Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Parasını unutursak sence faydalı olur mu. Bence iyi oynayabilir. Ama fark yaratabilir mi emin değilim

Tam kestiremiyorum. Bence de fark yaratmaz, iyi isleyen bir takimin bir parcasi olabilir ancak gibi geliyor bana.

Fazla para verilmese karsi cikmazdim kötü futbolcu degil, yani ligden alinabilecek yabanci oyunculardan birisi. Ama bu paralar ne abi ya. Fernando gibi bir adama 5 Milyon civari para konusuluyor Ndiaye icin 7 küsür ödüyoruz. Birisi EPL oyuncusu digeri Süperlig oyuncusu.

En az 6 eder boş yapmayın. Bir çuval gol asist yapmış adamı kimse sana 3 e birakmaz. O paraya bir çuval adam var diyen de yıllık kaç lira alacak diye bir düşünsün. Orta seviye bir 8 numara yıllık en az 3-3.5 ister senden. Amrabat olayında da aynısı oldu. Açlık sınırı 2.5 iken yıldızı parlamış adam 1.4 e razı oldu aslında kendi parasından 4 yıllık antlaşma da 3 milyonu cebinden ödemiştir has kardeşimiz ve göndermek istediğinde de hayır dememiş ve para kazandırarak gitmiştir. Kısaca adamdır ve genel anlamda TOPLAM MALİYET te önemlidir.

2-3 milyonluk danaları gördük; hepsi elimizde patladı. 7 milyon iyi para ama yaşı daha 26. Gencecik adam. Umarım karşılığını alırız.

Suana kadar iyi transferler yaptik ama bu transfer buyuk soru isareti olusturacak.

Suana kadar buyuk bir ligde yada buyuk bir takimda oynamamis, milli takimda bile cok cok az oynamis bir futbolcu.

Benim gozumde ya tutarsa transferidir ve ya tutarsa transferine bu paralarin en fazla yarisi verilir.

Yönetimin bol verliğine alıştığımdan ötürü şu aşamada parasında değilim. Altyapıdan verilecek oyuncular, Ozan-Recep falan olmasın da.

2-3 milyonluk danaları gördük; hepsi elimizde patladı. 7 milyon iyi para ama yaşı daha 26. Gencecik adam. Umarım karşılığını alırız.

Ya gözünü seveyim Mustafa 26 yasindaki adamin neresi gencecik. 3 ay sonra 27 oluyor zaten.

Millet 18-20 yasindaki herifleri ilk 11 oynatiyor biz de hala böylelerine gencecik diyoruz.

Ya gözünü seveyim Mustafa 26 yasindaki adamin neresi gencecik. 3 ay sonra 27 oluyor zaten.

Millet 18-20 yasindaki herifleri ilk 11 oynatiyor biz de hala böylelerine gencecik diyoruz.

30'luk adamları gördükten sonra 26 bana gayet genç geldi hocam. Ben futbol kalitesini çok iyi bilmiyorum. Bazı yorumlar gerçekten çok yetenekli olduğunu yazıyor. Eğer dedikleri gibi yetenekli başarılıysa 26 evet genç bir yaş. Vakit kaybetmeden katkı sunacaksa genç.

süper lig topçusuna hele 27 yaşında adama o para verilmez.8-10 milyon eurolara daha iyi adamlar bulursun hemde genç.4 milyon euro bonservisden fazlası zarar n'diaye için.

takım tutarsa net 3 sezon ligi götürürüz, sonrasında genc dinamik topcular lazım.

+anadolu dan transfere yıllardan beri karşıyım, bi taneside tutsun artık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt