Aziz Yıldırım: "Devre arası indim aşağıya hakemleri uyardım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Devre arası indim aşağıya hakemleri uyardım"

hakem mete genç, yav çalsana önünde oluyov. onun için gasavay stovmguvaz maçında şike yapıyov, açın bakın son 5 dakika. bak tff hemen ceza vevecek, evsan gülüm faul yapıyov. şike yapsana diyovlav, küfüv ediyovlav.

Sarı kartların bolluğunun nedeni ikinci yarıda.
Az motorize birlik çocuğu değilsiniz siz

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2000 yılında fettullah gülen bizi şampiyon yapmış dedikten sonra istemsizce güldüm..
yazık ne adamlar,ne mevkilerde bu memlekette..

ulan hem cumhuriyet düşmanı yobaz cübbeli ahmet'le arkadaşlık yapıyorsun hemde cumhuriyetin son kalesiyiz diyorsun.senin gibi dansöz bu alem görmedi.

2. yarıdaki kartların sebebi belli oldu. Ulşan ne kadar rahat söylüyor başka yerde olsa büyük olay olur aq ülkende her türlü pislik serbest

Orman çocuğu sene başında kaşarlaşmış hakemleri vermeyin diyordu bizim maçlara, genç hakem veriyordu hata yapacaksa onlar yapsın dedi basın toplantısında. Bu sefer de Mete Kalkavan'a, Ali Palabıyık'a salladı bunlar da kendilerini bir şey sanmaya başladılar diye. Omurgasız, dönek herif..Hayır gerizekalı Emre'nin düştüğü ve sırtının Volkan'a çarptığı pozisyona Emre tekme attı diyor. Toptan anlamıyorsun, delisin tamam da önündekini de mi göremiyorsun?

Bu arada konuşmasının tamamının videosu var mı?

CjaKoK8UUAA6P6i.jpg:large

Egleniyoz mu beyler ?

Üst Alt