Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnşallah verilen paraların baskısıyla ezilmez ve takıma katkılı bir oyuncu olur. Bizim de bu saatten sonra destek olmamız lazım,gelmeden eleştirelim kötü oynar fedakar oynamaz eleştirelim tamam ama daha yeni gelen oyuncuya önce sahip çıkmalı ve kendini göstermesi için fırsat sunmalıyız. Belki de takımın starı olur,futbol bu. Hayırlı olsun.

Selcuk ve belhandanin mevkisinde oynayabiliyor gerektiginde iki bölgede de oynar demek istedim alternatif derken.

Bu sneijdercilerde herseyi yanliş anlamaya hazirlar bi garezleri var gibi sanki.

Neyse sneijderden daha faydali olur diyorum badou ndiaye icin.

Tabi canim daha faydali olur. Osmanli da top tepmek ile Galatasaray da top oynamak arasinda daglar kadar fark var.

Arkadas anlamiyorum ya onceden yerli kurali vardi coplere milyon eurolar veriyorduk simdi bu kural kalkti. Bu seferde anadoludaki yabancilari topluyoruz. Arkadas bu paralara avrupadan daha kalite topcu alinmazmi yahu.

Hadi onu gectim adamlar bunu 350 bin euroya buluyorda madem bu sekil bi kac futbolcu arastirin onlari bulmaya calisalim. Bu seneki bonservis paralarinin cefasini umarim ilerleyen yillarda cekmeyiz

Türkiye Ligi'nden alınan hangi yabancı faydalı oldu bu zamana kadar? Tutsa bile eğri gemi, doğru sefer denilebilir en fazla. Beyinsizce bir transfer, hele hele bu paralar çok yazık.

çoğu renktaş gibi bende yanlış transfer olduğunu düşünüyorum.amrabat örneği tabata örneği gibi çok örnek var..ucuza aldılarsa sorun yok.ama büyük paralar verdilerse ÖZBEK KARDEŞLER düşün şu klubun yakasından.gerçi uygun fiyata alsalarda yönetim istifa..

Bu arada maaşını eleştirsem de N'Diaye iyi topçu arkadaşlar. Kendini kanıtlaması için biraz daha efor vermesi gerek ama iyi topçu.

Bu açıdan altyapı maddesi beni fazlasıyla irrite etse de iyi adam aldık. Umarım maaşı daha azdır. O zaman gerçekten iyi fiyata iyi bir adam almış olacağız.

Her şeyi geçtim bu Selçuk ve De Jong öküzlerini cebinden çıkarır bu arkadaş.

Türkiye Ligi'nden alınan hangi yabancı faydalı oldu bu zamana kadar? Tutsa bile eğri gemi, doğru sefer denilebilir en fazla. Beyinsizce bir transfer, hele hele bu paralar çok yazık.

Madem Süper Lig'den bonservisli adam almaya karar verdiniz, insan gider de 2-3 tane beyinsizi falan kakalar bonservisi 1-2 indirir.

Mesela Hakan Arıkan'ı da alıp Eray'ı verirdik adamlara. Kontratı bitecek olan Eray balıklama atlardı bu teklife.

Hakan Balta veya Koray Günter'i verebilirdik. Adamlarda stoper sorunu zaten var.

Anadolu kulüplerinde oynayabilecek ucuz bir Emrah var elimizde, daha kimseye veremedik.

Böyle adamlar verip bonservisi indirmek yerine alt yapıda zaten asgari ücrete oynayan bebeleri veriyoruz..

Madem Süper Lig'den bonservisli adam almaya karar verdiniz, insan gider de 2-3 tane beyinsizi falan kakalar bonservisi 1-2 indirir.

Mesela Hakan Arıkan'ı da alıp Eray'ı verirdik adamlara. Kontratı bitecek olan Eray balıklama atlardı bu teklife.

Hakan Balta veya Koray Günter'i verebilirdik. Adamlarda stoper sorunu zaten var.

Anadolu kulüplerinde oynayabilecek ucuz bir Emrah var elimizde, daha kimseye veremedik.

Böyle adamlar verip bonservisi indirmek yerine alt yapıda zaten asgari ücrete oynayan bebeleri veriyoruz..

Adamların işine gelmiyorsa bizim çöpleri almak ne yapalım zorlamı verelim ? Altyapıdaki bebelerin ne faydasını gördük bunca yıldır ver gitsin işte en azından onların önü açılır olurda parlarlarsa milli takıma faydaları olur, bizde bi cacık olamazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt