Aziz Yıldırım: "Devre arası indim aşağıya hakemleri uyardım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Devre arası indim aşağıya hakemleri uyardım"

CjaKoK8UUAA6P6i.jpg:large

Egleniyoz mu beyler ?

Koyduk eğleniyoz

Ne olursa olsun bu adam beni eğlendiriyor. Hayatımıza renk katıyor. Her yaptığı hareket başlı başına saçmalık ve akıl dışılık içeriyor. Fakat adam tam bir durum komedisi. İlginç olan böyle birinin bu kadar yıl büyük bir kulübün başkanı olarak kalması, sözünün bir şekilde geçmesi ve gittikçe zenginleşmesi. Hey benim güzel ülkem, sen nelere kadirsin.

Ne olursa olsun bu adam beni eğlendiriyor. Hayatımıza renk katıyor. Her yaptığı hareket başlı başına saçmalık ve akıl dışılık içeriyor. Fakat adam tam bir durum komedisi. İlginç olan böyle birinin bu kadar yıl büyük bir kulübün başkanı olarak kalması, sözünün bir şekilde geçmesi ve gittikçe zenginleşmesi. Hey benim güzel ülkem, sen nelere kadirsin.

Aziz gibisini parayla arasan bulamazsin. Etinden, suyundan, kemiginden faydalanmak lazim baskanin.

aziz yıldırım: "2000 yılında Fethullah Gülen'in Galatasaray'ı dua ederek şampiyon yaptığı söyleniyor. Bizde böyle bir şey yok.":asd22:

CjaZ0P5WkAA08tj.jpg

Basin karsisina gecince bipolar ataklar geciriyor, kesinlikle yogun ilac kullanimi gerektiren bir vaka.
Heralde bir tane gercek dostu yok cunku olsa 'Baba birak mikrofonu sacmalamaya basladin al bi ayran ic' deyip kenara ceker, muhabirleri de uzaklastirir ordan.

Üst Alt