Baransu Kanaltürk'te - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baransu Kanaltürk'te

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Baransu Kanaltürk'te

Saçma bir söz be kardeşim tüzel kişi.Tüzel dediğimiz kavram şirket ise eli kolu yoksa konuşmuyorsa bu nasıl kişi oluyor.Neyse zaten bu lanet şike yüzünden Kaya Çilingiroğlu gibi oldum.Benimde terk edesim var.

:haha: Esasen,kurumu kişileştirmekten kasıt ne bende anlamadım ama kelime anlamı bu işte. :)

Bu baransu olmasa bu olay iyiden iyiye unutturulur harbiden medyada. Sürekli üzerine düşüyor adam , inşallah biryerlere varır.

kişilerle kurumları ayırmak kadar mantıksız bir olay var mı ya?

adam istediğini yapsın şirketine milyar dolarlar aktarsın. ee 2 sene yatsın çıksın, sonrada yesin aktardığı paraları. ne güzel ülke anasını satayım

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

SAYIN YILDIRIM DEMİRÖRENİ, SAYIN ALİ KOÇ, ve SAYIN NİHAT ÖZDEMİRİ İSTİFAYA ÇAĞIRIYORUZ.

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

SAYIN YILDIRIM DEMİRÖRENİ, SAYIN ALİ KOÇ, ve SAYIN NİHAT ÖZDEMİRİ İSTİFAYA ÇAĞIRIYORUZ.

Talip`e söyleyin Türk futboluna yaranmak istiyorlarsa o ses kayitlarini ortaya cikarsinlar. Aksi taktirde istifaya beni de cagirabilir yani, ne fark eder.

Kişilerle,kurumları ayırmanın esprisini süreç başından bu yana anlayamadım gitti.Yahu bu işi yapan kişiler mensup oldukları kurum veya camia adına yapmıyorlar mı? Kimse akıl edemiyor mu şu soruyu sormaya? Aziz Yıldırım veya türevleri kendileri için mi şike yaptı yoksa bağlı bulundukları kulüp için mi? Cevap belli olduğuna göre nedir bu gerçek kişi-tüzel kişi saçmalığı. :SS:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt