Başakşehir'den Arda Turan Açıklaması - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir'den Arda Turan Açıklaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barcadan başakşehire ha.Düşüşün çok sert oldu adam.İşte bu yüzden ne oldum değil,ne olacağım demeli insan her zaman koca kafa.

Arda Atletico'da nasıl başarılı oldu,anlamadım.Demek ki Atletico'dayken bu kadar meşgul etmiyordu başka şeylerle gündemini.

Simeone sayesinde. İlk sene 5-7 kilo fazlası vardı. Simeone o kadar iyi eğitti ki bambaşka oyuncu oldu. Arda o takımda Koke ile beraber tekniği en iyi iki oyuncudan biriydi.

Kalsaydı şimdi 10 numaralı formasıyla orada efsane olarak anılırdı. Oynayamayacağını bile bile gitti Barçaya.

Ulan Arda Tem'de Başakşehir otobüsüyle geçerken Ali Sami Yen'e gözün kaymayacak mı , ah be demeyecek misin , içinde yanan bir pişmanlık alevi olmayacak mı?

Sonra kıçı kırık başakşehir'in teee ebesinin herekesindeki stadına varacaksın , saçma sapan esen bir rüzgar , afedersiniz ..k gibi dikilmiş bir sürü betonarme site..

Ha katar'a gitmişsin ha başakşehir'e..

Bence TR'ye dönüşünün ardından gireceği polemikler ve Galatasaray camiası hakkında edeceği nahoş ifadeler tamamen içinde yaşadığı bu pişmanlık ve hazımsızlıktan ileri gelecek.İzleyin görün.

Sözde "proje takımı" ama ilk 11'de 28 yaş altı oyuncu yok. (Attamah, Chedjou sakatlandığından oynuyordu,şimdi yedek kalacak)

Bu takıma ciddi ciddi sempati duyan var yahu. Türk futboluna en ufak yararı olmayan bir kulüp. Geçen sene Bjk yerine Başakşehir olsun diyenlere inat Bjk olsun istemiştim ama bu sene yavaş yavaş herkes ne kadar itici olduklarını anladı.

Osmanlı,Başakşehir,Kasımpaşa gibi takımlara sempati duyan,destekleyen futbolu sevmiyordur. Net.

Arda'yı biz alsak küfür kıyamet, başka takıma gitse yine küfür kıyamet. Ne isteniyor anlayamadım.

Konuya gelirsek; Arda'yı iyi bir takıma satıp dünya yıldızı olmasını istiyorduk. İdeallerinin peşinden gitti ve çoğu kişi destekledi. Ama ne oldum delisi olup eski kulübümden komik bir teklif geldi diyebilecek kadar kontrolünü kaybetti.

Şahsen Mehmet Topal'ın, Fenerbahçe'ye transferi beni ne kadar ilgilendirdiyse Arda'nın ki de o kadar ilgilendiriyor. Kısacası ilgilendirmiyor.

Ulan Arda Tem'de Başakşehir otobüsüyle geçerken Ali Sami Yen'e gözün kaymayacak mı , ah be demeyecek misin , içinde yanan bir pişmanlık alevi olmayacak mı?

Sonra kıçı kırık başakşehir'in teee ebesinin herekesindeki stadına varacaksın , saçma sapan esen bir rüzgar , afedersiniz ..k gibi dikilmiş bir sürü betonarme site..

Ha katar'a gitmişsin ha başakşehir'e..

Bence TR'ye dönüşünün ardından gireceği polemikler ve Galatasaray camiası hakkında edeceği nahoş ifadeler tamamen içinde yaşadığı bu pişmanlık ve hazımsızlıktan ileri gelecek.İzleyin görün.

Ne alaka reis,Arda bizi istedi biz onu istemedik zaten.

Bir acayip milletiz adam gelmesin deriz gidince arkasından ağlarız
Not: iyi oldu gittiği

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim önerdiğimiz paraya komik diyordu drogba nın aldığı parayı isterim 100.yilda bir gelir benim gibi oyuncu sözlerini unutmadık
Bugün terim affettim gel dese koşarak gelir o ayrı konu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt