Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor

Cevap: Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor

-----Forlan---Anıl------

-Podolski---Kazım--Urfalı---

-------Selçuk---Melo-------

-Çağlar---------------Serkan--

------Servet--Eboue------

----------Muslera----------

bu kadroya ilginc komik diyenler , neden dediler merak ettim

Cağlar Baltadan daha mı kötü , Serkan Sabriden mi kötü tam aksine adam hırslı ve daha az hata yapıyor haaa keşke daha iyi bir isim olsaydı eliimizde o ayrı konu. Eboue'nin mevkisi zaten orası, Forlan stantrfor değil mi sanki ? Urfalıyı orada izleyip beyenmedik mi ? Kazım Forvet arkası iyi olduğunu biliyoruz , Anıl'a şans verilmesi adına coğu maçlarda kullanmamız hata mı ? gerisini saymıyorum

Eboue sol beck degil, orta saha degil, sol acik degil, stoper degil. Adam sag bek oyuncusu, Orta sahada oynamis olabilir ama iyi oynamis degil hatta berbat oynadi, Arsenal'den gonderilmesi bu yuzden son iki senedir Wenger adami farkli pozisyonlarda denedi ama olmadi, taraftar kizdi ve yuhlandi.

Ujfalusi iyi orta acti ve sag acik gibi iki mac oynamis olabilir ama 33 yasindaki adam butun sezon sag acikdan beklendigi gibi oynayamaz. 60 dakkadan sonra adam biter. Ona gore en iyisi Servetin yada Gokhanin yaninda oynamasi.

valla podolski ve forlan gelirse. baros giebilir kalırsada kalmasını isterim ama gidince niye gitti demeyin.

Baros-Forlan-Podolski üçlüsü 60 golü geçer.Önemli olan yanlarını ve arkalarını iyi ve dengeli bir şekilde doldurmak.

görmeden buradaki futbolunu şu adamlara kasmaz falan demeyin.artık iyice saçmalıyorsunuz.

hemde kasmaz diyen adam bütün gün diego diego die inleyen adam.tamam forlan kasmaz,diego kasar.

2 senedir baroş kangren bu takımda.bende çok seviyorum ama forlan ve podolski gelecek ama baros gidecekse olay

baros gidebilir.

Forlan'ı cok izledim karakterini az cok tanıyorum. Surat ifadesinden belli adamın sıkkın tipi. Evet super oyuncu biliyorum, ama essek nazlı bir oyuncu. zaten geleceğini sanmıyorum ben ya, Avrupa arenasında oynamayacağı bir takıma gitmez o...

Diego Diego diye bağırıyorum cunku alınması gereken ilk adam o. Werder'de izleyenler Diego'yu cok iyi tanır, adamın Juventus'ta gecirdiği az bir verimsiz donemin fazla kaale alıncak tarafı yok, kaldıki ordada harika isler yaptı coğu macta. Diego burada alacağı taraftar desteğiyle ucurur bu takımı.

Baros'a gelince, Baros sakatlık gecirmis olabilir, bu bir daha sakatlanacağı manasına mı geliyor ? Baros oynadığı her mac canını disine takan bir oyuncu, ve asla sac bas yoldurtmayan tek futbolcu bana takımda geldiği gunden beri.. Herseyi gectim su an takımın en eskilerinden ve yıldız oyuncu.. Bu oyuncuyu takımdan ayırmanın zerre miktarı mantıklı tarafı yok.

Forlan'ı cok izledim karakterini az cok tanıyorum. Surat ifadesinden belli adamın sıkkın tipi. Evet super oyuncu biliyorum, ama essek nazlı bir oyuncu. zaten geleceğini sanmıyorum ben ya, Avrupa arenasında oynamayacağı bir takıma gitmez o...

Diego Diego diye bağırıyorum cunku alınması gereken ilk adam o. Werder'de izleyenler Diego'yu cok iyi tanır, adamın Juventus'ta gecirdiği az bir verimsiz donemin fazla kaale alıncak tarafı yok, kaldıki ordada harika isler yaptı coğu macta. Diego burada alacağı taraftar desteğiyle ucurur bu takımı.

Baros'a gelince, Baros sakatlık gecirmis olabilir, bu bir daha sakatlanacağı manasına mı geliyor ? Baros oynadığı her mac canını disine takan bir oyuncu, ve asla sac bas yoldurtmayan tek futbolcu bana takımda geldiği gunden beri.. Herseyi gectim su an takımın en eskilerinden ve yıldız oyuncu.. Bu oyuncuyu takımdan ayırmanın zerre miktarı mantıklı tarafı yok.

diegonun özel fanıyım.karakterini de biliyorum.

forlanında karakterini biliyorum

bunların kıyasandırıp forlanı "arıza,kasmaz o " yaparsan net eyyam yapıyorsundur emir onuda söyleyeyim.

diegonun özel fanıyım.karakterini de biliyorum.

forlanında karakterini biliyorum

bunların kıyasandırıp forlanı arıza yaparsan net eyyam yapıyorsundur emir onuda söyleyeyim.

Forlan'ı arıza yapmıyorum, benim icinde ruya olur bizde oynaması.. sadece Baros'u gondermek sacmalık bahsettiğim olay bu, gelsin beraber oynasınlar. Ama Forlan alıpta Baros'u gondereceğim bir oyuncu değil. hadi Drogba olsa bir an dusunurum, ama Baros'un rolu cok buyuk bu takımda, o yuzden gondermek Galatasaray'a zerre miktarı fayda sağlamayacağı gibi zarar verir.

Forlan'ı arıza yapmıyorum, benim icinde ruya olur bizde oynaması.. sadece Baros'u gondermek sacmalık bahsettiğim olay bu, gelsin beraber oynasınlar. Ama Forlan alıpta Baros'u gondereceğim bir oyuncu değil. hadi Drogba olsa bir an dusunurum, ama Baros'un rolu cok buyuk bu takımda, o yuzden gondermek Galatasaray'a zerre miktarı fayda sağlamayacağı gibi zarar verir.

hayırlısı burdan sonrasını hoca biliyor eğer podolskive forlanı almak için baros gitmek zorundaysa bence gidebilir.benim fikrim bu yönde

@superjourno

Mazola J. Molefe

Lukas Podolski will be awesome signing for #Galatasaray. Expected to sign a 4-year deal this week with the Turkish

Podolski Galatasaray' a geliyor, Türk ekibi ile 4 yıllık imza atması bekleniyor denim bu hafta.

28 yasindaki barostan aldigin parayi gidip fazlasiyla 33 yasindaki forlana, 24 yasindaki ardadan aldigin parayida 26 yasindaki podolskiye yatirdiktan sonra ne anladim ben bu transfer politikasindan...

Kimileri podolskinin transfermarkt taki degeri 15 milyon falan demis. Ona kalirsa gonderdigimiz adamin degeri ondan fazlaydi... O paraya 3 tane arda gibi genc yetenek alip monte edebiliyosan iyi is yapmissindir.. Yoksa kapatin transfer sezonunu bitsin gitsin...

nie gitsin ya daha yeni geldi

Elmander'in kalıp Baros'un gitmesi saçmalıktır yeni gelmiş olması beni ilgilendirmez

Forlan yeri gelir uzun bir süre gol atamaz bazen tutukluk yapıyor zaten milli takım ve kulup takımında yeri geliyor forvet arkası oynuyor daha etkili olup Suarez'i Aquero'yu costuruyor bu süreclerde takımın gol yükünü çekecek gerçek golcüye ihtiyac var bu kesinlikle Elmander değil Elmander forvet bence santrafor değil benim gözümde bir sezonda full oynasa atacağı en fazla gol sayısı 8'in üstüne çıkmaz Baros'un gitmesi tamamen saçmalık,aptallık olur

Stancu,Elmander,Forlan tam anlamıyla komple bir golcü değil

33'lük Forlan'a güvenip yola cıkmak aptallıktır tüm sezon gol sıkıntısı çekeriz özet bu

28 yasindaki barostan aldigin parayi gidip fazlasiyla 33 yasindaki forlana, 24 yasindaki ardadan aldigin parayida 26 yasindaki podolskiye yatirdiktan sonra ne anladim ben bu transfer politikasindan...

Kimileri podolskinin transfermarkt taki degeri 15 milyon falan demis. Ona kalirsa gonderdigimiz adamin degeri ondan fazlaydi... O paraya 3 tane arda gibi genc yetenek alip monte edebiliyosan iyi is yapmissindir.. Yoksa kapatin transfer sezonunu bitsin gitsin...

Baros 81 doğumlu. Milan Barosun satılmasından yana değilim.Satılmayacağını düşünüyorum.Mantıklı olan madem elinde fazla yabancı olacak,Elmanderi satarsın.Bildiğim kadarıyla F.Terim transferi değil.Elmanderi hiçbi zaman ilk11de düşünmeyecek.

insanlar iyice şaşırdı artık

Üst Alt