B12 Takviyesi Yaptığı Kadına Whatsapp'tan Yürüyen Sağlık Çalışanı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B12 Takviyesi Yaptığı Kadına Whatsapp'tan Yürüyen Sağlık Çalışanı

En nefret ettiğim kezban tipi.
Boyun 1.58 çene onun iki katı.
Adamın adabı yanlış olabilir, istemiyorsan engelle geç.

Kendini bulunmaz hint kumaşı zannetmesi yok mu.
Aaaa bak birisi bana yürüdü millet diye Twitter'a atması da ayrı eziklik.

Bana iş yerimde yürüyen bir çok bayan oldu, bu msj yanında evcilik oynamaya benzer.
Ben şimdi çıksam bu mesajları Twitter'a atsam taciz var desem, herkes beni aptal ilan eder.

Onun için prim vermeyin böyle kezbanlara kendi konuşsun kendi oynasın.

Gscimbom mobil

İş yerinde, barda, cafede olması ayrı. Hastaneye gidiyorsun, numaranı veriyorsun, hastane personeli telefon numaranı maksadı dışında kullanıp seninle iletişime geçiyor. Kvkk ihali, direkt tazminatsız işten çıkarmaya gider ve ayrıca çalışanın siciline işler bu durum. Ayrıca kadın hastaneye tazminat davası açsa yine kazanır.

İş yerinde, barda, cafede olması ayrı. Hastaneye gidiyorsun, numaranı veriyorsun, hastane personeli telefon numaranı maksadı dışında kullanıp seninle iletişime geçiyor. Kvkk ihali, direkt tazminatsız işten çıkarmaya gider ve ayrıca çalışanın siciline işler bu durum. Ayrıca kadın hastaneye tazminat davası açsa yine kazanır.
tebrik ederim seni ahmet

Tmm yaptigi yanlis zaten görevden alirsin okadar
Ama türkiye yi ayaga kaldircak bir durumda degil acikcasi
Yani demek istedigim twitter ne gerek var 20k like olsa ne yazar 30 k olsa ne yazar sen git sikayetini yine et twittersiz
20k like felan almis tweet saglik bakanligi benimle iletisim kurdu yazmis
Tamam hanimefendiye birde madalya takalim ömür boyu maas baglayalim
Sorun özel numarasını hastane kayıtlarından çalarak bulup kullanması zaten.

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ha kızı hastanede görür, daha sonra hanımefendiyi ikinci kez yüz yüze görme fırsatı bulur, yanına gidip konuşabilir. Bu medeni cesarettir, kız reddeder veya kabul eder o onun bileceği iş ama doğal olanı bu.

Evet avrupdada yasiyorum sikayeti basiyorsun hakliysan hakli bulunuyorsun bir doktoru bir otobüs söförünü isinden ettim hakliydim da
Tr de tepki gelmiyorsa ne diyim dogrusunu yapmis ozaman diyelim
Like kasmak değil yahu nerede yaşıyorsun Servet? Topluma yapılan kötülüğü göstermediğin sürece devletin organları işlemiyor, tepki gelmiyor. Avrupa'da mı yaşıyorsun?

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En nefret ettiğim kezban tipi.
Boyun 1.58 çene onun iki katı.
Adamın adabı yanlış olabilir, istemiyorsan engelle geç.

Kendini bulunmaz hint kumaşı zannetmesi yok mu.
Aaaa bak birisi bana yürüdü millet diye Twitter'a atması da ayrı eziklik.

Bana iş yerimde yürüyen bir çok bayan oldu, bu msj yanında evcilik oynamaya benzer.
Ben şimdi çıksam bu mesajları Twitter'a atsam taciz var desem, herkes beni aptal ilan eder.

Onun için prim vermeyin böyle kezbanlara kendi konuşsun kendi oynasın.

Gscimbom mobil
Olaya hakim olmadan bu çıkarımı yapman müthiş yalnız.

Bir kere o çalışan o hastanın numarasını sistemden çekemez bu suçtur en başta. Kezbanmış he yav.

Üst Alt