BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | M.S. | 20

bjk nin yabancılarının bizimklerden kat kat daha iyi olduğu bi gerçek, tur artık çok zor..umarım önümüzdeki yıl yabancı kadrosunu kaliteli hale getirirler.gordon ve ship dışındaki yabancılar gönderilmeli.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | M.S. | 20

Saygı duyarım o sizin görüşünüz bu benim görüşüm sadece takıma da sallamıyorum diğer yazdıklarımda belirttiğim gibi herkese sallıyorum.Adamlar bizden daha formda ve daha iyi oynuyorlar demek istediğim bu.Normal sezon birinci bitirildi kabul,bir duruş ortaya koyuldu bu sene takım tarafından oyunumuzu kabul ettirdik buna da kabul,El'de hiç beklenmeyen işler yaptık en çok buna saygı duyarım.Bunların hepsini kabul ediyorum zaten.Dediğim gibi bence 3 maçtır bizden daha iyi oynayan taraf onlar ve bunun ötesinde bir duruş sergileyen taraf da onlar.Hal böyle olunca karşı takımın yarı final serisinde bizden daha iyi olduğunu söylemem gayet normal.

Yahu ne kadar kolpacı adamsın. Facenden anlaşılıyor bjk'li olduğun. Yazdıklarında da. Ulan doğru dürüst bjk'liyim desene. :asd:

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

İstikrar dedikten sonra ... Geçen sene final oynamış , El de gruplardan çıkmış , normal sezonu lider bitirmiş ancak yarı finalde elenmiş ( ki daha elenmedik bile ) takımın hocasına gitsin diyebilmek gerçekten çok ilginç :) Görende play-off lara bile kalamadık sancak :)

Benim fikrim.Ben böyle düşünüyorum

2 aydır rezalet basketbol oynuyorum ve yine benim fikrim hoca çok çok basit hatalar yapıyor

Öncedende yazdım tekrarlamak istemiyorum bu takım son 5 dakkasına 13 sayı,son saniyesinede 3 sayı önde girdiği maçı hemde mola dönüşü faul yapmadığı için 3 lük yedi ve maçı uzatmalarda 10 syaı farkla kaybetti ve Türkiye kupasından oldu

Bu yıl bu kadroyu eurolige taşıyamayan bir hoca,seneye (bu durumda daha iyi bir kadroda olması imkansız) başarı gelir diyormusunuz.BEn diyemiyorum ve bence takımdan ayrılmalı diyorum

Saygı duyarım o sizin görüşünüz bu benim görüşüm sadece takıma da sallamıyorum diğer yazdıklarımda belirttiğim gibi herkese sallıyorum.Adamlar bizden daha formda ve daha iyi oynuyorlar demek istediğim bu.Normal sezon birinci bitirildi kabul,bir duruş ortaya koyuldu bu sene takım tarafından oyunumuzu kabul ettirdik buna da kabul,El'de hiç beklenmeyen işler yaptık en çok buna saygı duyarım.Bunların hepsini kabul ediyorum zaten.Dediğim gibi bence 3 maçtır bizden daha iyi oynayan taraf onlar ve bunun ötesinde bir duruş sergileyen taraf da onlar.Hal böyle olunca karşı takımın yarı final serisinde bizden daha iyi olduğunu söylemem gayet normal.

ben zaten şu seride bizden daha iyiler lafına katılıyorum. biz cok kötüyüz. onlar bizden daha iyi. ama onlarda ahım şahım bir takım degil. bireysellige dayanıyor oyunları. ben senin daha seri bitmeden şampiyonlugu hakediyorlar sözüne laf ettim. neyse artık son macta dananın kuyrugu kopacak.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

Benim fikrim.Ben böyle düşünüyorum

2 aydır rezalet basketbol oynuyorum ve yine benim fikrim hoca çok çok basit hatalar yapıyor

Öncedende yazdım tekrarlamak istemiyorum bu takım son 5 dakkasına 13 sayı,son saniyesinede 3 sayı önde girdiği maçı hemde mola dönüşü faul yapmadığı için 3 lük yedi ve maçı uzatmalarda 10 syaı farkla kaybetti ve Türkiye kupasından oldu

Bu yıl bu kadroyu eurolige taşıyamayan bir hoca,seneye (bu durumda daha iyi bir kadroda olması imkansız) başarı gelir diyormusunuz.BEn diyemiyorum ve bence takımdan ayrılmalı diyorum

Onur Çeliktürk | Facebook

buda sizsiniz dimi ? :asd:

vay arkadaş....noluyor yahu eleniyoruz....bjk nin iyi olduğunu söylüyordu izleyenler daha öncesinde ama adamlar baya 3 kupa birden alacak bu gidişle...

Galatasarayın potansiyelinin farkına varamayan hırstan yoksun sözde Galatasaraylı başkan ve yöneticilerden bıktım.

Adamlar bastı parayı aldı kaliteli oyuncuları.Bizim tarafarlarda dalga geçti.

Yok sistemmiş,yok takım otursunmuş,hepsi palavra.Bak adam iyi ,kaliteli kurdukları kadroyla bir senede hem tr kupasını aldılar,hemde belkide şampiyonluğu alacaklar.

İlk önce senin başkanın,yöneticin isteyecek.Bu takıma hakkettiği yatıımları yapacaksın.

Futbolda ellerinden geleni yaptı iş bilmez yöneticiler ama şampiyoluğu engelleyemediler!!.Ama malesef şu senede Basketbolda bunu başaracaklar!!.

Tarafar zaten dünyadan bi haber hiç tepki yok.Şampiyonda olduk ya tamam padişahım sen çok yaşa.

Devam her dalda ucuz,borservissiz adamları almaya.

Bu hatalar göz göre göre yapılıyor ve bu klübü deliler gibi seven bende bu gerçekleri görüp elimden hiçbirşey gelmiyorya deli oluyorum.Zormuydu ulan şu takıma 2 tane üst düzey oyuncu almak.Ama sözde,hobi niyetine takım tutan başkan ve yöneticiler olunca başında herşey zor oluyor.

ben zaten şu seride bizden daha iyiler lafına katılıyorum. biz cok kötüyüz. onlar bizden daha iyi. ama onlarda ahım şahım bir takım degil. bireysellige dayanıyor oyunları. ben senin daha seri bitmeden şampiyonlugu hakediyorlar sözüne laf ettim. neyse artık son macta dananın kuyrugu kopacak.

Aynen öyle evet serinin özellikle son iki maçında bizden iyi olabilirler eyv ... Ama bu şampiyon BJK olsun onlar daha çok hakettiler mi demek ? Vallahi çıldırmak üzereydim ki arkadaşların BJK li olduğuna inancım iyice arttıda rahatladım :)

Forum gizli bjk'li kaynıyor. Kalktı yine bir yerleri itlerin.

Beşiktaş sürekli bizi sistem dışına itiyor.Öyle olunca da bireysel oyuncu bazında bize üstün geliyorlar.Beşiktaş gibi kestirilemez takımları inandırmak yapılacak en büyük hata ve buz avantajı onlara vererek bu hatayı yaptık.Dördüncü maçta sadece finali değil ayrıca yanılmıyorsam Euroleague katılım hakkını da kaybedebiliriz.Bu yüzden ben serinin tekrar İpekçi'ye dönebileceğini düşünüyorum son bir dirençle.Umarım oyuncular biraz toparlanırlar şu 2 günde.

Soyadım çeliktürk değil,ajanlığıamı başladınız,yokk bu forumun genel hastalığı muhalif görüşlülere futbolda kuş,basketboldada yeni moda hemen beşiktaşlı damgası vuruluyor

Yok valla eleştri yapanlara kendi adıma bişey yapmıyorum en doğal haklarıdır ... Ben art niyetli bi GS'liden duyabileceğime inanmadığım sözleri söyleyenlere bunu yapıyorum şuanda :)

Galatasarayın potansiyelinin farkına varamayan hırstan yoksun sözde Galatasaraylı başkan ve yöneticilerden bıktım.

Adamlar bastı parayı aldı kaliteli oyuncuları.Bizim tarafarlarda dalga geçti.

Yok sistemmiş,yok takım otursunmuş,hepsi palavra.Bak adam iyi ,kaliteli kurdukları kadroyla bir senede hem tr kupasını aldılar,hemde belkide şampiyonluğu alacaklar.

İlk önce senin başkanın,yöneticin isteyecek.Bu takıma hakkettiği yatıımları yapacaksın.

Futbolda ellerinden geleni yaptı iş bilmez yöneticiler ama şampiyoluğu engelleyemediler!!.Ama malesef şu senede Basketbolda bunu başaracaklar!!.

Tarafar zaten dünyadan bi haber hiç tepki yok.Şampiyonda olduk ya tamam padişahım sen çok yaşa.

Devam her dalda ucuz,borservissiz adamları almaya.

Bu hatalar göz göre göre yapılıyor ve bu klübü deliler gibi seven bende bu gerçekleri görüp elimden hiçbirşey gelmiyorya deli oluyorum.Zormuydu ulan şu takıma 2 tane üst düzey oyuncu almak.Ama sözde,hobi niyetine takım tutan başkan ve yöneticiler olunca başında herşey zor oluyor.

Hocam yazdıklarında sonuna kadar haklısın ancak 5 numara eksikliği bu kdar barizken ve yönetim hiç beklenmedik şekilde iyi bir transferede he demişken bu takım 5 numarasız kaldı

Yok valla eleştri yapanlara kendi adıma bişey yapmıyorum en doğal haklarıdır ... Ben art niyetli bi GS'liden duyabileceğime inanmadığım sözleri söyleyenlere bunu yapıyorum şuanda :)

artniyet meselesi göreceli bir karam,Size göre art niyeli bana göre olmayabilir.Yönetm şuan istifa etmeli diyen çıksa eyvalla art niyetli diyelimde,hoca gitmelidir diyenlere baştada ben artniyetli demek fazla uç bişi olur.Sonuçta başarısız olan birine git demek dünyanın her yerinde doğal bir sonuç,Sen sabırlı olalım dersin ben gitsin derim,

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

yenilirsek yenilelim arma için savaşsınlar yeter

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

beşiktaşlılar beşiktaşlıyız desin öyle tartışsın boyle çok komik oluyo harbiden

bjkli galatasaraylı olarak görünüp mahmuti gitsin diyosa mahmuti kalmalıdır haliyle

1-2 sene ye kadar kimsenin basketbol takımımızdan haberi yoktu şuan bu takımı takip ediyorsak bu Oktay Mahmudi nin sayesindedir. 1-2 maç yüzüne kimse bu adama başarısız gitsin diyemez.

Zaten ahım şahım değiller ama medyada,maçlar başlamadan önce televizyonda dönen laflar sürekli aynı yok Beşiktaş'ın rotasyonu darmış da öyleymiş de böyleymiş de.Adamlar herkesi uyuta uyuya şampiyonluğa gidiyorlar.Birilerinin uyandırması gerekiyor.Sanırım Oktay hoca gerekli ayarı verdi.Gordon'un son attığı tweet :"This can never happen again. Trust me it want. Let my teammates down."Çıksınlar sahaya Ergin Ataman'a karşı karakter koysunlar başka bir şey istemiyorum.

Üst Alt