BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu

ya lutfen komik oluyorsun ulkerden bjk ten ve okadar oyunadimiz avrupa takimiden dahami iyi bu adini bile yazmagi bilmedim takim bide ben senin ile burda tartisma icinde girmem kimin basketbol bilgisi olup olmadini NBA maclarini sabahlara kadar izliyorum burda eurolig maclarini hic kacirmiyorum ama simdi ne desem bos.

ha bide o iyi dedin takim bakalim haftaya efes ten kac fark yer sonra gel konusuruz.

valla arkadasa katiliyorum bence komik olan sensin sabaha kadar NBA seyrediyomusun Eurolig maclarini kacirmiyomusun ama sene basinda kupa da ilk sekize kalan takimi lig basladigindan beri herkesin ovguyle bahsettigi kendi basketbol tarzi var denilen takimin adini bile bilmedigini soyluyorsun bi bilgi daha vereyim bu takim edirne den..

Cevap: BBL H:14 | Galatasaray CC 63-70 Olin Edirne | 9 Ocak | Maç Sonucu

ya lutfen komik oluyorsun ulkerden bjk ten ve okadar oyunadimiz avrupa takimiden dahami iyi bu adini bile yazmagi bilmedim takim bide ben senin ile burda tartisma icinde girmem kimin basketbol bilgisi olup olmadini NBA maclarini sabahlara kadar izliyorum burda eurolig maclarini hic kacirmiyorum ama simdi ne desem bos.

ha bide o iyi dedin takim bakalim haftaya efes ten kac fark yer sonra gel konusuruz.

Resmen saçmalamışsın bu kadar çok basket maçı izleyen birinin bu yılın en formda takımlarından beşiktaşın üstündeki olini bilmemesi çok garip

Üst Alt