Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"

Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"

Aydınlar'ı oğlunu kaybetmesiyle ilgili bel altından vurmuş.Gözümde pul kadar bile değerin yoktu aziz; ne kadar haklı olduğumu bana hatırlatmış oldun.

Öyle bir şey olma olasılığı Fenerbahçe Spor Kulübü'nün dürüst insanlar tarafından yönetilme olasılığıyla eşit.Yani imkansız:)

İmkansız olan kısmı neresi? Elini kolunu sallayarak çıkmasıysa amenna, benimde temennim de o yönde tabi. Ama bu söylemin tanrı muamelesi görmesi hakkında ise; adım gibi emin olduğumu söyleyebilirim.

Galatasaraylı yandaşların ile yönetemediğin TFF'den ağır hakaret mi olur.

Aziz Yıldırım'ın Galatasaray camiasını tehdit etmeye gücü yetmez.Bu hezeyanını aylardır tutuklu olmasına veriyorum yoksa Galatasaray'a doğrudan dil uzatmak öyle medyadaki kalemşörlere şunu yaz bunu, değiştir demeye benzemez.Galatasaray'ın kılıcı hala kınında, hiç çıkmadı.O kılıç kından çıktığında ne kadar keskin olduğunu öğrenme şansını bulamayabilir.

Karlıbel:

MOSTUROĞLU : Savcıya " çok pişmanım efendim " demiş. Savcıda ona o zaman samimi itirafta bulunun demiş.

neler oluyor beyler. Şekip az ceza alabilmek için azizi satıyor mu ne

Adam şizofren çıktı.

Kafayı yemiş bu. MAA kuşlara Başkan olacak diye içi gidiyor.

MAA nın da mahkeme önüne çıkması gerekir. Adam TFF Başkanı mı fb badyguardımı belli değil..

İmkansız olan kısmı neresi? Elini kolunu sallayarak çıkmasıysa amenna, benimde temennim de o yönde tabi. Ama bu söylemin tanrı muamelesi görmesi hakkında ise; adım gibi emin olduğumu söyleyebilirim.

İçerden çıkmasını kastettim. Aziz Yıldırım sadece geçen yıl değil yıllardır üstelik pek çok branşta şike yapıyor.Ben bu yasanın tesadüfen çıkarıldığını düşünmüyorum.Yani yıllardır şike yapmalarına izin veriliyordu ancak aniden izin vermekten vaz geçtiler.Üstelik pek çoğumuz biliyoruz ki basketbolda da şike yapıldı, yapılıyor ama sadece futbol ortaya çıktı.Hakemler soruşturulmuyor.Yıllardır futbol izlerim hakemlerin ligin kaderini şekillendirdiğine inandığım yüzlerce maç sayarım...Uzatmayayım, olayın sportif değil siyasi ya da ticari olduğunu düşünüyorum işte bu yüzden çıkması imkansız diyorum.

Karlıbel:

MOSTUROĞLU : Savcıya " çok pişmanım efendim " demiş. Savcıda ona o zaman samimi itirafta bulunun demiş.

neler oluyor beyler. Şekip az ceza alabilmek için azizi satıyor mu ne

şekipde sıkıntı olduğu baştan belli....zaten tesvik itirafı var gibi...itiraf ederse az ceza alacak...ben babamı bile tanımam bu durumda....herkes yaptığının bedelini öder

İçerden çıkmasını kastettim. Aziz Yıldırım sadece geçen yıl değil yıllardır üstelik pek çok branşta şike yapıyor.Ben bu yasanın tesadüfen çıkarıldığını düşünmüyorum.Yani yıllardır şike yapmalarına izin veriliyordu ancak aniden izin vermekten vaz geçtiler.Üstelik pek çoğumuz biliyoruz ki basketbolda da şike yapıldı, yapılıyor ama sadece futbol ortaya çıktı.Hakemler soruşturulmuyor.Yıllardır futbol izlerim hakemlerin ligin kaderini şekillendirdiğine inandığım yüzlerce maç sayarım...Uzatmayayım, olayın sportif değil siyasi ya da ticari olduğunu düşünüyorum işte bu yüzden çıkması imkansız diyorum.

Kesinlikle katılıyorum başından beri tek beklediğim mayısta ki fener kongresi şu Murat Ülker başkan olursa operasyon tamamlanmış olucak

Kendini aklamak için herkesi kullanıyor p.......t

Millet korkusundan ses çıkartamıyor bu yerden bitmeye

Maa vs Aziz..Güzel bi eşleşme oldu.Kendi hırsları için Fenerbahçeyi kullanan iki kişi,kendi pislikleriyle boğulmaya başladılar.Bundan sonra işler iyice karışır.Bizim yönetim ayık olsun.

azize nin aylik maasi 30 bin tl mis inanan varmi ,iddaa ediyorum kat kat daha fazlasini kazaniyordur bunlar cocukmu kandiriyor

Demekki MAA, aziz yildirima avukatlar araciliyla kume dusmeyeceksiniz demis.. dedigimiz gibi garanti verildi sow geldi...

Üst Alt