BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu

Olur öyle arada, nazar boncuğumuz olsun.

Canınız sağolsun Potanın Aslanları.

Arkadaşlar Rancik sempatik yürekli bir oyuncu ama dünyanın en berbat atış stiline sahip ve yeterli katkıyı veremiyor.Taylor'la Andric zaten fiyasko

Shawn Marion´u izle bunu söylemeden önce :D Gerçi Marion yüzdeli atıyor ,nasıl beceriyor anlamıyorum :asd:

PG ve 5 numara şart da Ömer Onan - Kinsey tarzında da bir SG de lazım, sazı eline alacak oyuncu yok bizde. SG'ye winner bir adam almak lazım. 5 dakika hücum edemedik resmen, her alan birebir oynamaya kalktı, aynı şey Efes maçında da olmuştu.

Bize winner oyuncu lazim degil hele SG'e hiç lazim degil. Johnson geldi simdi, yanina bir ribauntcu uzun, Pops gibi yeterde artarda. Ranciki yollamamiz gerekir ama bunuda Oktay hoca yapmaz

Sg dediğiniz Shipp bu ligin en sinsi skoreri ve takım oyuncusu. Shipp,Andric ve Shumpert kalmalı.Bu sene transfer döneminde takımın elinde avrupa kozu yoktu.Ondan bu tarz yabancılar alındı.Seneye ağzımızı açık bırakacak adamlar gelebilir.

o degilde, bu basketbolcular futbolcular gibi yillik cok para aliyorlar mi?

yillik ne kadarkazaniyor normal bir basketbolcu

Rancik ile seneye yollar ayrılır ama geçen ıyl bizi ligde tutan adamlardan biriydi.

D-Wash olsa adım gibi eminim kaybettiğimiz 3 maçı da kazanırdık.

Oktay Hoca zamanında gelseydi kalan oyuncu Rancik değil,Wilkinson olacaktı zaten . Ben en çok ona üzüldüm.

Hite iyi adamdı E.Basden'ın skorer versiyonuydu ama pg oynayamaz. Takımın Shumpert dısşında dogru durust sutoru yok, Shipp'in sutu o kadar iyi değil keza Tutku, Haluk ve Rochestie'de pozisyon hazırlanmadan gözü kapalı sut atacak adamlar değil. Pota altında da pozisyon bulamadıgımızda topu eline verip sayı yapacak adamımız sadece Ermal o da artık eskisi gibi yuzdeli bitiremiyor, ribaund sıkıntısı da var.

Andric, Rochestie vasat oyuncular Oktay hoca zaten iyi yabancı seçemez.

Wilkinson Rancik'ten 2 gömlek üstün oyuncudur bana göre. Geçen sene takımda en sevdiğim isimdi.

Oktay Hoca zamanında gelseydi kalan oyuncu Rancik değil,Wilkinson olacaktı zaten . Ben en çok ona üzüldüm.

Wilkinson zor kalırdı Kuban Mayıs ayında Massey_wilkinson ikilisini oluşturmuştu bile bu yuzden Wikinson'a ederinin ustunde ucret onerdiler o kadar etmezdi ha Rancik kalmazdı başka bir uzun alırdık.

Anlamadıgım seneye El diyorlar EL'de Taylor'la Andric'le nal toplarız. El ye kalmak istiyosan ligi ilk 3 te bitirmen lazım kolay değil. Play-off yarı finali olur ancak bu kadroyla. Bu takım play-off'un stresini kaldıramaz, hucum gucu sınırlı.

Birkaç haftaya kalmaz Taylor gider uzun gelir, P.Ewing Jr. 'i getir işte.

Yaklaşık 6-7 bin kişiyi tek kapıdan salona sokmak nasıl bir mantık anlamak zor.Çoğu insan hava atışını göremedi.Sonra tepki gösterince el kol hareketi yapan adamlar falan garip garip işler oluyor.

Bir de;şut kaçıran oyuncuya küfür eden maçın bitmesine daha iki dakika varken salonu terkeden tiplere bu takım fazla.

Takımımıza mücadelesinden dolayı teşekkürler.

Üst Alt