Behzat Ç. | Bir Ankara Polisiyesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Behzat Ç.| Bir Ankara Polisiyesi

Müthiş bir bölümdü.Hrant Dink olayını çok güzel göndermeler yaparak işlediler.Helal olsun cesaretlerinden dolayı.Gereksiz bulanlar Arka Sokaklar filan izliyor heralde.:eek:

Nejat İşler'in diziye girdiği bölümde ilk kez izledim diziyi. Sardı baya. Daha önce niye izlemedim diye kızıyorum kendime bir Ankaralı olarak. :eek:

16.bölümüyle fenomenligini kanitlamis dizidir. Hrant Dink cinayeti, katillere ve bunlara sahip cikan güruha göndermeleri, badem biyikli emniyet amirleri, üstü kapanan, bulandirilan cinayetler, Harun'un ilani aski...

Cita giderek yükseliyor, her bölümde benden bir "helal olsun" almayi basariyorlar.

eda: ya selim'den bahsetmiyoruz şu anda senden bahsediyoruz harun. benim içimde sana karşı bir şey yok. yani ben senden hoşlanmıyorum. zorlama beni.

harun: zorlamayayım seni öyle mi? niçin zorluyorum peki ben seni?

eda: bu yaptıkların ne harun? yani benden sürekli bir beklenti içindesin. benden yapamayacağım şeyler isteme, lütfen.

harun: eda, ben yalnızca seni sevdim. başka da hiçbir şey istemedim senden. ben o mal, çankaya bebesi gibi kıvırtmıyorum. yüreğimi verdim ben sana anladın mı yüreğimi. suç mu işledim? seni zorlamış mı oldum?

eda: yapma böyle harun yapma.

harun: ya neyi yapma be! neyi yapma? ben varya ben seni gördüğüm ilk günden beri seviyorum eda. sana gittim onun gerçek yüzünü gösterdim. sen hala onu sevdiğini söylüyorsun. şimdi sorun ben de mi, sen de mi ha söylesene. bence sorun bende değil sende eda. tamam ben kaba olabilirim, küfür ediyor olabirim, yakışıklı olmayabilirim, ingilizce bilmiyor olabilirim; ama ben seviyorum anladın mı? ben senin için sabahtan akşama kadar past contunious tense çalıştım eda, biliyo musun? oturdum evde çalıştım. senin şu yaptığına bak. eda, diyorum ki bir kere şans ver bana, ha? tek bir tane şans ver.

eda: hayır, harun. hayır.

harun: seviyorum merkez, seviyorum merkez. seviyorum diyorum, anladın mı? seviyorum merkez.

merkez: anlaşılmadı, tamam.

harun: lan biriniz de anlayın be! seviyorum merkez seviyorum anladın mı? seviyorum.

merkez: gereksiz anons yapmayalım, kodun ne senin?

harun: kodu, kodu söyleyim ben kodu. kodu hayatımın a...a kodu. hayatımın a...a kodu.

CSI:NY dışında polisiye yoktur benim için.Bitiyorum ona, Behzat J. Arka Sokaklar falan fasa fiso.

arka sokaklar cok sacma dizi ya behzat c. mükemmel bi dizi 1 bölümünü bastan sona izleyin anlarsiniz nasil mükemmel bi dizi oldugunu dünkü bölümde süperdi

Bütün birimlerin dikkatine! Çok seviyorum lan teşkilat-ı mahsusa!!! :)

merkezi anladık da teşkilat-ı mahsusa nedir yahu :)

Behzat amirimin Baris Hocanin(!) katili Fatih(!)'e attigi tokat ve ettigi küfürleriyle beni benden almis süpersonik dizi.

Nejat isler döner yakinda, ortalik biraz daha karisir. Ama Nejat'in eline tartmasi icin bu sefer iyi birsey verecek Behzat.

Dün biraz izledim o kadar bipppli sahne var ki işin suyu çıkıyor.Bari saat 11'den sonra serbest olsada filmden birşey anlasak ama güzel bir diziye benziyor.

Üst Alt