Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

Cevap: Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

Antalyadan kiralık.

almayalım kalsın o zaman bız ıstesek kıymete bıner en az 5 milyon$dan kapı acarlar:happynew: super lıgden topcu almak zahmetlı iş yektaya verilen parayı düşünün ,yada çagları almak ıcın verilen para + oyuncuları hesap edin bank asyaya yönelmek daha mantıklı:b5: avrupadakı türklerin uefada kupasında bile olmayan galatasaraya geliceğini zannetmem:SS:

almayalım kalsın o zaman bız ıstesek kıymete bıner en az 5 milyon$dan kapı acarlar:happynew: super lıgden topcu almak zahmetlı iş yektaya verilen parayı düşünün ,yada çagları almak ıcın verilen para + oyuncuları hesap edin bank asyaya yönelmek daha mantıklı:b5: avrupadakı türklerin uefada kupasında bile olmayan galatasaraya geliceğini zannetmem:SS:
Musayı oynatacağımıza Semih'i geri çağıralım..Denizlide yaptıklarıda ortada,Yanlız gelecek sene yerli stoperde şart..Neyse burdaki konu dağılmasın.Transfer önerilerine yazalım.

kemal tokak bizim defansta çok verimli olur sağlam oynayan bir oyuncu samsun sporu takip ederler bilir ligde en az gol yiyen takım. en azda mağlubiyet alan 2 takımdan biri.

Renkdaşlar bu Mehmet AKYÜZ Ü kaçırmamamız lazım.1 senedir öneriyorum bu adamı alınasıya kadarda önemeye deveam edeceğim.Süper yetenek.

Bank Asya'dan adam alınmaz çok genç olmadığı sürece. 20den yaşlı olmamalı.

valllllahi bu adamlari alirsak bir nevi seneye hazirlik olur bilmem anlatabildimmi

Video Cumartesi günkü Tavşanlı Denizli maçı.Mehmet Akyüz ün frikik golüyle Tavşanlı 1-0 alıyor maçı.Maçın özeti sanki Mehmet Akyüz videosu gibi.Tanımayanlar kısa sürelide olsa fikir sahibi olabilirler

[video]https://facebookvideoindir.gen.tr/tavsanli-linyitspor-1-0-denizlispor-hq.html[/video]

Bank asya'dan bu sene topcu alınmaz lig oyuncu kalitesi izlediğim kadarıyla en kötü seviyede.İddaa ediyorum bizim kiradan dönenlerle a takımdaki gençler emre çolak,serkan bide A2 takımını toplasan orda rahat şampiyon oluruz.

------------------Emirhan(Eray,Taylan)--------------

Serkan.K-A.kesim(S.Oğuz)--S.Kaya(Sinan)--Ç.Güngör(Berk.N)

---------------------Emre Yüksektepe-------------

------------Cumhur yılmaztürk-----Emre Çolak----

Serdar Eyilik(bilal özhan)-----------Berkin Kamil Arslan(Caner Öztel)

---------------------Erhan Şentürk(Anıl,Cem)------------

bank asyada samsundan kemal ismi üzerinde herkes hemfıkır bugunkü erciyes macında gol bulamasalarda pas alısverısleri, zaman zaman biribirde adam gecıslerıyle orhan tasdelen,ufuk bayraktar ve murat yıldırım da ıyıydıler.yıne sagbektekı ademde sık sık ılerı cıkıp tehlıke yaratıyor bilmiyorum ama samsunu devamlı takıp eden arkadaslar varsa bu ısımlerın hepsı genc belkıde ucuza galatasaraya kazandırılabılırler.Ben kemal dısında özellıkle ufugunda bızde ılk 11 de oynayabılecegı dusuncesındeyım takıp eden arkadaslar varsa gercekten yorumlarını merak edıyorum.tabı bızım yenı yonetım bu ısımlerle ılgılenırmı yoksa 3.sınıf yabancılarla ugrasır bilemem:mad:

bank asyada şu an gelecek 10 yılda türk futboluna damga vuracak bir oyuncu bulunuyor ,cok genc olmasına rağmen takımında yerde alıyor , gecdiğimiz günlerde oynadığımız almanya u17 macında bize gol atan gurbetci oyunculara medyada cok konuşuldu ama sahadaki bütün oyuncular içinde acık secik hepsinde iyi ve kendini belli eden oyuncu okay yokuşlu idi...

Video Cumartesi günkü Tavşanlı Denizli maçı.Mehmet Akyüz ün frikik golüyle Tavşanlı 1-0 alıyor maçı.Maçın özeti sanki Mehmet Akyüz videosu gibi.Tanımayanlar kısa sürelide olsa fikir sahibi olabilirler

[video]https://facebookvideoindir.gen.tr/tavsanli-linyitspor-1-0-denizlispor-hq.html[/video]

Bende onu yazacaktım..

Super Ligde yerli kalitesi yerlerde bizim takimin durumu malum, yetmemis gibi birde bank asyadan topcu mu alacagiz

Gelecek sene Servet ve Balta bizde oynamaya devam edecekse, bence bu başlık ciddi şekilde değerlendirilmeli. Bank Asya'da Servet ve Balta'dan iyi ve karakteri düzgün rahat 3'er oyuncu çıkar.

Üst Alt