B12 Takviyesi Yaptığı Kadına Whatsapp'tan Yürüyen Sağlık Çalışanı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B12 Takviyesi Yaptığı Kadına Whatsapp'tan Yürüyen Sağlık Çalışanı

Ben o sapigin yaptigini savunmam
Bildigin sapikmis zaten
Git sikayetini et tazminat davami aciyorsun ne yapiyorsun yap
Twitterde like kasmaya ne gerek var

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Örnek teşkil etmek, cesaret kırmak gibi kavramlar var. Caydırıcılık da diyebilirsin. Adam Instagram, Twitter ya da başka herhangi bir sosyal medyadan yürümüş olsa sonuna kadar haklısın ama kadının iletişim için hastaneye verdiği telefondan yürümüş.

Suçun en büyüğü hastanede. Bu adam bu kadar laubali şekilde bir hastaya telefonunu sistemden alıp yazıyorsa, iddiaya girerim bu hastanedeki ilk vukuat değildir. Hastanedeki kültür budur yüksek ihtimalle.
Bir hastanede öğretilmesi gereken ilk şeylerden biri olmalı profesyonellik.

Suçun en büyüğü hastanede. Bu adam bu kadar laubali şekilde bir hastaya telefonunu sistemden alıp yazıyorsa, iddiaya girerim bu hastanedeki ilk vukuat değildir. Hastanedeki kültür budur yüksek ihtimalle.
Hastanelerin kadrosunun çoğu malum tarafın insanları şu anda. Yani adam kayırma vs ile doldurulan kadrolar

Bu durum bence hastaneye mal edilemez daha doğrusu çoğu sağlık görevlisi hasta kayıtlarına erişebilir durumda oluyor çünkü iletişim kurmak gerekebiliyor mesela x kişisi randevu almıştır, ona ulaşmak için kullanabiliyorlar bazen. Bu sistemin olmadığı bir hastane var mıdır bilmiyorum.

Tabii çalışanların bu konulara yönelik olarak bilinçlendirilmesi vs çok önemli. Her şey bir yana gece 12de mesaj atmak zaten olayın kişisel yönünün daha baskın olduğunu gösteriyor bence.

Bu durum bence hastaneye mal edilemez daha doğrusu çoğu sağlık görevlisi hasta kayıtlarına erişebilir durumda oluyor çünkü iletişim kurmak gerekebiliyor mesela x kişisi randevu almıştır, ona ulaşmak için kullanabiliyorlar bazen. Bu sistemin olmadığı bir hastane var mıdır bilmiyorum.

Tabii çalışanların bu konulara yönelik olarak bilinçlendirilmesi vs çok önemli. Her şey bir yana gece 12de mesaj atmak zaten olayın kişisel yönünün daha baskın olduğunu gösteriyor bence.
Bu şahıs bana bu gece B12 ignesi yaptıktan sonra numaramı bulup bu mesajı atmıs

Burda bi kafa karışıklığı var kadın gece mi gitmiş b12 olmaya yoksa sabahtan gidip gecesine mi mesaj gelmiş

Hastaneden numarasını alması, sadece poposunu gördüğü kadına çok tatlısın demesi, dikkatimi çektin egosu, akşam saatlerinde yazması vs. nerden baksak elinde kalıyor herifin. Görevinden alınmalı ve dava açılmalı ki başka kişilere de örnek olsun.

Hastane eğitimi vermişse ama buna rağmen adam bunu yapıyorsa, sana katılırım. O zaman hemen kovulması gerekir. Bekleyelim Görelim.

Sorun zaten hastanın kişisel bilgilerine ulaşabilmek değil, onu kendi kişisel çıkarı için kullanması.

Benim tahminim ülkenin genelinde olduğu gibi eğitimin eksikliği...

Resim

:censored: :censored: :censored: :censored: :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Üst Alt