Behzat Ç. | Bir Ankara Polisiyesi - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hevesim kacti artik. Baslamasada olur dedigim dizi. Bu seferde baslamayacak biliyorum cunku o eski ekibi tekrar toplatip eski havayi yakalamak zor olacak gibi.

Akbaba foxdaki dizide oynuyor ?
Keşke eski kadro eski hava ile başlasa ama zor , yinede özlüyor insan. 24.bölümdeyim bu arada bi daha izliyorum :red:

İçime doğmuş la :red:

264.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Ekip tam kadro olacak mı en çok merak ettiğim soru
Büyük konuşmayı sevmem ama eski havasını yakalaması imkansız keşke hiç bulaşmasalardı bu işe

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi, Ezel'dir. Ondan sonra gelenlerin tamamı, Ezel'den sonra sıralanırlar.

Dünya geneli için de, bunun aynısını Breaking Bad için söyleyebiliriz. En iyisi odur ve geri kalan tüm diziler onun arkasındadır.

Aslında en büyük baskı senarist Emrah Serbes’in üstünde. Sosyal medyada yayınladığı “Behzat Ç.”nin yeni senaryo çalışmalarına dair fotoğraflar ciddi bir kalabalığı heyecanlandırdı...

Bir dönemin fenomen dizisi tekrar ekrana taşınacak mıydı? Bunun yanıtı yaz başında “büyük olasılıkla şifreli bir kanal” olarak dillendiriliyordu...

Ancak sonra ses çıkmadı. Emrah Serbes’in fotoğrafları üzerine yaptığım küçük bir araştırma beni dünya çapında bir adrese çıkardı...

“Behzat Ç.”nin elbette Türkiye odaklı ama dünya pazarına açılan bir internet dizisi olarak deyim yerindeyse hayatımıza girmesine ramak kaldı...

Özet geçersek, Behzat Amirim dönüyor sevgili okur!

''Mesut Yar''

Behzat Amir donuyor mu?

Üst Alt