemli.Eğer iyi bi yerli kadrosu kuramazsak Fatih Terim başarılı olamaz

Ne Canasi? Ben Hurriyet'ten bahsediyorum. Orta sahayi ancak ya o ya da hamit toparlar. Selcuk Inan yerine o gelirse uzulmem. Hatta sevinirim.

Ben cananın bi büyük takım ön liberosu için yeterli bi tekniğe sahip olmadığını savunuyorum sen yeterli olduğunu düşünüyosan direkt olarak söyleyebilirsin bunu.

Cana mı Hürriyet mi ? Kesinlikle Hürriyet. Cana yüreğiyle oynuyormuş, tek tesellimiz bu. Hürriyet'te Cana kadar yürekli. Üstelik Canaya göre artıları çok. Sezon başında bize transfer olduğu söylemişti.(Ara transferde de olabilir.)

Cana bizim takım için yeterli. Hürriyet bizim takımın oyuncusu olamaz.

Cananın kalitesiyle Hürriyetin kalitesini kıyaslamak çok abes olur ama günümüz futblunda özellikle büyük takımlarda servet gibi cana gibi tek yönlü adamların devri geçiyo.Benim istediğim ön liberomuzun en azından 3-4 yıl önceki Aurelio kadar top tekniğinin,pas kabiliyetinin olması.Çok şey mi istiyorum?:(

Cananın kalitesiyle Hürriyetin kalitesini kıyaslamak çok abes olur ama günümüz futblunda özellikle büyük takımlarda servet gibi cana gibi tek yönlü adamların devri geçiyo.Benim istediğim ön liberomuzun en azından 3-4 yıl önceki Aurelio kadar top tekniğinin,pas kabiliyetinin olması.Çok şey mi istiyorum?:(

O zaman Biglia hayirli olsun diyebilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt