Batuhan mı ? Sercan mı ? - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batuhan mı ? Sercan mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Batuhan mı ? Sercan mı ?

Ben Sercan ı daha çok beyeniyorum.Batuhan bize uymaz aynı zamanda havalı artist bir futbolcu.Sercan daha oturaklı işini daha iyi yapan biri.Takımda Sercan ı görmek beni daha mutlu eder.

Bakın barcelona eto'yu tonla gol atmasına rağmen sattı(sorunlarda vardı tabi guardiola ile) ama sisteme uygun olmadığı için sattı zlatanı aldı..

Çünkü o mükemmell pas trafiğinde oyunu yönlendirecek lider bir hücümcuya ihtiyaç vardı bu zlatandan başkası olamazdı..Eto'o defansı perişan eder açık alanda durdurmak imkansızdır ama zlatan gibi oyunu yönlendiremez kapalı defanslarda kaybolur chelsea maçlarında gördük bunu..O maçlarda zltan olsa çok daha farklı olur..Sercan baros teorik olarak aynı oyuncular zaten ara pasa dayalı at önüne top sürsün gol atsın..

Nonda'da teknik topu tutabilen oyuncu sisteme uygun bu seneki performansı ve barosun düşüşü sadece tesadüften ibaret değil..Batuhanda bu tip oyuncu almamız zor ama alsak çok iyi olur çok yetenekli tek eksikliği adam olmak onuda rijkaard gayet iyi halleder yaşı çok genç..

Etoo barcelonanin sistemine uydumu úymadimi herkes tartisabilir.

ama Etoo íle barcelona en basta iki defa CL kupasini kaldirdi

Barcelona nin butun gol ihtiyacini karsiladi

cesitli kaprisleri yuzunden barca elden cikardi.

nekadar sorunlu oldugunu bilse bile interde gözu kapali aldi.

cunku yetenekli bir futbolcu olduguna inandi ve uzerine para kazandi

Etoo barcelonanin sistemine uydumu úymadimi herkes tartisabilir.

ama Etoo íle barcelona en basta iki defa CL kupasini kaldirdi

Barcelona nin butun gol ihtiyacini karsiladi

cesitli kaprisleri yuzunden barca elden cikardi.

nekadar sorunlu oldugunu bilse bile interde gözu kapali aldi.

cunku yetenekli bir futbolcu olduguna inandi ve uzerine para kazandi

Ibrahimovic icin Etoo + 40 Milyon Euro Inter icin kacirilmayacak kadar müthis bir firsatti..Hala Barca´nin hata yaptigini, Inter´in de süper bir is gerceklestirdigini düsünüyorum...Cok abartili oldu bu transfer...Ibrahimovic tabiki faydali olur Barca´ya...Ama Etoo + 40 Milyon Euroluk futbolcu olamaz Ibrahimovic.Cünkü Etoo´nun kendisi Ibrahimovic ayarinda bir futbolcu

Bakın barcelona eto'yu tonla gol atmasına rağmen sattı(sorunlarda vardı tabi guardiola ile) ama sisteme uygun olmadığı için sattı zlatanı aldı..

Çünkü o mükemmell pas trafiğinde oyunu yönlendirecek lider bir hücümcuya ihtiyaç vardı bu zlatandan başkası olamazdı..Eto'o defansı perişan eder açık alanda durdurmak imkansızdır ama zlatan gibi oyunu yönlendiremez kapalı defanslarda kaybolur chelsea maçlarında gördük bunu..O maçlarda zltan olsa çok daha farklı olur..Sercan baros teorik olarak aynı oyuncular zaten ara pasa dayalı at önüne top sürsün gol atsın..

Nonda'da teknik topu tutabilen oyuncu sisteme uygun bu seneki performansı ve barosun düşüşü sadece tesadüften ibaret değil..Batuhanda bu tip oyuncu almamız zor ama alsak çok iyi olur çok yetenekli tek eksikliği adam olmak onuda rijkaard gayet iyi halleder yaşı çok genç..

Eto'o sorunlari yuzunden ayrildi evet, ama Zlatan'in ben FCB'da cok sevilecegini dusunmuyorum. Kendini, verdigi roportajlari degistirmesi gerekir biraz, pas trafigini yavaslatmamasi gerekecek. Acikcasi Eto'o cok daha ustun bir oyuncu bence; ama bence tabii. Barcelona'nin da oyunu acmaya pek ihtiyaci yok zaten italyan takimi gibi oynamiyorlar takim halinde yapiyorlar bu isi.

Sercan hakkinda Baros'dan hangi ozellikleriyle ustun oldugunu hangi ozelliklerinin Baros'la karsilastirilamayacagini tartistik, Nonda ile de yaptik bunu, okumamayi seciyorsun ya da gozunden kacmis heralde. Katilmiyorum diyim.

Ibrahimovic icin Etoo + 40 Milyon Euro Inter icin kacirilmayacak kadar müthis bir firsatti..Hala Barca´nin hata yaptigini, Inter´in de süper bir is gerceklestirdigini düsünüyorum...Cok abartili oldu bu transfer...Ibrahimovic tabiki faydali olur Barca´ya...Ama Etoo + 40 Milyon Euroluk futbolcu olamaz Ibrahimovic.Cünkü Etoo´nun kendisi Ibrahimovic ayarinda bir futbolcu

demek istedigim su Onur, Barca Etoo yu yillarca kaprislerine ragmen idare etti

cok uyumsuz ve paragoz olmasina ragmen katlandi, sirf yetenekleri ugruna.

Inter ise cok uyumsuz oldugunu bilmesine ragmen Etoo ile anlasti, sirf yetenekleri ugruna.

transferi bedeli ise ayri bir konu, bana kalirsa bencede abartili. ama duyduguma gore gercekten Barcayi biktirmis Etoo.

varsa sorunlarını bilmiyorum ama Guardiola etoo transferi için " herşey yolunda gidiyor olsa bile ara sıra ufak tefek değişiklikler iyi gelir" açıklamasını yapmıştı...

kaldıki aldıkları adam da Ibrahimoviç... etoo zaten 2 3 sezondur gidicem de gidicem diye sızlanıyodu bence çok iyi bir iş yaptılar onu göndererek...

koskoca kadroda 3 kişi gitti etoo, ötekilerde hleb ve kristiensen bunlarda kiralık olarak gittiler... gidenlerden etoo'yu dediği gibi değişiklik için göndermiş olabilirler hem takım için hemde taraftar için... zaman geçtikte aynı adamları izlemekten sıkılabilir insanlar ve teknik adamlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt