Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Konuşulması bile komik hakikaten,ama bazı yerlerde ciddi ciddi konuşular,Emre Arda'nın çok iyi arkadaşı aklını çelebilir falan diyolar :2aloh1:

* AZİZ YILDIRIM: Adnan Başkan, işte sana bir teklif yapıyorum.. Arda’yı bize ver, pazartesi günü hesabına ’cash’ 15 milyon Euro yatırayım.. Hangi kulüp önermiş sana bu kadar parayı?

* ADNAN POLAT: Arda’yı satmayı düşünmüyorum başkan..

* A.Y:
İstersen sana futbolcu da veririm.. Bizden kimi istersin?

* A.P: F.Bahçe’de Gökhan’dan başka işime yarayacak adam yok ki!

* A.Y:
Tamam, Gökhan’ı da veririm.. Gökhan artı 5 milyon Euro’ya gel bu işi bitirelim.. (Yemekteki davetliler ’Uğur Boral’ı da verin başkan’ diye espri yapınca...) Tamam, Uğur’u da vereyim.. Yeter ki bu transferi yapalım..

* A.P: Başkan, bizde bu konularda yetki futbol şubesindedir.. (Haldun Üstünel’i çağırır..)

* H.Ü: Başkanım sakın yanlış anlamayın, çok değer verdiğimiz bir büyüğümüzsünüz.. Ama Arda iyi bir G.Saraylı’dır, F.Bahçe’ye zaten gitmez..

* A.Y: Boşver, sen alacağın paraya bak.. Siz beni Arda ile 10 dakika başbaşa bırakın, görün bakın ne oluyor! Arda’yı ikna edemezsem saygı duyarım, yanaklarından öper gönderirim..

* A.P: Yok başkan yok..

* A.Y: Senin için bir jest daha yaparım Adnan.. Arda’yı ver, ben de G.Saray forması giyip poz veririm..

Şurası güzel :

H.U : Arda Galatasaraylıdı gelmez.

A.Y : Siz bana 10 dakıka verın. Gorun bakın ne oluyor :asd:

Boş gündem yaratmak için yapılmış bir haber,iki klübü birbirine düşürme niyetinde olanlar var bu camiada.İki klüpde tekzip edecekdir bu haberi resmi kanallardan.

Ardanın avrupadan başka bir takımda oynamak istemediğini sağır sultan biliyor...

ARDA'YI İSTEYEN BÜTÜN FENEVLİ'LERE GELSİN...!

nah2.jpg

KONU KİLİT BAŞKA BİR ŞEY DEMEYE GEREK YOK :D

Şurası güzel :

H.U : Arda Galatasaraylıdı gelmez.

A.Y : Siz bana 10 dakıka verın. Gorun bakın ne oluyor :asd:

Ne zaman vazgeçeceksiniz altyapıdan çıkardığımız adamlara saldırmayı.

Arda'yı alırsınız almazsınız demiyorum.Biz önce Arda ile avrupa'dan bir kupa alalım ondan sonra onuda alırsınız Emre gibi,Fatih gibi...

Biz yemeği pişirir,yeriz.Siz kalanı sıyırın.:ka19:

Bu Dünya'da Arda Galatasaray Türkiyede var oldukça başka takım forması giyemez...

hee öle.. manisada babam forma gıymıstı :)

yaw hala akıllanmayacaksınız.

Kaptırmayın kendınızı boyle.

Bak hasan şaş'a Turkıyenın degıl dunyanın saygı duydugu bır isimdi.

Noldu? Galatasaray kulagından tuttu kapının öüne koyuverdi :)

Bak Emre'ye Galatasarayda yetişti etti. Noldu?

Galatasaraya hadi leeennn diyiverdi :)

örnekler çok..

Haa sahi o kimdi yaa?

50 mılyon dolar verselerde Fener forması gıymem dıyen?

Bı de şu vardı : '' Kefen gıyerım Galatasaray forması gıymem '' :)

@Ufuk ;

O kadar saçma sapan yorumlar dile getirmişsin ki.

Emreyle & Ardayı karşılatırman için Arda'nın tıpkı Emre gibi alalecele Galatasaray'ı bırakarak İntere veya başka bir takıma gidip takımı yüzüstü bırakmış olması lazım.

Eğer böyle yapmış olsa ozaman gel konuş burada.

Emre Galatasaraydayken çok şeyler demiştir zaten. Özümsemiştirde sarfettiği cümlelerle takımı.

ama şurayı sen ve senin gibi fenerliler görmezden geliyorlar. perşembenin gelişi çarşambadan belli olurmuş.

adam zaten avrupaya giderek ne mal olduğunu gösterdi. fenere gitmiş çokmu.

ama Arda, dile getiriyor içindekileri dışa vurabiliyor. Adam oynarsam Avrupada oyanarım diyor ağzıyla. Emre gibi bir anda işi oluruna getirmiyor. bir bakmışsın interde olmuyor.

Çok güldüm ya. Hele Vatan'da Aziz Yıldırım demiş ki: Galatasaray forması giyer poz veririm :D:D:D:D Yarıldım sabaın 8inde xD

Habere göre fenerliler Galatasaray forması giyerim falan demiş ya ;

Bence Arda ok desin, masa kurulsun Şükrü Saracoğlu'nda, işsiz güçsüz taraftarları stada gitsin izlemeye, bunların bütün yönetim kurulu + Mehmet Y. Yılmaz + Zafer Mutlu parçalıyı çeksinler üzerlerine, basın bunları fotoğraflasın, Arda da "kusura bakmayın vazgeçtim ben" desin.

Çok güldüm çok. :D :D

Bunun ardından bir de bu var ;

Hatta Arda "görüşmelerimiz tıkandı, şartlarda anlaşamadık 104 yıllık takım ruhu istedim, mazide avrupa başarısı istedim sağlayamadılar" demeli

Ha bir de demiş ki 15 dk verin bana hallederim. Sıkarım topuğuna diyor herhalde oyuncuları ikna etmek için :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt