Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenliyor!

A1a2GQ.png

Burada benim acimdan 3 tane onemli konu var ama muhtemelen 3 u de umrunuzda olmayacaktir

- 2000 li yillarin basindaki "digiturk kuru" mevzusunu biliyor muydunuz ? Yani o donemki yayin anlasmasi ucuza gitti ve kluplerin borc sarmalina baslangicina sebep oldu gibi bir konuya deginildi . Ki 5 aylik alacak kur farkini tek kisi olarak senolun kovaladigi dusunulurse , kluplerin buradan zarari ne kadardir acaba ?

- tolga hakkinda suc duyurusu ve muhtemelen tazminat davasi acacaklar . Zamaninda rvp ye de dava acilmis . Bu dava ve rizedeki otobus davasi halen sorusturuluyor . Bu tip davalarin sonuclandirilamamasi bende ciddi supheler meydana getiriyor , GS adasi davasini da bunlara ekleyebiliriz

- ucuncu konu , mete kalkavanin telefon gorusmelerinin incelenmesi ile ilgili bir talep var , 6698 yaklasik 2 sene evvel kanunlasan bu mevzuyu da kismen duzenleyen bir madde . Ayrica idari ve adli kollugun isleyisine ait kanunlarda da bu tip dinlemelerin ne zaman delil sayilacagi uyum yasalariyla duzenlendi .. hakemlerin arasindaki telsiz konusmlari kanunda delil sayilir mi ? Tff nin adli makamlar karsisinda bu konudaki sorumlulugu nedir ?

- sekip mosturoglunun tff hukuk kurulunda calisirken noter kayitlarini manipule ettigi ile ilgili iddia . Bu da cok onemli geldi bana

- uefa nin bu tip isleyislerde siyasi etkenler , tff nin kural disi olduguna inandigi uygulamalari uzerinde duzenleyici tavsiye yetkisi var , buna uyulmadigi takdirde , karari degistirme hakki olmamakla beraber yaptirim uygulama yetkisi de var . Kismet abiyle bu konuda laflamisligim vardi zamaninda . Cok bas agritacak tff de bu olay . Oyle de boyle de karar alsalar durum fena

Görüntüleri radyodan dinledim... ben ikna oldum aga tolga ile oğzan bas başa verip pişirmişler kumpası. Şenol 1. Isim pektemek ise trabzonlu olduğu için eksik kalmamış.

Ulan söyledikleri ne kadar şaka olsa da garip bir biçimde doğru olma olasılığı da var... aziz yıldırım modern zamanlarda kassandra kompleks girdabında boğulan biçare bir masum da olabilir...

Mesela normal prosedürde mac tatil edildiğinde raporların nasıl tanzim edildiğini açıkladılar. Bizim mete veya hicbir gözlemcinin şenola bakmaya gitmemesi veya o anda kontrol etmemiş olmaları garip değil mi? Bu konuda beşiktaştan tatmin edici bir açıklama yok hala...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt