Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Bıktım usandım, midemi bulandırıyor aziz yıldırım'ın bu tavırları. Böyle bir transfer görüşmesi olabilir mi? At pazarında aygır soruyor sanki! Parasıyla herşeyi alamayacağını hala öğrenemedi aldığı dersler işlemiyor kendisine! Bu Sezercik filminde açık arttırma sahnesindeki Şişko Nuri tavırlarını bırakmıyor bırakmayacakta anlaşılan.

Ah azize Vah azize...Galatasaray forması giyerim diyorsunda hiç soruyormusun izin var mı sana o formayı giymek için...İlla sarı kırmızı birşeyler giymek istiyorsan içinde varsa yani git Lecce forması giy :):) Sende o kutsal formayı giyebilcek haysiyet avr mı he azize:):) de get hadi şantiyelerinde ki kumla oyna sen...

hee öle.. manisada babam forma gıymıstı :)

yaw hala akıllanmayacaksınız.

Kaptırmayın kendınızı boyle.

Bak hasan şaş'a Turkıyenın degıl dunyanın saygı duydugu bır isimdi.

Noldu? Galatasaray kulagından tuttu kapının öüne koyuverdi :)

Bak Emre'ye Galatasarayda yetişti etti. Noldu?

Galatasaraya hadi leeennn diyiverdi :)

örnekler çok..

Haa sahi o kimdi yaa?

50 mılyon dolar verselerde Fener forması gıymem dıyen?

Bı de şu vardı : '' Kefen gıyerım Galatasaray forması gıymem '' :)

Bu arada sende haklısın arkadaşım.Dünyada herşey olabilir...Buradaki arkadaşlarım haklı olarak sinirleniyor sana ama sonuçta GALATASARAY forumu burası atılmazsın yani...Sanırım yalnızca bundan bile iki kulüp,iki taraftar grubu arasındaki mantalite farkını anlarsın...GALATASARAY dan oyuncu koparmak fenerbahçe den koparmaktan daha zordur yalnız(GALATASARAY a gelmiş yabancı oyuncular için bile geçerli bu.Bizim takıma gelen futbolcular GENELDE benimsiyorlar takımlarını).Kanıtlamak için şu örneği vereyim: uefa kupasını kaldıran kadrodan kaç kişiyi dahil edebildi fener kadrosuna büyük çoğunluğuna teklif yapmasına rağmen?Oyunculara para ödeyemediğimiz halde...

yanlışın olmasın renkdaş daha yeni 1 trilyon oldu biliyorum ben ayrıca sözleşmesini uzattığında 400 bin tl idi

Valla abi bende bilmiyorum ama oradaki sunucu şöyle bir soru sormuştu adnan sezgine: Gazetelerde ardanın ücretine iyileştirme yapıldığı 1.7 ye yaklaştığı filan söyleniyor diye.Adnan sezginde evet tam olarak o rakam olmasada yakın bir ücret filan demişti... Aklımda bu şekilde kalmıştı benim...

Bu arada sende haklısın arkadaşım.Dünyada herşey olabilir...Buradaki arkadaşlarım haklı olarak sinirleniyor sana ama sonuçta GALATASARAY forumu burası atılmazsın yani...

Sende saçma saçma konuşmuşsun . neresi haklı Ufuğun..

@Ufuk ;

O kadar saçma sapan yorumlar dile getirmişsin ki.

Emreyle & Ardayı karşılatırman için Arda'nın tıpkı Emre gibi alalecele Galatasaray'ı bırakarak İntere veya başka bir takıma gidip takımı yüzüstü bırakmış olması lazım.

Eğer böyle yapmış olsa ozaman gel konuş burada.

Emre Galatasaraydayken çok şeyler demiştir zaten. Özümsemiştirde sarfettiği cümlelerle takımı.

ama şurayı sen ve senin gibi fenerliler görmezden geliyorlar. perşembenin gelişi çarşambadan belli olurmuş.

adam zaten avrupaya giderek ne mal olduğunu gösterdi. fenere gitmiş çokmu.

ama Arda, dile getiriyor içindekileri dışa vurabiliyor. Adam oynarsam Avrupada oyanarım diyor ağzıyla. Emre gibi bir anda işi oluruna getirmiyor. bir bakmışsın interde olmuyor.

Herşey olabilir hayatta onu belirtmek için yazdım.Yani Emrede GALATASARAY lıyım yalnızca GALATASARAY da oynarım filan diyordu ama gitti altyapımızdan yetişmesine rağmen.Gidip gitmemesi ayrı birşey sadece ihtimallerden bahsetmek istedim.Bu arada emre ile arda yı kesinlikle bir tutmuyorum ama arda emreyi gerçekten çok seviyor...

hee öle.. manisada babam forma gıymıstı :)

yaw hala akıllanmayacaksınız.

Kaptırmayın kendınızı boyle.

Bak hasan şaş'a Turkıyenın degıl dunyanın saygı duydugu bır isimdi.

Noldu? Galatasaray kulagından tuttu kapının öüne koyuverdi :)

Bak Emre'ye Galatasarayda yetişti etti. Noldu?

Galatasaraya hadi leeennn diyiverdi :)

örnekler çok..

Haa sahi o kimdi yaa?

50 mılyon dolar verselerde Fener forması gıymem dıyen?

Bı de şu vardı : '' Kefen gıyerım Galatasaray forması gıymem '' :)

Paracıkları için Galatasaray'a hedi lenn diyen topaç,zamanı gelince sizden daha çok para veren olursa size de resimdeki teyzenin yaptığını yapacak karaktersizlikteki biriyle Arda'nın adının geçmesi başlı başına hata.Bütün karaktersizler de sizi buluyo nedense.Boşuna demezler Fenerden adam çıkmaz,fenere adam gitmez diye.Burdaki adamın nasıl adamlar olduğunu anlamışsındır sen.Paraya tapınan değil.

Herşey olabilir hayatta onu belirtmek için yazdım.Yani Emrede GALATASARAY lıyım yalnızca GALATASARAY da oynarım filan diyordu ama gitti altyapımızdan yetişmesine rağmen.Gidip gitmemesi ayrı birşey sadece ihtimallerden bahsetmek istedim.Bu arada emre ile arda yı kesinlikle bir tutmuyorum ama arda emreyi gerçekten çok seviyor...

Galatasarayı Emre'den daha çok seviyor.

Oha burasıda liberal dolmuş noluyor lan her tarafı sarıyorlar terbiyemi bozdular yaa haklıymış neresi haklı ama ben diyordum yorumlardan seziyorum diye çıktı fenevliymiş meğer.

Arda'nın Emre sevgisi bi yere kadar.Belli bi yerden sonra Emre Arda'nın gözünde hiç bişeydir.Emre'nin gideceği belliydi fenere zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt