Baransu Kanaltürk'te - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baransu Kanaltürk'te

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Baransu Kanaltürk'te

Baransu'nun hakkını vermek lazım adam gercekten cok doğru sorular sorup tam yerinden sıkıştırıyor şikeci yandşlarını

baransu'nun yanindaki arkadas.. ismini bilmiyorum... uefa'nin ustunde kurum var "fifa" diyor.. eyer baktilar, uefa gerekilen cezalari vermiyor, o zaman fifa araya girer onlar verir diyor.

Federasyona direk müdahale edebilir mi bilmiyorum

Ama aslında FIFA'nın elindeki tehdit kartı daha büyük yani adamlar çıkıpta deseki Türkiyeyi FIFA üyeliğinden atıyorum valla herifler yalvar yakar tamam abi cezaları veriyoruz hemen der feneri amatöre yollarlar..

Futbolun Birleşmiş Milletleri gibi valla her türlü pisliği yapabilirler Türkiyeyi atarlar Ermenistan Dağlık Karabağı alırlar iyice batarız o zaman.

ilk etik kurulu raporunda fb 6 maçta şike 6 maçta teşvik yapmış..ayıp gerçekten bunların üstünün örtülmesi.

Federasyona direk müdahale edebilir mi bilmiyorum

Ama aslında FIFA'nın elindeki tehdit kartı daha büyük yani adamlar çıkıpta deseki Türkiyeyi FIFA üyeliğinden atıyorum valla herifler yalvar yakar tamam abi cezaları veriyoruz hemen der feneri amatöre yollarlar..

Futbolun Birleşmiş Milletleri gibi valla her türlü pisliği yapabilirler Türkiyeyi atarlar Ermenistan Dağlık Karabağı alırlar iyice batarız o zaman.

fifa dan azdaha men yiyorduk isvicre maçı yüzünden.sonra 6 maç ceza verdiler,sonra adamları yaladık 3 maça indirdiler.uefa affeder fifa afetmez

Kanallar yanlış yapıyorlar.Aslında Mehmet Baransu,Kaya Çilingiroğlu,Mehmet Demirkol ve adamın hası Uğur Meleke'yi bir programa çıkarıp en az 4 saat futbol üzerinde konuşacaklar.Bak bakalım nasıl yer yerinden oynuyor.Tek tek konuşunca hava olup uçuyor.

Siyaseti bosverinde,önümüzde iki Final var Avrupada munih ve bükreste maclara girilip dev bir pankart acilsa.Tüm federasyon baskanlari orada olacak.

Hatta mac esnasinda sahaya girilsin,nasil olsa tüpcüde seyreder 5 bin TL ceza ile yirtariz:)))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt