Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

Cevap: Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

maç sonu yönetimimiz hocamız ve taraftarımız dahil.İyi oldu.. takımı sattı.. Baros bunu hep yapıyor,tarzı yorumlar gelince. Adamlar cezayı gömmmüşşşşşşş.

3 mac az olmus 13 mac verselermis ya!!!!!! Emre ana avrat duz gider birsey olmaz sozkonusu Baros olunca dayarlar cezayi Allah hepinizin belasini verecek!!!

Burdaki tepkilere bakarak bile Baros'un yaptığından utanmalı. Kimse Baros'a verilen ceza haksız demiyor nerdeyse. Başkalarına verilen cezalarla orantısız olduğuna itiraz ediliyor.

Bu saatten sonra Baros'u değiştiremeyiz. O yüzden ona çok kızmıyorum bu cezaları aldığı için.

Baros böyle her sene ceza alır. Ya katlanıp devam ederiz ya da ondan daha iyisini buluruz.

Cevap: Milan Baros'a 3 maç ceza verildi

Çift dalana 2 maç

Ne dediği belli olmayana 3 maç

Gerekçe açıklanmalı

kusura bakma.. burda bir yanlissin var.

faul ile hakeme itiraz iki ayri unsul.

-oyuncu ve oyuncu olanin arasinda

-oyuncu ve hakem arasinda ki burda hakemin otoritesini zedelemek anlamina geliyor ve bunun cezalari daha agirdir.

ornegin sokak kavgasi ve polis ile kavga burda cezalar degisir

yani bende diyorum icimden ozaman otoritesini...... ama bu yaklasma bence gecersiz.

Baros bunu hep yapıyor,bu kacıncı gereksiz kart sayısını unuttum.

Ama beni asıl şu deli ediyor,Emre bunu defalarca yapıyor ona birşey yok,bizden biri birşey yapınca bas cezayı!

Burası Galatasaray Baroş bunu daha öğrenemedimi. Bu takımda net penaltını görmez hakemler, basit bir faul yaparsın kırmızı yersin. ilk itirazında sarıyı yapıştırırlar. Topu kaparsın faul verirler. rakim takım topu kaleden elliyle çıkarır devam derler. Burası Galatasaray. Sadece rakiple maç yapmayan takım. Bir maçta rakipten başka şeylerlede savaşması gereken takım. Bunu bilerek oynamalı bir Galatasaray lı futbolcu. Bunu kaç senedir öğrnemediyse yapcak bişey yok.

Bu Baros düşmanlığı neden yahu? Antalya maçında haksız yere takımını 10 kişi bıraktı ona kabulüm de tepki biraz abartıldı bence ki bu sezon abartıldığı kadar saldırgan bir tavrı yok(2 sarı kart görmüş). Takıma katkısı ne diyen arkadaşlar var, bu sezon; 17 maçta forma giymiş 7 gol, 9 asisti var. Elmander ile müthiş de bir uyumu var, Necati'den formayı alamaz diyenler de var ilginç...

Bu Baros düşmanlığı neden yahu? Antalya maçında haksız yere takımını 10 kişi bıraktı ona kabulüm de tepki biraz abartıldı bence ki bu sezon abartıldığı kadar saldırgan bir tavrı yok(2 sarı kart görmüş). Takıma katkısı ne diyen arkadaşlar var, bu sezon; 17 maçta forma giymiş 7 gol, 9 asisti var. Elmander ile müthiş de bir uyumu var, Necati'den formayı alamaz diyenler de var ilginç...

Ben iddaa ediyorum Neco'dan formayı alamaz.Ama ne zamanki iyi çalışır,hakemlerle ugraşmaz o zaman hakeder formayı.Ayrıca ben Baros'un sene sonu gönderilecegini düşünüyorum.

Oha be çüş ulan 2 maç verirler Mersin maçında canlı canlı izlerim adamı diyodum.3 maç nedir lan!

GS bu sezon 6, FB 1 kırmızı kart görmüş; Baroş'un ingilizce küfürlerini anlayan hakemlerimiz, Emrenin Türkçe küfürlerini anlayamamışlar!

itirazla 2ye ineceği için 3 vermişlerdir

2 normal

adam gibi hareket etmeyi öğrenir

İyi olmuş.Az bile vermişler.Sene sonu direk yollanmalı.Senede 15 maç oynayıp 2.5 m euro cebe indiriyor.

Üst Alt