Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

Cevap: Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

İtiraz ederler 2 ye indiririz diye verilmiş bir ceza.1 maçı kaldı yani.Necati-Sercan oynar sıkıntı olmaz.

Sizin.....

Cezayi niye daha erken aciklamadaniz zirtolar.Aha simdik Kayseri,Mersin ve BJK macinda oynayamicak.

Zaaten burda 3 maz ceza verenlerden süphelenirim....ahh unutmusdum Baros 3 mac ceza verenler Feneri sike yaptigi halde düsürmiyorlar.

Sizin.....

Cezayi niye daha erken aciklamadaniz zirtolar.Aha simdik Kayseri,Mersin ve BJK macinda oynayamicak.

Zaaten burda 3 maz ceza verenlerden süphelenirim....ahh unutmusdum Baros 3 mac ceza verenler Feneri sike yaptigi halde düsürmiyorlar.

antep macında 1 mac cezasını cekti geriye kaldı 2 mac..

Bence 3 maç çok doğru karar. Yaptığı hareketler az buz şeyler değil. Bu arada Beşiktaş maçında oynayabilir.

Alkışlıyoruz Baros'u. :005: İstediği oldu. Kredin bitti artık sene sonu yolcudur abbas.

Gündem yaratamıyoruz, yönetim bu konularda sus/pus.

Emre Belezoğlu futbolcuya yumruk kaldırır, futbolcuyu ölümle tehdit eder, her maç hakemlere göğüs atar, her maç küfür eder ceza yok.

Ama Baros uyduruk bir ingilizce küfürden 3 maç.

Bu ligin çivisi zaten çıkmıştı, artık herşeyi çıktı.

Hiç üzülmüyorum. Bu fırsatı veren Baros utansın . Top oynamaktan çok takıma zararı dokunuyor . Zaten sakatlanıyor 2de 1 ona bile taammül etmekte zorlanıyoruz . Bide üstüne bole extra boş hareketlerde bulunup takıma ihanet ediyor . Sezon sonu gidecek zaten . Ona gösterdiğimiz sevgiyi haketmiyor ne yazıkki .

hakemin cenesine parmak sokacaksın ondan sonra saydırcaksın 3 mac az bile , tamam biz ne hareketler gördük rakip oyuncuların hakemlere yaptıkları ama kotuyu ornek almamamız, ders almamız lazım.baros un malesef kredesi falan kalmadı bu saatten sonra

hakemin cenesine parmak sokacaksın ondan sonra saydırcaksın 3 mac az bile , tamam biz ne hareketler gördük rakip oyuncuların hakemlere yaptıkları ama kotuyu ornek almamamız, ders almamız lazım.baros un malesef kredesi falan kalmadı bu saatten sonra

Ölçülülük yok sorun bu. Ölçülülük olmayınca da adalet hakkaniyetli olarak dağıtılmadığından isyan etmekte haklı herkes.Hakemi tehdit edenler bu ülkede ceza almayıp,baştacı ediliyor.

Ölçülülük yok sorun bu. Ölçülülük olmayınca da adalet hakkaniyetli olarak dağıtılmadığından isyan etmekte haklı herkes.Hakemi tehdit edenler bu ülkede ceza almayıp,baştacı ediliyor.

herkes iyiyi , basarılıyı yıkmaya calısır yani bizi..bunlara fırsat yaratmayacaksın,yani olayı kökten halledeceksin.

Üst Alt