Başakşehir'den Arda Turan Açıklaması - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir'den Arda Turan Açıklaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kime göre öyle taraftar siteleri neler paylaşıyor neler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Futbol ile alakalı kullandığım aşağı yukarı tek kaynak burası. Burada bir iki kişi dışında kimsenin arkasından ağladığı yok, tam aksine büyük çoğunluk memnun. Diğer siteler nasıl bilmiyorum doğrusu.

Şaşırılacak bir şey yok, Başakşehir zaten Akepespor ve Arda'nın oraya gitmesi da anormal değil.

Teknik direktör yardımcılığına Acun, Sportif direktörlüğe de Rıdvan giderse, ekip tam olur.

Hayrılı olsun.O kadar yanlış yapmasına rağmen yine de arenaya geldiği zaman ıslıklanırsa üzülürüm.

Islıklamayan Dursun yalayıcısıdır.

Stada giden ve genel olarak toplamda ki %5 gerçek taraftar tepkisini koyar.

Arda 20 yıl sonra Galatasaray'lı diye anılmayacak çok şükür, çünkü Galatasaray'lı değil ve Galatasaray'ın yetiştirdiği bir değer değil.

Emre Belezoğlu gelsin Arda gelmesin.

Oyuncunun Futbol ile alakalı bireysel performansı ile, siyasi baskı arasında ki bağlantıyı anlamadım desem kızar mısın?

Kızarım.Performansı değil,tavırları hal ve hareketleri.Arda da isterse şampiyonluğu yani,önümüzde daha fazla durmazlar.Yok Arda sadece Türkiye'ye geri dönme ve özel hayatına kaldığı yerden devam etme amacındaysa değişen hiçbir şey olmaz.

Hayrılı olsun.O kadar yanlış yapmasına rağmen yine de arenaya geldiği zaman ıslıklanırsa üzülürüm.

Islıklanmak hafif kalır TT arena'dan ağlayarak ayrılacaktır. Böyle bir kafasızlığı yapıyorsa hakikaten gerizekalı bir insanmış.

Aktif futbol yaşantısı 2-3 seneye biter, bir insan şişmiş egosu yüzünden ancak bu kadar dipleri görür.

Sen tv'lere çıkıp yok ben Galatasaray'dan başka takımda oynamam, yok avrupa'da kalırım gerekirse diye şov yapmayacaksın.

Sırf fatih hocaya inat olsun diye şampiyonlukta ki rakibine gidiyor, o şişmiş egosu onu dibe çöküşe doğru sürüklüyo, aklı varsa gelmez bu ülkeye.

.
5df28e0360dedd9cc3544536eb4dab77.gif

Başakşehirin böyle bir transfer yapması olaslık dahilindeydi, gerçekleşti. Arda Turan bu saatten sonra rakip takımın oyuncusudur, ben olaya böyle bakıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt