Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi

Cevap: Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi

Fenerbahçe'li olduğundan derbiler bizde hiç konuşulmazdı. :) Sadece bir defa, Manchester United-Fenerbahçe maçındaki atılan United gollerine gülüşüm neticesinde inanılmaz kızdığını hatırlıyorum. :D

Eskiden cok fanatikti ancak sonradan takmamaya basladi anladiki yerini ben aldim gerek kalmadi fanatiklige :D

Kendisi fanatik beşiktaşlı, sürekli atışmalar falan :eek:

benimle daha fazla muhabbet etsin diye ilgileniyor ve bana "sürekli" eski haberleri anlatıyor :)

bende ayıp olmasın diye yeni duymuş gibi yapıyorum :)

gayet iyi anlayacağınız :)

hayal meyal hatırladığım kadarıyla avrupa maçlarını kaçırmazdı. kendisi beşiktaşlıydı ama Galatasarayıda çok severdi.

Rahmetli Beşiktaşlıydı hayal meyal hatırlarım... Dayımın sayesinde Galatasaraylı oldum.

ben 5 yaşımdayken felan baya fanatikti ama şu an eğer yenilirsek felan bir tüh be diyip geçmekle meşkul .

Cok ilgilenir Galatasarayla cok ne zaman maglup olsak atiyorum Antepe yenildik arayip Antep Baklavasi yemissin afiyet olsun der :) Fenerli bir babanin olmasinin hem guzel hem kotu taraflari var. Birlikte mac izlemenin keyfi sadece milli maclarda ortaya cikiyor onun disinda kalan maclarda ise Besiktas maci varsa beraber rakibi tutariz cogunlukla. Ama isin icinde Fenerin olmasi bu isin keyifli olmasini sagliyor her gun bir eglence Fenerbahce :asd:

Cok ilgilenir Galatasarayla cok ne zaman maglup olsak atiyorum Antepe yenildik arayip Antep Baklavasi yemissin afiyet olsun der :) Fenerli bir babanin olmasinin hem guzel hem kotu taraflari var. Birlikte mac izlemenin keyfi sadece milli maclarda ortaya cikiyor onun disinda kalan maclarda ise Besiktas maci varsa beraber rakibi tutariz cogunlukla. Ama isin icinde Fenerin olmasi bu isin keyifli olmasini sagliyor her gun bir eglence Fenerbahce :asd:

Seni kim Galatasarayli yapti?

:D

özellikle 2-2 dönemi bayagi bir güzel gecmisti. :asd:

:D

özellikle 2-2 dönemi bayagi bir güzel gecmisti. :asd:

O gun ayri zaten.

Ben ve babam Galatasarayliyiz.

Kayinpeder, kayinco ve dayim asiri fanatik fenerli. Cok iddialiydilar, biz kupayi bilerek verdik Trabzona, onlarda bu maci bize satacak falan filan.

Neyse.

Dedik o zaman, bize gelin izleyin o kadar eminseniz.

Yemin ederim butun mac bir fener gol attiginda sustuk, Yoksa ben ve babam hep laf sokuyorduk.

Benimde acayip totemim vardi.

ikidebi: "baba dur yaa, fener atacak simdi" diyordum :)

Sonra mac bitti, ben ve babam dalga geciyoruz, digerleri de dona kaldi :asd:

Yani babam Galatasarayli :)

Eskiden hep avrupa maclarini birlikte izlerdik. Lig maclarini evde oldugu zaman kesinlikle kacirmaz, kacirdigi zamanlarda: "oglum, gol atinca mesaj at" der :)

Ulan babası farklı takımı tutan ne kadar çok adam varmış. Vay arkadaş.

Ben hep baba neyse oğul o zannederdim

Üst Alt