B12 Takviyesi Yaptığı Kadına Whatsapp'tan Yürüyen Sağlık Çalışanı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B12 Takviyesi Yaptığı Kadına Whatsapp'tan Yürüyen Sağlık Çalışanı

İlk başta şöyle kendimizi kızın yerine koymamız lazım. İkinci olarak aynı şeyin sevgilimize veya kızımıza, kardeşimize olduğunu düşünmemiz lazım. Ben iki türlü de sakin kalamıyorum bu gibi olaylarda. Çünkü burada etik olmayan bir durum var.

Kız ona yürüyen okul-iş arkadaşını, komşusunu ifşa etse bu da etik olmazdı. Ancak burada olay tamamen farklı.

Kızın eski mesajlarını gördün mü, bu sağlıkcı çalışan arkadaşta harbiden beyin yokmuş.

Madem sistemde kayıtlı ismi cismi telefonu var önceden sosyal medya'dan araştır bi bari ismini soy ismini yazıp bilgi edin.

Bu arada gece gitmiş hastaneye
Baktım da takılmıyorum o kısma.

Muhtemelen kısa sürede mesaj atmış o zaman.

Numarayı sistemden alması ayrı, gece yazması ayrı fail

Adam yürümeyi bilmiyo bariz,acemiliğinden dolayı yaş tahtaya basmış,yaptığı da suç,ceza da almalı

kıza gelince adamın tipini beğenmediği için ifşa etmiş,beğenseydi şuan balayındaydı,haklı olsada prim yaptığı için notunu kırdım

Gerçi kızda haklı ifşa etmeyip toplumun ilgisini çekmese yargı gereğini yapmayacaktı

şu twitterla ekşi yargıdan daha çok işe yarıyo

Adam yürümeyi bilmiyo bariz,acemiliğinden dolayı yaş tahtaya basmış,yaptığı da suç,ceza da almalı

kıza gelince adamın tipini beğenmediği için ifşa etmiş,beğenseydi şuan balayındaydı,haklı olsada prim yaptığı için notunu kırdım

Gerçi kızda haklı ifşa etmeyip toplumun ilgisini çekmese yargı gereğini yapmayacaktı

şu twitterla ekşi yargıdan daha çok işe yarıyo
Bu kız mal olmasına rağmen bu olayda haklı olsa da bazılarını görüyorum mesela selam yazmış birisi hemen ifşalıyorlar beni taciz ediyorlar diye. Zengin yakışıklı bir çocuk olsa ifşalayabilirler mi? Sanmam.

Yazdığı ayıp değil diyenler var.

Kız: Evet :$ sende benim hoşuma gittin..

Diye yazsa adam anında dickpic yollar.

Adam görevini kötüye kullanmış. Levent abinin dediği gibi şeresizlik bu.

Bende sağlık personeliyim. Istediğim an istediğim kişinin kimlik numarasına kadar çıkartır bulurum. Aklımın ucundan geçtiyse namussuz şerefsizim.

Ve evet güzel bayanlar ile de karşılaştım. Bu bayanlar ile uzun uzun sohbet etmişliğim de var işim gereği. Fakat numarasını kaydedip whatsapp atmak? Ayıp ayıp.

Görev kötüye kullanıldığı aşikar! Ancak kadınlar bu mesajı herhangi bi yerde görse yine taciz edildim diyebiliyor ve bu kadın kanımca tam bir feminist, ancak kadın haklarıni korumaktan çok turkiyede olan sadece erkek düşmanlığı sergiliyor diğer tweetlerinde. YOKSA dediğim gibi tamamen doğru değil adamın yaptığı.Simdi devlet memuru ise bu adam memurluktan men mı edilir ?

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yazdığı ayıp değil diyenler var.

Kız: Evet :$ sende benim hoşuma gittin..

Diye yazsa adam anında dickpic yollar.

Adam görevini kötüye kullanmış. Levent abinin dediği gibi şeresizlik bu.

Bende sağlık personeliyim. Istediğim an istediğim kişinin kimlik numarasına kadar çıkartır bulurum. Aklımın ucundan geçtiyse namussuz şerefsizim.

Ve evet güzel bayanlar ile de karşılaştım. Bu bayanlar ile uzun uzun sohbet etmişliğim de var işim gereği. Fakat numarasını kaydedip whatsapp atmak? Ayıp ayıp.
:hehe:

Üst Alt