Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri

Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri

Bunların aynısını Adnan Polat söyleseydi etmediğiniz hakaret olmazdı. O da adam tek geçen sezon iddalı bir kadro kuramadı.

Ne yazık ki başkan tamamen bir fiyasko çıktı.

En azından iyi takım kurucaz diyordu Adnanlar boyle bılgı kırlılıgı ıletısım sıkıntısı yaratmıyordu bunu basarılılardı demek ıcın yazmıyorum ama Polat secım zamanı bızden yıldız transferler beklemeyın deyıp beklentılerı tavan yapmıyordu en azından ustelık Riji donemınde kurulan kadro Terim'in eline verilip LEO yerıne saglam bır kalecı alınsaydı boru gıbı kadroydu, Aysal'a tepkım bu yuzden beklentıyı buyutuyor ustelık ortada Terim birazda Selçuk dısında heyecanlandıran birşey soz konusu değil, secımden once vaatler soylemler ve bunların gunumuze yansıması arasında ucurum goruyorum bu kadro bırakın avrupada basarılı olmasını ulkemızde sampıyonluk %100yle oynamadan gelmez, suan bıle en az 2-3 kalıtelı yerlı 3-4 yabancıya ıhtıyacımız var bana Turkıyeden kadro kur ıstedıgın oyuncuları soyle deseler

Arda Turan

Selçuk İnan

Milan Baros

18 kısılık kadroya ancak bunları alırım belkı yerlı olması zorunulugundan Servet'ide eklenebilir, kesinlikle ve kesinlikle kadro kalitemiz yerlerde surunuyor ve yetersiz.

Ya lütfen Bir Galatasaray Başkanına yakıştığı gibi sözlerinizi tutun ve artık bizi oyalamadan en az 4 Dünya çapında Yıldız transfer yaparak bu camia'nın ve taraftarın güvenini tekrar kazanın, ya da açıkça çıkın ve sözlerinizi tutamadığınızı itiraf ediniz.[/B]

Saygılarımla.

4 tane dünya çapında yıldız ,şampiyonluğun garantisi anlamına gelmez.Türkiye'de şampiyon olmak, çok daha başka kriterlere sahip olmakla mümkündür.

zaten kaleci transferi yapıldı, belli yani. ayrıca başkan bir ortasaha birde forvet yapacağız diyor, adam yapmayacağız demiyor ki. :)

Burada hic kimse Servet'in veya G.Zan'ın yeterli oldugundan bahsetmiyor. Fakat rakiplerin yeni transferlerinden Egemen veya Serdar Kesimal bizim zaten kötü olan defans oyuncularımızın yanına bile yaklasamazlar. Bir tek fark yaratan Lugano vardı, onunda gecen sezon itibari ile miladı doldu bana göre. Yedek kavramı baslı basına sacma kavramdır. Bu fark araya girdigi icin gelen gideni aratır oldu son senelerde.

Egemen, Serdar ve Ersan'ı transfer sezonunun başında Servet'in Gökhan'ın olmadığı kadrolara yazan ben değildim

Forumdakilerin %80'i mevcut defansın göbeğinde oynayan ikilimizden daha iyi olduğunu düşünüyordu Serdar ve Ersan'ın

Bu arada transfer konusunda kendimce bir açıklama yapayım benim tahminin şu yöndedir;

- Üzgünüm ki şuan takımın durumu ortada 7-8 yıldır ne bir başarı, ne bir isim duyurusu var Avrupada bu da transferde zorluk çıkarıyor, buna paralel olarakta Avrupada olmayaşımız diğer oyuncular için biz öncelikten çıkartıp, son olarak düşündükleri takım haline getiriyor ve yine buna paralel olarak takımada katar muamelesi yapılıyor, çok büyük paralar isteniyor, ancak bu paraları karşılamak, takım içinde olumsuz sonuçlanabilir. Transfer işleri bizim senin benim, onun düşündüğü kadar kolay değil bunu Ünal Başkanda öğrendi, o da bizim gibi düşündü "Parası neyse basar alırım" ama olmuyor o kadar kolay değil bu işler...

Yaziya imzami atabilirim, ama an itibari ile degil.

Transfer sezonu bitsin öyle. :)

Yalniz su anki bulundugumuz durum, transfer sezonunu gecene kadar degismiyecek gibi, yani 4 dünya yildizi falan hikaye kalacak.

Ya ben anlamıyorum çıkıp kendin tvlerde söylemlerde bulunuyorsun yok dünya çapında yıldızlar alıcaz yok transfer bütcesinin sınırı yok yok şu tarihde şu olacak yok bu olacak sonra kendi kendini yalanlıyorsun neymiş transfere çok da gerek yokmuş peeh

bu yonetim sanki sahada yildizlarla bezeli olan ama kosmayan bir takima benziyor.Soyle taraftarin icini rahatlatacak bir adam goremedik ,hem de is bitiren.Profesyonellerle calisilacak dendi o soz havada kaldi bir de Terim'in ustune Tulun gibi bir adam getirilmek istendi ,sonuc fiyasko tabii.

Simdi disarida bu yonetime muhalefet edecek kimse yok diye istedikleri gibi demec veriyorlar , ama taraftar bunun cevabini verecektir.Takim Besiktas'in kadrosuna sahip olsa hadi dersin gecen yil kotuyduk ama bu yil baska olur.Oyle futbol fakiri adamlar var ki cok guvendigimiz Terim ne yapsin.

yüzde yüz katılıyorum, verdiği sözleri tutmayan bir başakanın polattan ne farkı kalır.

Taraftarı düşünerek A.Polat transfer yaptı adamı kulüpten yaka paça kovdular.

Muslera-Selçuk-Elmander-Ceyhun başarısız diyorsanız zaten futbol görüşlerimiz çok farklı .

Ünal Aysal ümidini yitirmiş taraftarı ayağa kaldırmak için,büyük vaadlerde bulundu.Acaba Ünal Aysal eski yönetim enkaz bırakmış,bu takım çok zor toparlanır deseydi ne olurdu?Tartışılması gereken konu bu bence.

ama o beklenen büyüklükte degil.

Dünya yıldızı gelmesine gerek yok ancak eksik mevkiler boş bırakılmamalıydı. Bu gidişle yine Arda sakatlandığında Aydın oynayacak, Baros sakatlandığında yine kadrodan forvet devşirilecek. Sağ kanat, sol bek, stoper. Bunlar hep sıkıntılı mevkiler. Biz yabancı kontenjanıydı, yerli kalitesiydi falan derken yönetimin beceriksizliği yüzünden sahada 5 yabancıyla oynayacağız, sınırsız bütçeye (!) rağmen. Gelecek sezon da kadromuzu geçen sezon 8. olan ve sözde yarısı gönderilecek olan kadronun %80-%90'ı oluşturacak. Benim zersenişim buna.

Çok acımasızca açılmış bir başlık.Geçen sene 5milyon TL bütçe denildiğini ne çabuk unuttunuz.

Şu lige ve şu takıma yabancı getirmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz eminken neden bu kadar sert tavır takınıyorsunuz.

Çok acımasızca açılmış bir başlık.Geçen sene 5milyon TL bütçe denildiğini ne çabuk unuttunuz.

Şu lige ve şu takıma yabancı getirmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz eminken neden bu kadar sert tavır takınıyorsunuz.

2007-2008 sezonunun başındaki süper kupadan bu yana bir tane kupa kazanamamış takım

Bırakın da olalım acımasız

cogu kisi kendini kandirilmis hissediyor ,bu kadar sozu ya vermeyeceksin ya da arkasinda duracaksin gerekcesi ne olursa olsun.Sen ''ne kadar gerekirse'' deyip de sike olaylarina kurtulus ipi gibi sarilirsan yarin arkanda kimseyi bulamazsin.

Üst Alt