BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu

Kötü olmuş. F. Ülker galibiyetinin bir önemi kalmamış oldu şimdi.

Teşekürler Galatasaray'ım yine güzel bir maç oldu bu sefer kazanamadık ama olsun CANINIZ SAOLSUN SİZİN...

Maçın bitmesini beklemeden stadı terkedenler ayıp etti yenilsekte oyuncularımız sonuna kdar desteği hakediyor simdi geldim maçtan dış atışlarda kotuyduk gerçekten....

Maça gelenleri tek kapıdan sokan emniyete de yazıklar olsun....

İki derbi kazanan ve lider olan takımın maçına ilgi olacağını nasıl tahmin edemediler anlamak zor.Tek kapıdan binlece kişiyi içeriye aldılar.Maçın ilk 2 dakikasını kaçırdım ama ben girerken dışarıda hala bekleyenler vardı.Böyle saçmalık olmaz.

Kötü oldu bu mağlubiyet ama önemli olan ligin sonuna kadar istikrarlı performans gösterip play-off'lara iddialı girmek.Daha iyi olacağız...

sakami bu biri saka desin ne olur imakanisz birsey sen git ulkeri bjki yen gel adini duymamis takima yenil olacak is degil tabi hafifa alirsin olacagi bu yazik oldu cok

sakami bu biri saka desin ne olur imakanisz birsey sen git ulkeri bjki yen gel adini duymamis takima yenil olacak is degil tabi hafifa alirsin olacagi bu yazik oldu cok

Ya arkadaşım ligi takip etmiyorsan yorum yapma lütfen .Senin adını bilemediğin takım BJK takımından daha kaliteli,disiplinli,oturmuş bir takım .

ilginç yorumlar var gerçekten. arkadaşlar sadece futbol izliyorsanız basketbol takımı ile ilgili yorum yapmayın bence.

Beklemediğimiz bir mağlubiyet oldu, canları sağolsun da arkadaş o salonun sıcağı neydi öyle? Bir daha ki maça yanımda peştemal götürmeyi düşünüyorum :)

Korkuyordum bu maçtan, başımıza geldi.

Neyse sağlık olsun.

Ya arkadaşım ligi takip etmiyorsan yorum yapma lütfen .Senin adını bilemediğin takım BJK takımından daha kaliteli,disiplinli,oturmuş bir takım .

ya lutfen komik oluyorsun ulkerden bjk ten ve okadar oyunadimiz avrupa takimiden dahami iyi bu adini bile yazmagi bilmedim takim bide ben senin ile burda tartisma icinde girmem kimin basketbol bilgisi olup olmadini NBA maclarini sabahlara kadar izliyorum burda eurolig maclarini hic kacirmiyorum ama simdi ne desem bos.

ha bide o iyi dedin takim bakalim haftaya efes ten kac fark yer sonra gel konusuruz.

ya lutfen komik oluyorsun ulkerden bjk ten ve okadar oyunadimiz avrupa takimiden dahami iyi bu adini bile yazmagi bilmedim takim bide ben senin ile burda tartisma icinde girmem kimin basketbol bilgisi olup olmadini NBA maclarini sabahlara kadar izliyorum burda eurolig maclarini hic kacirmiyorum ama simdi ne desem bos.

ha bide o iyi dedin takim bakalim haftaya efes ten kac fark yer sonra gel konusuruz.

Evet BJK'den de, Avrupa'da oynadığımız GasTerra Flames ve Cantu'dan da iyi takım.

Ayrıca sene başında Efes ile oynadıkları Türkiye Kupası maçını 5 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Evet BJK'den de, Avrupa'da oynadığımız GasTerra Flames ve Cantu'dan da iyi takım.

Ayrıca sene başında Efes ile oynadıkları Türkiye Kupası maçını 5 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Maç sonuçlarına bakarak takımların durumlarını değerlendirirsek yanılırız. Cola Turka'da gitti, Olin Edirne'yi, Edirne'de dağıttı ki Olin kendi evinde cidden çok iyi oynayan bir takım.

Olin tam bir sistem takımı ve vasatın üzerindeki tek yabancısı da Seibutis. Diğerleri ise takıma gerektiği kadar katkı veriyor.

Avrupa'da oynadığımız bazı takımlardan daha potansiyelli oldukları doğru. Ama Olin'in Cola Turka'dan potansiyelli olduğuna katılmam.

Evet daha iyi takım ama Cola Turka onlardan daha potansiyelli. Play-Off'lara kadar çok şey değişecek ve o zaman eşleşmelerde göreceğiz kim nerede.

O yüzden gerek Cola Turka, gerek Ülker galibiyetleri bizim için önemli oldu. Edirne maçını da zaten kayıp olarak görmemek lazım. İyi bir uyarı oldu.

3. periyod tam bir kabustu. 4'te bastırdık ama her attığımız kaçtı. Sağlık olsun. Edirne nüfusunun tamamı da maçtaydı gibi gördüm.

Üst Alt