BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | M.S. | 20

Umarım şampiyon olurlar ne demek yaa ? Seri mi bitti daha önümüzde maç mı yok bu neyin kafası hangi takımlısınız vallahi anlam veremiyorum bazen ..

Seri 0-0 başladı maçın ilk devresi oyunumuzu kabul ettirdik fark 17 sayılara kadar çıktı etti eyledi 1 sayı ile de olsa kazandık değil mi ? Fakat maçta yaşanılanlar ortadaydı Beşiktaş da kazanabilirdi o maçı.Ergin hoca Oktay hoca'ya kendi oyununu kabul ettirdi ve çözüm bulamıyor şuanda Oktay hoca.Serinin ikinci maçı maça ilgi neredeyse sıfır,taraftar maçın bitimine 4 dk kala salon boşaltıyor,Ergin hoca yine oyununu kabul ettiriyor ve Oktay hoca çözüm bulamıyor ve bütün bunlar olurken yensen 2-0 öne geçip 2 mağlubiyet alsan bile final maçını evinde oynayacağın bir maçta rakibine boyun eğip yeniliyorsun.Seri 1-1,maç başlıyor yine mağlubiyetle kapatıyorsun Ergin hoca yine oyununu Oktay hoca'ya kabul ettiriyor.3 maçın sadece 1 yarısında iyi oynadığın takım senin takımından daha çok hak ediyor finali ve şampiyonluğu.Takım ortaya herhangi bir ruh koymuyor yenilirken sıkıntı orada adamların her basketbolcusu oyunda kaldığı her saniyede sonuna kadar savaşıyor.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

Türkiyeye gelene kadar %95 lerde serbest atış atan adam burda bozuyorsa bunun başka açıklaması yoktur,serbest atış atma beceriside ancak çalışmakla olur

Hıncala gerizekalı diyorsunuzda bi adamın sene başından beri basketbolla ilgili yazdıkları yazıları okuyun,bide galatasarayın maç istatistiklerine bakın

Adama saydık saydık ama adam haklı çıkıyor

Bu takım ve taraftar anlık başarılar değil kalıcı başarılar istiyor

Her yıl merdiven atlatacam diyen bir hoca,merdiven inemez,buna hakkı yok,Bu takım eurolige gidemesse bu takımın başında kalmayada hakkı yok

70 lik adam boktan bir takıma eurolig şampiyonluğu kazandırıyorsa bunları söylemekte benim en doğal hakkım

HERŞEYİ ANLADIM 70lik boktan adam dedigin adam dünyanın en iyi koçu. alex fergusonda 70lik oda boktan dimi:D SANKİ CIKIP adam oynuyor basketi.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | M.S. | 20

bu takım busene bize cok onemli maçlar aldı henüz hiç bir şey bitmiş değil bu takım yenilsede yensede alkışı hak ediyor unutulmasınki sezonu en erken biz açtık sezon sonuna dogru malesef düşüş yaşıyoruz inşallah 2 gün içinde toparlanır takım her şeye ragmen bu takımla gurur duyuyorum yürüyedur aslanım.

Seri 0-0 başladı maçın ilk devresi oyunumuzu kabul ettirdik fark 17 sayılara kadar çıktı etti eyledi 1 sayı ile de olsa kazandık değil mi ? Fakat maçta yaşanılanlar ortadaydı Beşiktaş da kazanabilirdi o maçı.Ergin hoca Oktay hoca'ya kendi oyununu kabul ettirdi ve çözüm bulamıyor şuanda Oktay hoca.Serinin ikinci maçı maça ilgi neredeyse sıfır,taraftar maçın bitimine 4 dk kala salon boşaltıyor,Ergin hoca yine oyununu kabul ettiriyor ve Oktay hoca çözüm bulamıyor ve bütün bunlar olurken yensen 2-0 öne geçip 2 mağlubiyet alsan bile final maçını evinde oynayacağın bir maçta rakibine boyun eğip yeniliyorsun.Seri 1-1,maç başlıyor yine mağlubiyetle kapatıyorsun Ergin hoca yine oyununu Oktay hoca'ya kabul ettiriyor.3 maçın sadece 1 yarısında iyi oynadığın takım senin takımından daha çok hak ediyor finali ve şampiyonluğu.Takım ortaya herhangi bir ruh koymuyor yenilirken sıkıntı orada adamların her basketbolcusu oyunda kaldığı her saniyede sonuna kadar savaşıyor.

Gerçekten Beşiktaşlı isen söyleyip burda o şekilde de yorum yapabilirsin forumumuzda diğer takım taraftarlarına da izin veriyoruz ... Yok Galatasaray'lı olmakta ısrarcıysan da inş beşiktaş şampiyon olur daha çok hakediyolar vs söylemlerini bırakıp milleti daha fazla germe ...

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

Türkiyeye gelene kadar %95 lerde serbest atış atan adam burda bozuyorsa bunun başka açıklaması yoktur,serbest atış atma beceriside ancak çalışmakla olur

Hıncala gerizekalı diyorsunuzda bi adamın sene başından beri basketbolla ilgili yazdıkları yazıları okuyun,bide galatasarayın maç istatistiklerine bakın

Adama saydık saydık ama adam haklı çıkıyor

Bu takım ve taraftar anlık başarılar değil kalıcı başarılar istiyor

Her yıl merdiven atlatacam diyen bir hoca,merdiven inemez,buna hakkı yok,Bu takım eurolige gidemesse bu takımın başında kalmayada hakkı yok

70 lik adam boktan bir takıma eurolig şampiyonluğu kazandırıyorsa bunları söylemekte benim en doğal hakkım

Boktan dediğin takım her sene Euroleague'de Final Four'da kafa kafaya oynar ya katılır ya ucundan döner. En kötü oldukları sezonda bile en iyi Türk takımının üstünde bitirir. Buna Efes de dahil.. Oktay Mahmudi'ye edilecek bir laf yok. Kaldı ki yaklaşık 20 senedir Euroleague maçlarını takip ederim GS'nin basketbol kadrosu üst seviye değil, CSKA, OLY'i yendik diye böyle bir yanılgıya düşmeyin sakın. Ne Avrupa için, ne de Türkiye için yeterli ve müthiş bir kadro değil. Oktay Hoca mümkün olduğunca elindekini harmanlayarak iyi sonuçlar çıkaran bir hoca.

GS'nin basketbolda birkaç senede nerelerden nereye geldiği ortada. İstikrar önemli. İki yenilgiyle teknik direktör kovup her sene takımı sil baştan oluşturan FB değiliz biz. Olamayız.

eleşitiriyi anlıyorumda. biz elendikmide şampiyon olsunlar diyosun.:D

Şampiyon olsunlar veya elendik demiyorum ki hocam.Sadece Beşiktaş'ın 3 maçta gösterdiği performans sonrasında taraftar,camia,takım olarak bizden daha çok hak ettiklerini söylüyorum.Beşiktaş ile yarı final basketbol maçı var fakat takımın sitesinde futbol şampiyonluğu fotoğrafı var.İlk maçta Fatih Terim tarafından gereken mesaj veriliyor fakat sonrası kimsenin umurunda bile değil.İçerideki maçlarda Cska'yı,Oly'yi yenmişsin Barcelona'ya geriden delip kan kusturmuşsun ama Beşiktaş maçında taraftar salon boşaltıyor.Euroleague sonrası gereken önem bu şubeye verilmedi demek istediğim bu.Adamlar bu işi daha iyi yaptılar.

Herşeyi geçtim ... SHIPP Oktay hocanın en çok dakika verdiği kısacası takımımızın en kilit adamlarından biriydi ve takımın çöküşünün ondan kaynaklandığı bence aşikar ... Hadi bunuda geçtim normal sezonu birinci bitirmişiz zaten euroligde tarih yazmışız ... Şimdi bu sene Euroleauge e gidemezsek Mahmudi de gitsin öylemi ? :) Bişey derdim ama ceza almiyim gerek yok :)

Saygı saygı saygı

Önce düşüncelere saygılı olacaksınzı.Ne öyle bişi derdim ama ceza yerim demek,De arkadaş

Kimse dokunulmaz değildir.Başarısız olanın arkasında durulacak diye bir kaydemi var

Biz cska dan her maç fark yiyelim ancak her yıl euroligde olalım

Benim başarı anlayışım budur.Bunu sağlayamayanıda bu takımda görmek istemem.

Ivkovic 70'ine gelince basketbol yetilerini mi kaybetmiş ki ? Bugün taptığınız Obradovic'in hocasıdır kendisi..

70'lik adam: İvkovic

Boktan takım: Oly

İlahi :eek:

Yok abi ben deli oluyorum yaa normal sezonu lider bitir EL ye ilk kez katıl inanılmaz değerli işler yap , sonra gel 2 maç yenil diye ( sanki dokunulmazlığımız var biz yenilmeziz ) hemen mahmudi takımın başında kalmasın , yok beşiktaş şampiyon olsun onlar daha çok hakediyo bilmemne ...

Bu seneyi biz lider bitirdiğimize göre bu şampiyonluğu sizin kafayla en çok biz hakediyoruzdur 2 maç kaybedince ne değişti ?

Takımın oyununu eleştirin bu maç ruhsuzlardı diyin bu maç şu taktik yanlıştı olmadı diyin eyv ... Ama istifa , şampiyon bjk mesajları harbiden mantıksızlığın son noktası daha hiçbişey bitmeden ...

Bugün bjk de bizde iyi oynamadık. Bjk nin en önemli silahı 3 lükler dir %30 atmışlar biz % 33 geçen 2 maçın yıldızı Erceg kötü oynadı. Hawkisn Arroya Ersin le bizi yendiler diğerleri vasat tı. Aslında kötü oynadığımız bu maçı da kazanabilirdik. Ama Gordon 0 sayı Furkan 1 sayıyla Lakovic inde 7 de 1 üçlük attığı maçı kazanmamız mucize olurdu.

Saygı saygı saygı

Önce düşüncelere saygılı olacaksınzı.Ne öyle bişi derdim ama ceza yerim demek,De arkadaş

Kimse dokunulmaz değildir.Başarısız olanın arkasında durulacak diye bir kaydemi var

Biz cska dan her maç fark yiyelim ancak her yıl euroligde olalım

Benim başarı anlayışım budur.Bunu sağlayamayanıda bu takımda görmek istemem.

Ben şimdiye kadar bu forumda attığım hiçbi mesajımda bu tarz bi cümle kullanmadım tek bir cezam bile yoktur ... Ben sizde fazlasıyla artniyet sezdiğim için böyle bişey söyledim ... Neyse yeter bu kadar durduğum burda fazlasıyla sinirim bozuldu zaten ...

Şampiyon olsunlar veya elendik demiyorum ki hocam.Sadece Beşiktaş'ın 3 maçta gösterdiği performans sonrasında taraftar,camia,takım olarak bizden daha çok hak ettiklerini söylüyorum.Beşiktaş ile yarı final basketbol maçı var fakat takımın sitesinde futbol şampiyonluğu fotoğrafı var.İlk maçta Fatih Terim tarafından gereken mesaj veriliyor fakat sonrası kimsenin umurunda bile değil.İçerideki maçlarda Cska'yı,Oly'yi yenmişsin Barcelona'ya geriden delip kan kusturmuşsun ama Beşiktaş maçında taraftar salon boşaltıyor.Euroleague sonrası gereken önem bu şubeye verilmedi demek istediğim bu.Adamlar bu işi daha iyi yaptılar.

valla ben katılmıyorum şu ligi lider bitiren bizdik beşiktaş degil. şu maclarda bizden daha üstün görünebilriler. csk moskoacda euroligde en az yenilerek şampiyonluktan oldu. ama bu onların haketmedigini göstermez. daha 1 mac daha var. bende begenmedim hatta bayada salladım. sokak basketbolu bile oynayamadık bu macta. beşiktaş bence öyle ahım şahım oynamıhyor. bireysel olarak yabancıları baya bir formda. bizimkiler ise performans yerlerde. gordon macı 0 sayı furkan 1 sayı ile bitirmiş düşün artık.

Boktan dediğin takım her sene Euroleague'de Final Four'da kafa kafaya oynar ya katılır ya ucundan döner. En kötü oldukları sezonda bile en iyi Türk takımının üstünde bitirir. Buna Efes de dahil.. Oktay Mahmudi'ye edilecek bir laf yok. Kaldı ki yaklaşık 20 senedir Euroleague maçlarını takip ederim GS'nin basketbol kadrosu üst seviye değil, CSKA, OLY'i yendik diye böyle bir yanılgıya düşmeyin sakın. Ne Avrupa için, ne de Türkiye için yeterli ve müthiş bir kadro değil. Oktay Hoca mümkün olduğunca elindekini harmanlayarak iyi sonuçlar çıkaran bir hoca.

GS'nin basketbolda birkaç senede nerelerden nereye geldiği ortada. İstikrar önemli. İki yenilgiyle teknik direktör kovup her sene takımı sil baştan oluşturan FB değiliz biz. Olamayız.

Olimpiykosun bu yılk ikadrosu tarihinin en kötü,eurolig takmları içinde ise vasat kadrolardan biriydi

Bak ne güzel değişsin istikrarı var diye

Bende bunu diyorum,istikrardan bahseden hoca istikrarı daha başında bozuyorsa benim fikrim bu takımın başın kalmaması yönünde olur

Haa önümüzdeki maçları alır finale çıkarsa bu takım,özür dilemektende gurur duyarım ancak özellikle son 2 aylık takım ve hoca performansı felaket ne yazıkki

Olimpiykosun bu yılk ikadrosu tarihinin en kötü,eurolig takmları içinde ise vasat kadrolardan biriydi

Bak ne güzel değişsin istikrarı var diye

Bende bunu diyorum,istikrardan bahseden hoca istikrarı daha başında bozuyorsa benim fikrim bu takımın başın kalmaması yönünde olur

Haa önümüzdeki maçları alır finale çıkarsa bu takım,özür dilemektende gurur duyarım ancak özellikle son 2 aylık takım ve hoca performansı felaket ne yazıkki

İstikrar dedikten sonra ... Geçen sene final oynamış , El de gruplardan çıkmış , normal sezonu lider bitirmiş ancak yarı finalde elenmiş ( ki daha elenmedik bile ) takımın hocasına gitsin diyebilmek gerçekten çok ilginç :) Görende play-off lara bile kalamadık sancak :)

Bu adam bjk'li. Mesajlarına bakan net şekilde anlar.

Bu kadar sinirlendiğim başka bir basketbol maçı hatırlamıyorum.3 kez bıraktım izlemeyi dayanamayıp tekrar döndüm.Sahada ki takım biz değiliz sanki.

valla ben katılmıyorum şu ligi lider bitiren bizdik beşiktaş degil. şu maclarda bizden daha üstün görünebilriler. csk moskoacda euroligde en az yenilerek şampiyonluktan oldu. ama bu onların haketmedigini göstermez. daha 1 mac daha var. bende begenmedim hatta bayada salladım. sokak basketbolu bile oynayamadık bu macta. beşiktaş bence öyle ahım şahım oynamıhyor. bireysel olarak yabancıları baya bir formda. bizimkiler ise performans yerlerde. gordon macı 0 sayı furkan 1 sayı ile bitirmiş düşün artık.

Saygı duyarım o sizin görüşünüz bu benim görüşüm sadece takıma da sallamıyorum diğer yazdıklarımda belirttiğim gibi herkese sallıyorum.Adamlar bizden daha formda ve daha iyi oynuyorlar demek istediğim bu.Normal sezon birinci bitirildi kabul,bir duruş ortaya koyuldu bu sene takım tarafından oyunumuzu kabul ettirdik buna da kabul,El'de hiç beklenmeyen işler yaptık en çok buna saygı duyarım.Bunların hepsini kabul ediyorum zaten.Dediğim gibi bence 3 maçtır bizden daha iyi oynayan taraf onlar ve bunun ötesinde bir duruş sergileyen taraf da onlar.Hal böyle olunca karşı takımın yarı final serisinde bizden daha iyi olduğunu söylemem gayet normal.

Oktay Hoca' ya neden kızıyorsunuz diyenlere kızanlardan biri olarak cevabım bugün bu takımın en iyi oyuncusu olan Gordon' un aldığı süredir.

Bench' ten hemen kementi atacağına biraz sabırlı olsa da oyuncuların oyuna ısınmalarına izin verse hiç fena olmayacak.

Durmadan oyuncu değişiklikleri yapıyor, o çıkıyor, bu giriyor, öteki çıkıyor, beriki giriyor. Hiçbirisi oyuna ısınamıyor.

Üst Alt