Bankalar Birliği Anlaşması Bel Bükecek! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe'de Bankalar Birliği anlaşmasıyla ilgili tüm prosedürler tamamlandı. Anlaşma neticesinde en geç bir hafta içerisinde kulübün kasasına 500 milyon TL girecek. (Sözcü)
7,5 milyar borcu olan klüp o parayı alıp kullanacakmıymış ?
Akıllı adam boşa çıkan parayla ilk seneki kredi yapılandırmasına saydırır
bu parayıda yerse ali koç ayvayı yemişler

Falcao 45
Feghouli 35
Belhanda 35
Babel 25
Muslera 40
Kafadan 180 milyon maas
Digerleri yollanip, Muslera da 20 milyona indiginde 160 milyon eksiliyor.
Linnes, Emre, Donk'u filan saymiyorum. Onlarla 200 milyon yapar

Linnes 1 Milyon 400 Bin Euro
Belhanda 3 Milyon 350 Bin Euro
Feghouli 3 Milyon 850 Bin Euro
Babel 2 Milyon 500 Bin Euro
Falcao 5 Milyon Euro
Muslera 3 Milyon 575 Bin Euro alıyor ..

Öncelikle ben bu oyuncuların tahmini aldıkları maaşları bunlar olarak biliyorum.. Bu adamların kemiksiz aldığı paralar bunlar ve yaklaşık 20 milyon euro para ediyor ve Muslera hariç bu oyuncuların çoğu ilk 11 oyuncusu bile değil.. Tahmini toplam maaş bütçcesi olan 35 milyon Euro'nun 20'sini bu adamlar yiyormuş.. Muslera'yı gelecek sezon 2.5'a bağlasan 17.5 milyon euroluk bir bütçe ediyor ve sen çok rahatlıkla yeni getireceğin adamlarla bunlara verdiğin maaşın yarısını vererek bunların 2-3 katı verimi alırsın ki bu listenin içinde Etebo-Diagne falan yok.. Bizim sadece ilk 11'de ortasaha'da ve 10 numara pozisyonunda Onyekuru etkisi yapacak 1-2 tane joker oyuncuya veya fırsat transferine ihtiyacımız var.. Keremler , Oğuzhanlar vs.. artık bu oyuncular kendini ispatlamaya başladı.. Bence yukarıdaki oyuncuların sözleşmeleri bitince gelecek yaz yapacağımız 1-2 fırsat transferiyle biz yolumuza bakarız gibime geliyor..

Boey satışı sadece faize gider diyenler var bu ne saçma iş, hemen çıkılsın

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt