Behzat Ç. | Bir Ankara Polisiyesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Behzat Ç.| Bir Ankara Polisiyesi

Bende ilk defa bi denk geldi baktım, çekimler fln kaliteli. Brothers'da fln çekim yapmışlar, Ankara dizisi olduğunun farkına bol bol varıyorsun.

Yalnız Okan'ın programa katıldıklarında amatör kameralar kullanıyoruz demişlerdi. 3 tane amatör kamerayla çekim yapıyorlarmış yani.

Bu dizi ile Ezel'i izleyen birinden cevap bekliyorum zahmet olmazsa. Ezel'le kiyaslanabilecek seviyedemi?

Yalnız Okan'ın programa katıldıklarında amatör kameralar kullanıyoruz demişlerdi. 3 tane amatör kamerayla çekim yapıyorlarmış yani.

Amatör değil la.

5d-mark-2.jpg

Sadece bir bolumune baktim begendim diziyi.

Ama basroldeki polis cok ters bi adam polislerden soguttu beni.

geçen gün iş yerinde gece 3 de bi karşımızdaki bara girerken gördüm 3 oyuncusunu :D fazla izlemediğimden yanlarına gidemedim

Son bölümde Feride'nin yasadigi olay, Türkiye'de gercek olmustur. Dizideki anlatilan olay Feride'nin kocasindan dayak yemesi üzerine polise sikayet eder, polis kari-kocayi tekrar baristirip eve gönderir. Bunun sonucunda bir kavgada Feride kocasini öldürür, belki öldürmese kendi ölecektir.

Bugünlerde yasanan olay ise, daha önce bebegini döven babayi, bebegin annesi polise sikayet eder. Polis babaya bebegini öptürüp eve gönderir, sabah saatlerinde baba cocugunu öldürür.

Dizinin gercekciligi, dialoglar, söz edilen olaylar zaten hepimizin bildigi bir sey ama o kadar iyi tahlil etmisler ki yasanan tüm polislik olaylari, yalnizca gecmiste yasanan olaylari adam gibi anlatarak selam cakmasiyla degil yasanmasi muhtemel olaylari bile ortaya koyuyor.

Adam gibi dizidir.

Bu akşam 5 dakika izlediğim ve o 5 dakikada 15457465 milyon tane ''lan'' kelimesi duyup tv'yi kapamama neden olan dizi

Üst Alt