Batuhan mı ? Sercan mı ? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batuhan mı ? Sercan mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Batuhan mı ? Sercan mı ?

fener sercan ı gerçekten mi istiyor yoksa bize gelir diyemi korkuyor..???????

bence biz kendi işimize bakalım şartlar oluşursa alalım yok fener kapışırsa buyrun biz bu oyunda yokuz diyip çıkmalıyız..her ne kadar iyi bir yerli!! santraforda olsa, bi hamit altıntop değil..

şu sözlerin sahibi kişidir...

"avrupa'ya transfer olmak öyle kolay değil... almanya milli macından sonra bayern münihe transferim vardı... adamlar bi' araştırmışlar... (sessizlik)... almadılar... hahahaha"

https://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=16705107

bazı renktaşlar batuhan 0 lira ötekisi 10 milyon euro öyleyse batuhan hiçtir diyorlar..

yukarıdaki sergenin samimi itirafı aslında her şeyi anlatıyor..

lincoln ün bile o ağır tazminatı ödendi gönderildi.

üstelik rijkaard gibi bir hocamızda var.

kimse Galatasaray dan büyük değil sercan yada disiplinsiz ama beleş batuhan gelir oynar

oynamazsa kendi bilir

bye bye....

Sorun olmaz;) Fizigini geliştirsin, sakatlıkların etkisinden kurtulsun Cem Batuhandan daha iyi olacak göreceksiniz. Kendi evlatlarımızın kıymetini bilelim

Daha yeni A-A2 maçını izledim tek golü Cem attı zaten onu da öyle güzel attı ki yani bunu yapabileceğini gösterdi zaten.. 2 savunmanın arasında topu kontrol edişi ve kontrollü ilerleyişi, sonrasında da kararlılıkla gole gitmesi falan herşeyiyle profesyonel olduğunu gösteriyor zaten.. Sorunlu bir oyuncu olacağını da zannetmiyorum Batuhan gibi.. O yüzden ben Cem'i hepsine tercih ederim.. Sercan'ı da sadece Gökhan Ünal gibi olmasın diye istemiyorum.. Bulunmaz hint kumaşı zannetmesinler kendilerini..

batuhan 1 sezon boyunca Beşiktaş'ta oynadıu ve şans da buldu kadroda ne varlık gösterdi?

Cem sultan daha iyidir batuhandan sadeece biraz zaman lazım ama sercan kesinlikle batuhandan daha iyidir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt