Batuhan mı ? Sercan mı ? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batuhan mı ? Sercan mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Batuhan mı ? Sercan mı ?

şu sözlerin sahibi kişidir...

"avrupa'ya transfer olmak öyle kolay değil... almanya milli macından sonra bayern münihe transferim vardı... adamlar bi' araştırmışlar... (sessizlik)... almadılar... hahahaha"

https://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=16705107

bazı renktaşlar batuhan 0 lira ötekisi 10 milyon euro öyleyse batuhan hiçtir diyorlar..

yukarıdaki sergenin samimi itirafı aslında her şeyi anlatıyor..

iste Turkiye nin gelmis gecmis en yetenekli futbolcularindan Sergen herkes hakkinda konusmaz.

Batuhan hakkinda bu sekilde konusmussa anlamayan anlasin Batuhanin nekadar yetenekli oldugunu

sorun sadece karakteristik ve ukalalik.

ama gelse bizde her hastaliga gore surup serum merum ünite ünite kan ne ararsa var, iki aya hic biseyi kalmaz.

Bu konu niye bu kadar uzadı gitti anlamadım .. İkisi de bizim oyuncumuz degil hadi onu gectim ikisininde daha uzun bir gelecek var daha ne olucakları belli olmaz . Oyun acısından da farklı meziyetleri olan oyuncular ... Ama biri bana acıklasın nedir bu tartısmanın amacı affedersiniz ama sey yarısı gibi olmus biraz ...

Hersey yetenek degildir..Ne yetenekler gördü bu ülke...Ne adamlar birden parladi ve aninda yok oldu..Önemli olan saglam karakterdir..Batuhan´da da karakterin k´si yok ne yazik ki...Ne yazik ki diyorum, cünkü bu yetenekte ve fizikte bir futbolcunun kendisine önem vermesi gerekir ülke futbolu icin..

Sergen hic konusmasin..Batuhan ne kadar karaktersizse Sergen de bi o kadar karaktersizdi.Biraz karakter olsaydi onda Zidane gibi bir adam olmustu dünya capinda.18 yasinda bir cocuk 60 yasinda, Mustafa Denizli gibi bir adama söz söyleme cürreti buluyorsa, sorun vardir.Gece alemlerinden vazgecmeyen, antreman yapmayi sevmeyen,kaytaran bir futbolcu Batuhan..Rijkaard´a güvenmeyin o konuda.Bir insan karaktersizse onu degistiremezsin...

Ben istemiyorum kesinlikle Batuhan´i..

Yahu anlamadığınız olay var batuhan daha çocuk..!

Şuan batuya sallayanlar onun yaşında ve konumda olsaydı daha fazla şımarırlardı..

Eğitilebilir lincoln gibi 30 yaşında değil ya rijkaard disiplin ederse?

Ardaa'da zamanında bazı hatalar yaptı ama şuanki durumu biliyoruz..Galatasaray farklıdır..

karaktersiz demiyelimde karakter bozuklugu diyelim, belki biraz yumusatir :p

belki yarin öburgun bizde oynar dargin olmayalim

Ayrica Batuhan daha kendisini Türkiye Liginde gösteremedi bile.2-3 gol atmak basarimidir?

Fizigi Türkiye geneline göre iyi diye el üstünde tuttular onu..O hircin cocuk numaralari yapiyor..Dedesi yasinda Mustafa Denizli´ye sen gidersin ben kalirim diyor.Sanki Cristiano Ronaldo..Sen daha kimsin ki?Mactan evvel kamptan kacacaksin ve aleme akacaksin, sarhos sarhos kampa geri döneceksin ve daha 18 yasinda olacaksin..Bu davranislarin sadece genclikle bir alakasi yok.Karakter ile bir alakasi var...Sifir karakterle büyük bir futbolcu olamazsin.Batuhan´da asla büyük bir futbolcu olamayacak..

Ayrica Batuhan daha kendisini Türkiye Liginde gösteremedi bile.2-3 gol atmak basarimidir?

Fizigi Türkiye geneline göre iyi diye el üstünde tuttular onu..O hircin cocuk numaralari yapiyor..Dedesi yasinda Mustafa Denizli´ye sen gidersin ben kalirim diyor.Sanki Cristiano Ronaldo..Sen daha kimsin ki?Mactan evvel kamptan kacacaksin ve aleme akacaksin, sarhos sarhos kampa geri döneceksin ve daha 18 yasinda olacaksin..Bu davranislarin sadece genclikle bir alakasi yok.Karakter ile bir alakasi var...Sifir karakterle büyük bir futbolcu olamazsin.Batuhan´da asla büyük bir futbolcu olamayacak..

çok büyük futbolcu olmak yetenekle de alakalıdır diye düşünüyorum ve karakteri bize göre bozuk olan adamlarda gayet büyük futbolcu olabilir. George Best, Giuseppe Meazza, Éric Cantona su an aklıma gelenler. Hem Batuhan daha çok genç ve çok göz önünde şımarması farklı yaşaması gayet normal bence. Disipline edilebilir mi bilemem o kadar yakından tanımıyorum. Ama disipline edilecekse erken davranılmalıdır. Sergen Yalçın gibi olmaması için. Ki o karakteri bozuk Sergen bile gelmiş geçmiş en iyi Türk futbolculardandır bence

çok büyük futbolcu olmak yetenekle de alakalıdır diye düşünüyorum ve karakteri bize göre bozuk olan adamlarda gayet büyük futbolcu olabilir. George Best, Giuseppe Meazza, Éric Cantona su an aklıma gelenler. Hem Batuhan daha çok genç ve çok göz önünde şımarması farklı yaşaması gayet normal bence. Disipline edilebilir mi bilemem o kadar yakından tanımıyorum. Ama disipline edilecekse erken davranılmalıdır. Sergen Yalçın gibi olmaması için. Ki o karakteri bozuk Sergen bile gelmiş geçmiş en iyi Türk futbolculardandır bence

Gazza ornegi var onumuzde tabi. (Gascoigne) Yine de Frank'in ilk senesinde bunlarla ugrasmaya zaman bulamayacagini dusunuyorum, su an itibari ile en onemli durum sistemi oturtabilmek, ondan sonra dusunulmeli hangi genc yetenekleri kazandiralim vs. Ilk basta takim otursun soyle iyi bir yerde bitirsin ligi CL'e kalsin. Ugrastirmayalim adami yurdum gencleriyle birde.

Gazza ornegi var onumuzde tabi. (Gascoigne) Yine de Frank'in ilk senesinde bunlarla ugrasmaya zaman bulamayacagini dusunuyorum, su an itibari ile en onemli durum sistemi oturtabilmek, ondan sonra dusunulmeli hangi genc yetenekleri kazandiralim vs. Ilk basta takim otursun soyle iyi bir yerde bitirsin ligi CL'e kalsin. Ugrastirmayalim adami yurdum gencleriyle birde.

araştırsak daha ne adamlar cıkar kimbilir. ama bence geç kalınmamalı bu genç yetenekler konusunda da. sonucta Rijkaard ın sozlesmesı 2 yıllık ve daha sonra bızde kalır mı kalmaz mı bellı degıl. ekıbı ıle bırlıkte bır surec baslatsa bu seneden daha sonra da bu surec yonetım tarafından ve de yenı gelecek ekıp tarafından devam ettırılse guzel olmaz mı.

Arkadaşlar bence bu tartışma şu an her iki oyuncuyu da sahip olmadığımız düşünüldüğünde sanki biraz yersiz kalıyor.Verseler kimse ikisine de yok demez.O nedenle biri bize gelirse öbürünü mü alsaydık acaba demek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.Ayrıca bu iki oyuncuda 5 yıl içerisinde milli takımımızın ileri ikilisinde çok büyük bir yetenek daha çıkmazsa görev alaağı aşikardır.Hatta biraz tahmin yürütüp 5 yıl sonrasının milli takımını şöyle hayal ediyorum ben Tabi kim öle kim kala:)

1-Volkan Demirel(Ufuk)

2-Gökhan Gönül(Uğur Uçar)

3-İsmail Köybaşı

4-Eren Güngör

5-Servet Çetin(Orhan Şam)

6-Mehmet Topal

7-Nuri Şahin

8-Hamit Altıntop(Aydın Yılmaz)

9-Batuhan Karadeniz

10-Arda Turan

11-Sercan Yıldırım

5 yıl sonra yaşları 30 civarında olacaklar için alternatifleri parantez içinde belirttim.Tabi bu tespitler var olan oyuncular içinde öngürülenlerdir.Nasıl birçoğumuzun tanımadığı hatta kendi teknik direktörü olan Arsene Wenger'i bile şaşırtacak derecede bir anda bu sene başında parlayan "Wilshere"gerçeği varsa,buna benzer birkaç örnekle bizim milli takımımızın karşılaşması da çok doğaldır.Son olarak noktayı;Batuhan mı Sercan mı kıyaslamasına ben elimde olan oyuncuyu baz alarak yapmayı daha uygun buluyorum ve o nedenle de ARDA diyorum:)

Sercan'i pek izlemedim bu sene cok konusuldu diye Bursa maclarinda hep ona bakiyorum. Harbidende 2 golude cok cok kolay goller. Senin deyiminle bele$. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt