Baba Oluyorum... - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum...

Beyler..

Yeni ultrason araştırmasından geliyoruz... Bir yavru aslan gelmekte.. :) Simdiden beraber izleyecegimiz ilk macin hayalini kuruyorum... Alacağım ilk formanin..

bebek-sevimli-fil-baskili-bebek-parca-hastane-cikisi-87ded38e.jpg

Biraz olsun anne babasina cektiyse eğer Galatasaray sevgisinin içine işlemesine yetmiştir. 18nci haftadan itibaren bebegin kulaklari işitiyormuş. Istiklal marşımız la başlayip, nevizade geceleriyle biten bir playlist hazırlayıp hanımı günde 5 saat spotify önüne oturtayim diyorum
allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin. yalnız dikkat et fazla baskı ters tepebilir.

Valla idrak yeteneği gelistikten sonra takim degistirmek bence cok erdemli. Yoksa çoğumuz babadan görme cimbomluyuz.. helal olsun demek duser :)
10 yaşındaydım. Asıl idrak yeteneği değişince insan takım değiştirebilir. Bebeğe istediğini dedirtebilirsin. Önemli olan büyüyünce ne hissettiği.

Çocuğa nefret tohumu ekme, ailede Fenerbahçeli varsa ona Fenerbahçe dedirtmeye çalışırsa kızıp "pis fener" gibi laflar söyletme. Çocuk inatçı olur. En önemlisi büyüyene kadar sakın Fenerlilere emanet edip maç izlemesin.

Bu arada çok sevindim hocam. Mutluluğun daim olsun. Sağlıklı bir ömrü olsun inşallah.

10 yaşındaydım. Asıl idrak yeteneği değişince insan takım değiştirebilir. Bebeğe istediğini dedirtebilirsin. Önemli olan büyüyünce ne hissettiği.

Çocuğa nefret tohumu ekme, ailede Fenerbahçeli varsa ona Fenerbahçe dedirtmeye çalışırsa kızıp "pis fener" gibi laflar söyletme. Çocuk inatçı olur. En önemlisi büyüyene kadar sakın Fenerlilere emanet edip maç izlemesin.

Bu arada çok sevindim hocam. Mutluluğun daim olsun. Sağlıklı bir ömrü olsun inşallah.

Eyvallah abim.. Allah razi olsun :)

Üst Alt