Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Haklısın bu konuda...İnşallah 2 yıl daha kalıp aslantepedede oynar.Sonrada avrupanın devlerinden birine gider.Hiç gitmesin istiyorum ama hakediyor GALATASARAY lılığıyla arda bunu...

Katılıyorum sana.Avrupa da oynamak onun en doğal hakkı ve buna layıkta gerçekten.Sıradışı bir yetenek.Ben onun Galataraylılığını, H.Şükür'e, B.Korkmaz'a benzetiyorum.Onun için diyorum Galatasarayı Emre'den çok seviyor diye.

Haberin kolpa olduğunu hepimiz bildiğimize göre dalga geçmeye devam edelim. :)

Arda'yı direk Galatasaray'dan alabilecek hiçbir futbol takımı yoktur Türkiyede. Ha gider avrupaya tutunamaz öyle Beşiktaş/Fener gibi takımlara döner ona birşey diyemem. Hoş buna pek ihtimal vermiyorum da zamanında Emre içinde böyle şeyler söylüyorduk.

Birde Ufuk hakkında 1-2 şey söylemek lazım. Özer'in sakatlık süresi uzuyabilirmiş koş. O kadar para, futbolcu falan gitti.

Ufuk Saygı, M.Akın Güney bu yazdığınız satırların içinde Arda adının barınması bile hatadır. Dünya gerçeklerini sizler gibi herkes görebiliyor sadece sizler değil. Burada 20-21 yaşında kaptanlık yapacak, Galatasaray erdemlerinin tamamını taşıyacak, simgeleyecek kapasiteye haiz ve kendinin her fırsatta bu renklere derinden bağlı olduğunu medyadan çekinmeden bağıra bağıra söyleyen bir Galatasaray'lının adı o çapsız, kişiliksiz isimlerin yanında anılmamalı. Bunu yapmayın. O adam sizden daha Galatasaray'lı emin olun. Böyle adamlar on yirmi yılda bir gelir. Değerlerinize sahip çıkacağınıza dünya gerçekleridir şöyledir böyledir deyip duruyorsunuz. Gerçek olanı ben size söyleyeyim. Gerçek olan Arda Turan'ın sizden daha çok Galatasaray'lı olduğudur. Arda'yı tanımak için çok araştırın. Çocukluğuna geçmişine yaptıklarına ve şu an yapıyor olduğu şeylere bakın sonra o mal futbolcularla değerlendirin.

Katılıyorum sana.Avrupa da oynamak onun en doğal hakkı ve buna layıkta gerçekten.Sıradışı bir yetenek.Ben onun Galataraylılığını, H.Şükür'e, B.Korkmaz'a benzetiyorum.Onun için diyorum Galatasarayı Emre'den çok seviyor diye.

Bencede benim anlatmak istediğim: emre yi de harbi GALATASARAY lı biliyordum ben.Yani bu ihtimal korkutuyor beni.Yani belki 1000 de 1 ama yinede hoşuma gitmiyor.Madde koydursunlar sözleşmesine Türkiyede GALATASARAY dan başka takımda oynayamaz diye:D

Fener'li taraftarların yazdıkları yorumlara en güzel cevap bu olsa gerek...

"Kuş uzanamadığı ciğere mundar der"... :D :D

azizcim değil 15 milyon euro 15 trilyon euro bile versen arda öyle orda burda oynamaz.. herkes emre gibi satılık adi değil... azizcim sen git topuzunla oyna...

arkadaşlar trt 2 arda'dan fenerbahçeye ret diye son dakika gelişmesi verdi. yoksa bizim çok şey bilen yöneticiler gerçekten izin mi verdiler fenerbahçe'nin görüşmesi için.

ya şaka da olsa bu haber sabah sabah canımı sıktı. azize parasıyla herşeyi yapacağını mı sanıyor? paran bize sökmez azize aklına iyi sok bunu! bu davranışları artık iyice midemi bulandırmaya başladı. yok yarım saat görüşsünmüş ikna olmazsa olmazmış ... bu adam kendini don corleone falan mı sanıyor? sen git paranı özer'e, topuz'a harca ; olmayacak dua'ya da amin deme!

Bakın Arda ne diyor;

"Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a yaptığı "15 Milyon Euro'yu verelim Arda Turan'ı bize ver" teklifi için, sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem" yorumunu yaptı.

