Basında Çıkan Aysal Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basında Çıkan Aysal Haberleri

Cevap: Basında Çıkan Aysal Haberleri

Birde basini elestiremiyorsun.. Gs haberlerinin altina, bu haberin amaci nedir diye yaziyorum.. yayinlamiyorlar..

bAsin ozgurlugu diye çirpiniyorlar ama kisilerin kendilerini elestirmesinede izin vermiyorlar..

Gs haberlerinin altina bakiyorum paso fenerlilerin yorumlari.. Yani ap açik yonlu olduklarini gosteriyorlar..

3 aydir hurriyeti ne tiklarim ne gazetesini satin aldim.. Onlarinki inatsa bizimkide inat!

Cevap: Denizli-Tulun işbaşına!

Dua edelim de yalan çıksın.Yoksa Adnan'ların dönemini özlemle anarız.

Galatasarayın en büyük avantajı yerlilerinin iyi oluşu,kötü bi dönemden geçiyorlar,ama yerlilerin kalitesinden dolayı bu dönemi çabuk atlatacaklardır

ünal aysal ismi medyaya düstükce, fenerlilerin biryerleri tutusuyor. gel artik ünal reis.

Eğer adaysan çık açıkla adayım diye.Gençlere destek verirmiş bizim desteğe ihtiyacımız yok iyi başkana ihtiyacımız varç.

Ü.Aysal'ın başkanlığını yapacağı yönetimde; Semih Haznedaroğlu, Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Ali Gürsoy, Refik Arkan ve Celal Gürcan yer alacak.

Twitter

Cevap: Denizli-Tulun işbaşına!

böyle bişey olursa kendimizi de kulübü de yakalım gidelim... sinir hastası olurum böyle bi durumda

böyle birseyin olacagi apacik ortada.

kimse ama kimse serveti, hakani, sabriyi, zani gönderecekler sanmasin.

bunlara göre, bu saydigim topcular Türkiyenin en kaliteli, milli topcular.

polat kalsaydi zan ve hakan büyük ihtimalle giderdi

ama simdi asla göndermezler.

iddaya girerim, bu saydigim 4 topcudan 1'sini bile zor gönderirler diye. Biri gidebilir en fazla.

Haldun Üstünel'i biz çok seviyoruz ama oy verecek olanlar seviyor mu ? :D

Sanki halk oylamasına gidilecek

Özgörkey: "Aysal, net değil"

fft1mm1397353.jpg

Cemal Özgörkey, Radyospor'da katıldığı bir programda adaylık konusunda hukukçulara danıştığını söyledi.

Özgörkey, “Haldun Üstünel ve ben eski tüzük geçerliyken istifa ettik. Bu nedenle ikimizin adaylığı konusunda bir sıkıntı olmayacağını söylüyorlar. Fakat bunu bir otoritenin elinden belge olarak almamız gerekiyor. Bunun hazırlığını yapıyoruz” dedi. Cemal Özgörkey, kendi adaylığının değil, Galatasaray’ın düzlüğe çıkmasının ilk planda olduğunu belirtti. Özgörkey ayrıca Ünal Aysal’ın adaylık açıklamasını net bulmadığını ancak mutlaka aday olması gerektiğini ifade etti.

'Aysal, net değil' - www.fanatik.com.tr

Cevap: Özgörkey: "Aysal, net değil"

Bencede Ünal Aysal'ın tez adaylığını açıklaması lazım.Yoksa bu belirsizlik pek hayra alamet olmayacak.

Cevap: Özgörkey: "Aysal, net değil"

istermisiniz aysal 100 milyon dolar söylentisinden korkup vazgeçsin ? ve süren başkan olsun kabus gibi..

Üst Alt