Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Son dakika: çarsi forumu basmaya basladilar. GSCimbomda aktivasion 1gun suruyormus :D

"Para ile ancak mal alırsınız, Topuz alırsınz - vites kolu alırsınız ama Galatasaray'ın ruhunu alamazsınız."

Arda 20 milyon euro etmez diyenlere duyurulur... Arda için parayı geçtim Forma dahi giyeriz demişler.

Neremle gülsem bilemedim. Arda gelirse Galatasaray formasi giyerim diyen fenerbahce baskanina mi güleyim. Yoksa her seferinde Allah bana fenerbahce formasi giymeyi nasip etmesin diyen bir oyuncuyu almaya calisan fenerbahce baskanina mi güleyim. Ah aziz gülmekten öldürürsün adami!!

Beyler angutlar forumu basacakmış. Mesaj aynen şöyle :D

gscimbom forumunu bugun üyelik alın aktivasyon yarın gelir şurayı basalım

Ne basıyon sen tavuk mu basıyon ? :)

Y bi bakiyim dedim forumlarına ilk yorum bu konuyla ilgili g.gönül 5 tane Arda eder yazıyodu kapattım direk :D:D

aralarındaki bu konuşma hafif şaka gercek gibi üstünden gecmişler aziz yıldırımda ,adnan polatta bu haberi yapanda , ve bu habere yorum yapan bizlerde böye bir transferin olayacagını biliyoruz :)

barcanın messiyi r.madride satması gibi bişe bu :)

Olay espri üzerine kurulu. Sayın Aziz Yıldırım Topuz gibi bir adama 10,8 M sayacak toplamda ve Arda'ya 15 teklif edecek ha? O paraya Arda'nın sol ayağını alabilirler ancak sol ayağını... Arda'yı Türkiye içinde alabilecek tek bir kulüp dahi yoktur. Paraları yetmez.

Böyle haberler hep çıkmıştır. İtibar etmeyin. Aziz Yıldırım'ın haddi değil Arda'ya teklifte bulunmak. Rezil olur kendi taraftarının gözünde. Fenerbahçe para saçtığı için böyle bir haber sürülmüş öne o kadar.

Aziz Yıldırım, "Bırakın da bu sene iyi bir takım kurup, Avrupa’da bir Türk rüzgárı estirelim"

En çok da şurası komik.Sen iyi bir takım kuracaksın da biz soba borusu mu kurucaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt