BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | M.S. | 20

Bütçe bütçe diyoruzda karşımızdaki takım bjkninde bütçesi belli bizden hiç fazla olduğunu sanmıyorum ki değildirde zaten ama adamlar özellikle pota altında bizden daha kaliteli hawkinks faktörünü hiç katmıyorum bile bunuda göz ardı etmemek gerek

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | M.S. | 20

Takım sadece fiziken sahada o kadar kafalar başka yerlerde.Sene başından bu yana uyutuluyoruz yok Beşiktaş'ın rotasyonu darmış yok Türk oyuncuları az sayıdaymış hede hödö.Bir kişi de çıkıp demiyor ki adamların yabancıları tam verimle oynuyor.Adamlar taraftar olarak da yönetim olarak da takım olarak da bizden daha çok istiyorlar bu kadar açık ve net bu.Diğer taraftan Efes gelmezse eğer finale seneye Euroleague yalan.Dozunda eleştirmek herkesin hakkı bu takımı.İlk maçın ilk devresi hariç diğer maçlarda sadece Beşiktaş'ın istediği oyun oynanıyor.Serinin en kritik maçında Gordon 0 sayı.Lakovic boş kaçırdıklarıyla,2'de 0 serbest atış atarak,maçında sonunda teknik faul alarak maça damgasını vuruyor.Takımın skor yükünü iyi oyuncu çekiyor Savovic ve Nihad.Savunma desen zaten leş.Adamlar hak ede hak ede kazanıyor maçlarını umarım şampiyon da olurlar çünkü bizden daha çok inançlılar.

Gordon'a iyi önlem alıyor Beşiktaş.

Normal sezonda deplasmanda onlara kaybederken yine 0 sayıda kalmıştı.

Vay anasini be ne olmus bizim takima

sorun mahmuti de degil bence oyuncularda. Zaten oyuncularin cogu mahmuti felsefesine uygun oyuncular degil birkac kisi haric

Takım sadece fiziken sahada o kadar kafalar başka yerlerde.Sene başından bu yana uyutuluyoruz yok Beşiktaş'ın rotasyonu darmış yok Türk oyuncuları az sayıdaymış hede hödö.Bir kişi de çıkıp demiyor ki adamların yabancıları tam verimle oynuyor.Adamlar taraftar olarak da yönetim olarak da takım olarak da bizden daha çok istiyorlar bu kadar açık ve net bu.Diğer taraftan Efes gelmezse eğer finale seneye Euroleague yalan.Dozunda eleştirmek herkesin hakkı bu takımı.İlk maçın ilk devresi hariç diğer maçlarda sadece Beşiktaş'ın istediği oyun oynanıyor.Serinin en kritik maçında Gordon 0 sayı.Lakovic boş kaçırdıklarıyla,2'de 0 serbest atış atarak,maçında sonunda teknik faul alarak maça damgasını vuruyor.Takımın skor yükünü iyi oyuncu çekiyor Savovic ve Nihad.Savunma desen zaten leş.Adamlar hak ede hak ede kazanıyor maçlarını umarım şampiyon da olurlar çünkü bizden daha çok inançlılar.

Umarım şampiyon olurlar ne demek yaa ? Seri mi bitti daha önümüzde maç mı yok bu neyin kafası hangi takımlısınız vallahi anlam veremiyorum bazen ..

Kendi soruma kendim cevap veriyim :eek:

Eyüp abi (eyüp yıldız) twitter'da yazmış:

Toplu cevap:GS elenirse Banvit'de elenirse GS EL için ön eleme hakkı elde ediyor. Banvit ve BJK finale çıkarsa bu 2 takım EL e gidiyor.

Bu yüzden her ihtimale karşı, saldır EFES!

Yazıklar olsun. 4. periyod hariç iş işten geçmişti. Ne bir istek ne bir mücadele hırs azim hiçbir şey yok!!

Beyler burası Galatasaray yenilsek de ruhumuzu kanımızı rtaya koyup yeniliriz demesi gereken bir hocamız olmalı!

BJK gibi 2. kalite bir takıma yenildik. Ama adamlar herşeyleri veriyorlar. En azından güçlerince savaşıyırlar.

Biz Avrpua şampiyonu olmuş 2 takımı da yendik ama gel gör ki intertot yu olmaz kartal dan fark yedik.

Bence iş biter. Ne zaman ki bu takım ruhunu verir. Finale çıkarız. üzüldüm hem de çok!!

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

Yardımcı antrenör falanmısın nerden biliyosun takımın çalışmadığını ?

Mahmudi'yi ilah etmedik ama sonuna kadar arkasındayız senin gibi Hıncal gerizekalısının sözlerini dinliyceğime Mahmudi'yi ilah yaparım daha iyi ...

Bu takım buralara kadar geldi EL de olsun TBL de olsun bu sene hep yüzümüzü güldürdüler spor bu yenmek de var yenilmek de ...

Güveniyorum bu takıma son maç gerçek GS gibi olcaklar ...

Türkiyeye gelene kadar %95 lerde serbest atış atan adam burda bozuyorsa bunun başka açıklaması yoktur,serbest atış atma beceriside ancak çalışmakla olur

Hıncala gerizekalı diyorsunuzda bi adamın sene başından beri basketbolla ilgili yazdıkları yazıları okuyun,bide galatasarayın maç istatistiklerine bakın

Adama saydık saydık ama adam haklı çıkıyor

Bu takım ve taraftar anlık başarılar değil kalıcı başarılar istiyor

Her yıl merdiven atlatacam diyen bir hoca,merdiven inemez,buna hakkı yok,Bu takım eurolige gidemesse bu takımın başında kalmayada hakkı yok

70 lik adam boktan bir takıma eurolig şampiyonluğu kazandırıyorsa bunları söylemekte benim en doğal hakkım

Beşiktaş'a karşı oynarken Ender'i hiç kullanmamak lazım. 10 saniye kaldığını göremeden hücuma başlamıyor kendisi çünkü.

Yenilmez Armada fiziki olarak sahadaydı bugün , söylenecek çok fazla bir şey yok hücumda ve savunmada kötüydük buda bu sonucu doğurdu , umarım Salı günü farklı olur kazanırız ve Abdi İpekçi'de işi bitiririz inşallah.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

Türkiyeye gelene kadar %95 lerde serbest atış atan adam burda bozuyorsa bunun başka açıklaması yoktur,serbest atış atma beceriside ancak çalışmakla olur

Hıncala gerizekalı diyorsunuzda bi adamın sene başından beri basketbolla ilgili yazdıkları yazıları okuyun,bide galatasarayın maç istatistiklerine bakın

Her yıl merdiven atlatacam diyen bir hoca,merdiven inemez,buna hakkı yok,Bu takım eurolige gidemesse bu takımın başında kalmayada hakkı yok

70 lik adam boktan bir takıma eurolig şampiyonluğu kazandırıyorsa bunları söylemekte benim en doğal hakkım

Herşeyi geçtim ... SHIPP Oktay hocanın en çok dakika verdiği kısacası takımımızın en kilit adamlarından biriydi ve takımın çöküşünün ondan kaynaklandığı bence aşikar ... Hadi bunuda geçtim normal sezonu birinci bitirmişiz zaten euroligde tarih yazmışız ... Şimdi bu sene Euroleauge e gidemezsek Mahmudi de gitsin öylemi ? :) Bişey derdim ama ceza almiyim gerek yok :)

Hepimize gecmis olsun. BJK'ye finalde basarilar.

Umarım beni utandırırlar ama basketbol şubesi sinir bozmaktan başka bir işe yaramıyor... Geçen sene hadi dedik fenerin bütçesi çok yüksek, gücümüz bu kadar. Şimdi kedi köpek topluluğu beşiktaşa karşı madara olduk.. Neyse çok da sinir bozmamak lazım, geçen hafta kaldırdığımız kupayı hatırlayalım.

sacma sapan konusma allahın bunak hıncalını bide ornek gosterme bıze ıkı mac kaybettık diye hemen baslamıssınız car car sallamaya ayrıca olympıakosun neresı boktan eze eze sampıyon oldu adamlar

Bay çok bilmiş. Önerin var mı Oktay hocayı gönderip kimi alacaz.

Boktan dediğin takımda Avrupa'nın en iyi oyuncusu oynuyor.

eleşitiriyi anlıyorumda. biz elendikmide şampiyon olsunlar diyosun.:D

ayrica o boktan takimi yenmistik :asd: boktan dedigi takimin oyunculari bizim oyunculari 2 ye katlar :asd:

Göksenin Köksal: Avantaj Beşiktaş'ta diyorsunuz ama biz iki maçı da kazanıp adımızı finale yazdıracağız, inanıyoruz.

Göksenin Köksal: Bugün bir tedirginlik vardı takımda, Salı günü daha farklı olacak. Mücadele edip kazanacağız.

diyor Göksenin. Adam gibi oynayın da geçin turu.

Hepimize gecmis olsun. BJK'ye finalde basarilar.

Allah'ımmm son maçtan önce futbolda bir sürü kişinin Fener şampiyon olur mesajlarını vs. print screen yapıp buraya maçtan sonra tek tek yapıştırcaktım ama üşendim ...

Hadi totemim olsun yine yapmıycam gerçekten üşendim ama umarım BJK yi eleriz ki buna gerçekten güvenim ve inancım sonsuz hepinizin o anki suratını görmek isterim ...

Maçlar bitmiş gibi BJK ye finalde başarılar demek nedir yaa ...

Üst Alt