Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri

Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri

bu sezon annemizin liginde oynayacak olmamızö iyi transferler yapmamıza bahane olmamalı. gelecek sezon avrupa kupalarına taş gibi, oturmuş bir takım ile çıkmak istiyorsak o zaman bu seneyi çok iyi değerlendirmemiz gerekir.

Daha düne kadar "Ben futboldan anlamam" diyen birisinin şimdi çıkıp "Benim gördüğüm kadarıyla orta saha ve forvet olmak üzere 2 adama daha ihtiyacımız var." demesi de saçma geldi bana.

Başkanın en büyük hatası birdenbire beklentileri tavan yapacak şekilde tutması oldu. Hiç ses seda çıkarmasa şu anki mevcut transferler bile fazla denilirdi. Fakat öyle bir hava yaratıldı ve öyle bir beklentiye sokuldu ki ortam, şimdi bakıyoruz Drogba'dan Forlan'dan aşağısı kimseyi kesmiyor.

Defans çürük,bek çürük,orta saha zayıf, ofansif yönü yeterli değil. 2 transfere mi ihtiyacımız var demiş?

Servet'e iyi futbolcu kesinlikle gönderilmemeli diye adamla futbol konuşulmaz...Defans komple değişmeli bana kalırsa Hakan Servet Serkan Gökhan

Orta sahadan Mustafa Ayhan Aydın Forvetten de M.Batdal gönderilmediği sürece yine yoklarıı oynayacaz buna adım gibi eminimmm...

Bu sene şampiyon olursak sahaya inip Mustafa Sarp'ı omzuma alacağım.

Bugün transfer eleştirisi yapma günü değildir. Bugün Başkan'a sahip çıkma günüdür.

Dünkü açıklamaları yapmasa ve gidip Drogba 'yı transfer etse mutlu olacak mıydık? Biz hiç transfer yapmasa da onu desteklemeliyiz.

Fenerbahçe küme düşürülmezse bizi düşürsün TFF. Düşeceksek, zaten transfere ihtiyacımız olmadığı da açık.

SACMALAMAYIN ! Ne transferi yahu moda sike ve adam satin alma oldu, transfer parasini sikeye yatirsin baskan, nasil olsa boyle sampiyon olunuyor Turkiyede !

Hi birde baskan yanina 3, 5 silahli adam alip cetede kurarsa offf tadindan yenmez!

Bazı gazetelere göre Terim daha iyi bir ortasaha istiyor. Bazı gazetelere göre de ücrette anlaşamamışlar.

Üst Alt