Arda Turan, Polat ve Yıldırım arasında geçen diyalogdan haberi olduğunu belirtirken "Konuşulan rakamlar çok yüksek... Ancak benim parayla pulla işim olmaz... Benim yolum belli ve bu yolun sonu da Avrupa'ya gitmek... Benim buradan gideceğim yer yurtdışında bir takım olacak... Çünkü hedeflerim var... Yani Fenerbahçe'ye gitmem..." diye görüş belirtti.

Bu arada Galatasaray Başkanı Adnan Polat, başkan Yıldırım ile aralarında geçen diyaloğun ardından aynı davette Hasan Şaş konusunda önemli mesajlar verdi...

Başkan Polat "Hasan Şaş ile vedalaşma şeklini ben de içime sindiremedim... Bir de 'Kulübü FIFA'ya şiyaket etti' diye dedikodu çıkardılar... Ben Hasan'a her konuda kefilim... Öyle ki beni zaman zaman arayıp 'Başkanım hesabımda şu kadar para var, lazım olursa alabilirsiniz' diyecek kadar da delikanlı biri... Kaptanlığımızı yapmış Hasan Şaş'ın gönlünü alıp onu onore edeceğim.. Çünkü o bunu en iyi şekilde hak etti" diye konuştu."
(Sporpostası)

Antu da bir konu buldum ben gülmekten altıma yaptım sizde gülün biraz :)

Kıyaslama yaparken kriterler üzerinden gidilmelidir bu açıdan kendimce bu iki oyuncunun oynadıkları bölgeler de göz önüne alınarak ana kıyaslama kriterleri şunlardır ;

Şut - Çalım - Pas/Orta - Dripling - Hız - Hava Hakimiyeti - Topsuz Oyun ve Takım Savunması - Fiziki Direnç ve Kondisyon - Oyunu Okuma

*puanlamalar 10 üzerindendir

Şut : Kazım :8 Arda :6

Çalım : Kazım:8 Arda :8

Pas/Orta: Kazım:6 Arda:8

Dripling: Kazım:8 Arda:7

Hız: Kazım:9 Arda:7

Hava Hakimiyeti: Kazım:7 Arda:6

Topsuz Oyun: Kazım:5 Arda:6

Fiziki Direnç: Kazım:7 Arda:7

Oyunu Okuma: Kazım:6 Arda :7

Toplamda >> Kazım :64 Arda:62

Sonuç:

Benim gerek çıplak gözle gerek televizyon ekranlarından izlenimlerime göre Colin Kazım Richards aka Kazım Kazım ‚ Alex de Souza´nın Türkiye´de en çok beğendiği oyuncu olan Arda Turan´dan daha iyi bir oyuncu olmuştur.Ayrıca gelişime açıklık ve İngiliz futbol altyapısıyla Kazım´ın bu farkı daha da açacağı aşikardır.QTM´ye ve Real Madrid taraftarlarına duyurulur..

Ufuk Saygı, M.Akın Güney bu yazdığınız satırların içinde Arda adının barınması bile hatadır. Dünya gerçeklerini sizler gibi herkes görebiliyor sadece sizler değil. Burada 20-21 yaşında kaptanlık yapacak, Galatasaray erdemlerinin tamamını taşıyacak, simgeleyecek kapasiteye haiz ve kendinin her fırsatta bu renklere derinden bağlı olduğunu medyadan çekinmeden bağıra bağıra söyleyen bir Galatasaray'lının adı o çapsız, kişiliksiz isimlerin yanında anılmamalı. Bunu yapmayın. O adam sizden daha Galatasaray'lı emin olun. Böyle adamlar on yirmi yılda bir gelir. Değerlerinize sahip çıkacağınıza dünya gerçekleridir şöyledir böyledir deyip duruyorsunuz. Gerçek olanı ben size söyleyeyim. Gerçek olan Arda Turan'ın sizden daha çok Galatasaray'lı olduğudur. Arda'yı tanımak için çok araştırın. Çocukluğuna geçmişine yaptıklarına ve şu an yapıyor olduğu şeylere bakın sonra o mal futbolcularla değerlendirin.

