Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor

Cevap: Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor

6 noktanın 6'sı bana göre doğru ve kamuoyu araştırması yapsak büyük çoğunluğu doğru çıkar.

eboue'yi sağ iç oynattım, kadroma dikkatli bakarsan görebilirsin.

tamam tekrar baktım eboue orada 6 noktadan 5 tanesi yalnış sadece Eboue yedek değil dediğin doğru

--------Melo----Selçuk-------

Kazım-----Forlan------Podolski

-----------Baros--------------

bu barosda hem cok sevdigim hem de guvenemedigimiz forvet oldu adam bi sakatlanıyo aylarca oynamıyo yine aynı şey olursa sıkıntı buyuk olur oynayıncada surekli gol atan golu koklayan biri hırslı mucadele eden ama podolskiye hayır demem yalnız forlan baros dersen aradayım forlan 33yasına geldi baros genç tabi forlan suan iyi forvet baros bi var bi sakat belli degil forlan 30 yasındaolsa razıyım ama 33 gelmiş forlana bu kadar para ödemek ve barosu yollamak akıllıca olurmu sizce?

Benim görüşüm Forlan tek forvet oynayamaz.

Sol'da podolski oynarsa oynar ama tam tek forvet gibi olmaz.

İki kanat adamının arkasında oynar.

podolski------kazım

--------forlan------

Bu şekilde olabilir; bu sistem 2 kanat adamı da forvet özellikleri olan oyunculardır. Podolski zaten golcü bir oyuncudur. Kazım'ında bu sezon istikarlı oynarsa gol ortalamasının yükseleceğini düşünüyorum.

Baros gönderilmemeli.Podolski,Forlan,Baros,Kazım 4-2-3-1 de gayet iyi bi hücum hattı oluştururlar.

-----------Forlan------------Podolski------

-----------Baros--------------------------

Hücumda bu üçlüyle oynarız, sağ kanatada savunma yönü iyi Selçuk ve Melo'ya yardımcı olabilecek bir oyuncu koyar Fatih Hoca.

-----Forlan---Anıl------

-Podolski---Kazım--Urfalı---

-------Selçuk---Melo-------

-Çağlar---------------Serkan--

------Servet--Eboue------

----------Muslera----------

bu kadroya ilginc komik diyenler , neden dediler merak ettim

Cağlar Baltadan daha mı kötü , Serkan Sabriden mi kötü tam aksine adam hırslı ve daha az hata yapıyor haaa keşke daha iyi bir isim olsaydı eliimizde o ayrı konu. Eboue'nin mevkisi zaten orası, Forlan stantrfor değil mi sanki ? Urfalıyı orada izleyip beyenmedik mi ? Kazım Forvet arkası iyi olduğunu biliyoruz , Anıl'a şans verilmesi adına coğu maçlarda kullanmamız hata mı ? gerisini saymıyorum

-----Forlan---Anıl------

-Podolski---Kazım--Urfalı---

-------Selçuk---Melo-------

-Çağlar---------------Serkan--

------Servet--Eboue------

----------Muslera----------

bu kadroya ilginc komik diyenler , neden dediler merak ettim

Cağlar Baltadan daha mı kötü , Serkan Sabriden mi kötü tam aksine adam hırslı ve daha az hata yapıyor haaa keşke daha iyi bir isim olsaydı eliimizde o ayrı konu. Eboue'nin mevkisi zaten orası, Forlan stantrfor değil mi sanki ? Urfalıyı orada izleyip beyenmedik mi ? Kazım Forvet arkası iyi olduğunu biliyoruz , Anıl'a şans verilmesi adına coğu maçlarda kullanmamız hata mı ? gerisini saymıyorum

Kardeşim 12 tane oyuncu koymuşsun yoksa kimsenin birşey dediği yok.

olm Baros kesinlikle gonderilmemeli,

Baros > Forlan

Baros > Podolski

Baros ikisindende daha cok katkı yapar, cunku Forlan ne kadar Avrupa'nın en buyuk golculerinden olsada burada oynadığı macların coğunda kasmaz kendini. Podolski zaten Baros'la beraber oynaması gereken adam.

Baros oynadığı her mac tatmin ediyor bizi. Bi sakatlandı herif iyiki ya demediğinizi bırakmadınız aslan yurekli Baros'a Galatasaray'da ondan baska oyuncu yok lan su an. En buyuk yıldızımız o bizim, en tecrubeli takımı en iyi tanıyan oyuncu.. Mantıksız mantıksız konusmayın ya.

edit : takım rezilleri oynarken hattrick yapacak baska oyuncu mu gordunuz siz hayatınızda ? Baros bir mac kotu oynamadı su takımda.

Kardeşim 12 tane oyuncu koymuşsun yoksa kimsenin birşey dediği yok.

senden örnek alsınlar ozaman, gözden kaçmış olabilir çok kişi 6 yerine 7 yabancı koyuyor veya 10 kişi koyuyor ama hicbirzaman laf atar gibi yorum yapmıyorum onlara , başından senin gibi adam gibi yani 12 kişi olmuş kardeş deseler özür dilicem

Baros > Forlan

Baros > Podolski

Baros ikisindende daha cok katkı yapar, cunku Forlan ne kadar Avrupa'nın en buyuk golculerinden olsada burada oynadığı macların coğunda kasmaz kendini. Podolski zaten Baros'la beraber oynaması gereken adam.

Baros oynadığı her mac tatmin ediyor bizi. Bi sakatlandı herif iyiki ya demediğinizi bırakmadınız aslan yurekli Baros'a Galatasaray'da ondan baska oyuncu yok lan su an. En buyuk yıldızımız o bizim, en tecrubeli takımı en iyi tanıyan oyuncu.. Mantıksız mantıksız konusmayın ya.

edit : takım rezilleri oynarken hattrick yapacak baska oyuncu mu gordunuz siz hayatınızda ? Baros bir mac kotu oynamadı su takımda.

Baros oynadığı her maç bizi tatmin ediyor ama kaç maç oynuyor ki ?

Baros > Forlan

Baros > Podolski

görmeden buradaki futbolunu şu adamlara kasmaz falan demeyin.artık iyice saçmalıyorsunuz.

hemde kasmaz diyen adam bütün gün diego diego die inleyen adam.tamam forlan kasmaz,diego kasar.

2 senedir baroş kangren bu takımda.bende çok seviyorum ama forlan ve podolski gelecek ama baros gidecekse olay

baros gidebilir.

Üst Alt