Aziz Yıldırım: "Devre arası indim aşağıya hakemleri uyardım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Devre arası indim aşağıya hakemleri uyardım"

Ulan cocuk bile demez su Feto cümlesini :asd:

Bence Aziz en az 3 ayri evren arasinda gidip geliyor kafa olarak. Neyin gercek neyin yalan oldugunu ayirt edemiyor, realiteden ucmus gitmis iyice :D

Hala gülüyorum ya, Aziz baskan cok yasa Allah seni basimizdan eksik etmesin. Bu adam bize 5.yildizi takmadan Feneri birakmaz.

saol hocam birkez daha saol :(
CjaXlAQWkAAqY1q.jpg:large

Haykırdım :asd:

Türkiyedeki gerçekleri sana söyleyim galatasarayın olduğu yerde sen her zaman havanı alırsın kardeşim fasa fiso yapma seni bile biz adam ederiz yeterki istekli ol.

Şimdi yine "Kupa aldılar ama gündem yine ben oldum" diye twitter TT listesine bakıp bakıp otuzbir çekiyodur evinde.

Tarihe geçecek kadar kötü bi durumdayken vurduk kafalarına aldık kupayı. Hem 1 senelik cezadan kurtulmuş olduk(ki maddi karşılığı yok bunun) hem de 3 defa üst üste kupa kazanan ilk(evet yine ilk) takım olduk.
Benim için fark etmez istediği kadar gündem olabilir. Zaten bu gidişle röportaj verirken ölüp gidecek en sağlam reytingi o zaman yapacak

Yahu şu ilaçlarını veya ne kullanıyorsan oral yolla alsana yoksa böyle astral seyahatler yapıyorsun.Ağzından köpükler saçarak konuşurken bir anda gülmek ruh dünyanın ne denli bozuk olduğunu gösteriyor.Lakin iyi güldürdün be başkanımsı amigo

Adamın kendi söylediği ile çelişmesi 15 sn sürüyor. Bakın 7:22'de Gs hep şike yapıyor diyor sonra 7:36 bana bir şey söylerken kanıt ile söyleyin diyor :D Hani senin kanıtın ? Şike yapıyorsa yakalat o zaman ? 2-2 mi ?

En çok Galatasarayı yenen takım kim?
:eek:ley:
Ohaaa ya ben en son kısa donla gezerken bu soruya muhattap oluyordum :D

Üst Alt