Hayır abi benim anlatmak istediğim;Bu taraftarın büyük bir kısmı,intere kaçsa bile emre belözoğludan nefret etmiyordu ki geçen yıla kadar,nefrette etmememiz lazım zaten bu saatten sonra.Çünkü gerçekten GALATASARAY la ilişkili olmayan bir adam artık ve biz onu nefretimizlede olsa ilişkilendirmemeliyiz...Arda benim GALATASARAY da en çok sevdiğim futbolcu.Belki onu Metin OKTAY kadar çok seviyorum.Ama o kadar saygı duymuyorum.Tam anlamıyla GALATASARAY ın simgesi değil daha.O simge olmaya en yakın aday belki ama ben ona o kadar saygı duyamam birçok renkdaşımız gibi.Ardanın bizden daha çok GALATASARAY lı olduğunu söylemişsin.Buna hiçbirşey söyleyemem.Ama arda Metin OKTAY dan daha iyi GALATASARAYLI değil...Yani sürekli Metin OKTAY ı örnek olarak veriyorum ama davranışlarıyla,duruşuyla herşeyiyle gerçek bir GALATASARAY lı olduğu için yalnızca hedef olarak veriyorum arda için(ulaşır ulaşmaz o ayrı bir konu sadece hedef bu olmalı).Ben ardanın bu yaşında kaptanlığı alıcak bir adamın,GALATASARAY da davranışlarına çok daha dikkat etmesi gerekli olduğunu söylüyorum.Sonuçta unutmayalım:Bizim amacımız arda turan değil GALATASARAY...

haklı bulduğun kısımlar için evet sana ama fenev konusunda sana sölemedim çok hoşgörülüsün

Arkadaşım sende çok hoş görülüsün demişsin.Hoşgörülü değilim ama bu tür durumlar karşısında elimden geldiğince hoşgörülü olmaya çalışıyorum.Çok üst limit bir örnek olucak ama jübile maçında Metin OKTAY ın 10 dakika fenerbahçe forması giydiğini hatırlatırım...Tabiki bizim onun gibi olmamızın mümkünatı yok ama fenerbahçelilere bu kadar hoşgörülü olabiliriz sanırım.Çünkü biz takımımızı,içinde oynayan futbolcu kadar sevmiyoruz...Biz GALATASARAY ı seviyoruz...Bizim örnek almamız gereken ne fenerbahçe takımıdır nede fenerbahçe taraftarı...Onların bize hoşgörüsüz olmaları bizimde öyle olmamız anlamına gelmememeli...

Arda'dan Yıldırım'a cevap! "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem"

Arda'dan Yıldırım'a cevap!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a yaptığı "15 Milyon Euro'yu verelim Arda Turan'ı bize ver" teklifi için, sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem" yorumunu yaptı.

Arda Turan, Polat ve Yıldırım arasında geçen diyalogdan haberi olduğunu belirtirken "Konuşulan rakamlar çok yüksek... Ancak benim parayla pulla işim olmaz... Benim yolum belli ve bu yolun sonu da Avrupa'ya gitmek... Benim buradan gideceğim yer yurtdışında bir takım olacak... Çünkü hedeflerim var... Yani Fenerbahçe'ye gitmem..." diye görüş belirtti.

Bu arada Galatasaray Başkanı Adnan Polat, başkan Yıldırım ile aralarında geçen diyaloğun ardından aynı davette Hasan Şaş konusunda önemli mesajlar verdi...

Başkan Polat "Hasan Şaş ile vedalaşma şeklini ben de içime sindiremedim... Bir de 'Kulübü FIFA'ya şikayet etti' diye dedikodu çıkardılar... Ben Hasan'a her konuda kefilim... Öyle ki beni zaman zaman arayıp 'Başkanım hesabımda şu kadar para var, lazım olursa alabilirsiniz' diyecek kadar da delikanlı biri... Kaptanlığımızı yapmış Hasan Şaş'ın gönlünü alıp onu onore edeceğim.. Çünkü o bunu en iyi şekilde hak etti" diye konuştu.

Sezon açılışına katılmayan Lincoln'e menajeri aracılığıyla "resmi ihtar" çeken Galatasaray'da Brezilyalı yıldızın hangi tarihde döneceği bilinmezliğini korururken, Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin "Lincoln dönecek" şeklinde konuştu.

ligtv

Cevap: Arda'dan Yıldırım'a cevap! "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem"

Arda Guzel bir cevap vermiş.. Renktas şu yazıyı ortalamadan yazsana normal bir paragraf seklinde olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt