Behzat Ç. | Bir Ankara Polisiyesi - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İnşallah seneye 15 günde senaryo yazmaktan ziyade seyircilerine daha fazla önem verip adam akıllı bir hikaye çalışması yaparlar. İnsanlar geçmişe saygısından bir şey demiyor da bu sezon hakikaten Arka Sokaklar'ın tiyatral hali gibi bir şeydi. Sadece anlamsız aksiyonlar yerine Behzat amirimizin şizofrenik halleri vardı. Amerikalının 2 yılda 10 bölümünü nazlana nazlana hazırladığı, her bölümü sinema filmi gibi olan emekler beklemiyoruz ama insan en azından Star'daki bölümlerin samimiyetini, Cumartesi Anneleri'ndeki duyarı talep ediyor. Açıkcası 15 günde 9 bölümü hazırlanıp seri üretim gibi seyirciye dayatılan yapım için de insanların korsan yayın peşinde koşmasına laf edemiyorum. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Ulan ne bölüm olmuş be

Ragıp'ın ölmesi iyi oldu sevmemiştim şahsen. Şule'nin yanındaki kişinin Behzatla alakalı olması büyük final oldu. Berna'nın başına gelen Şule'nin başına gelecek

guzel 1 bolumdu. acaba emrah serbes bu trafik kazasinda kendi trafik kazasinda yasayani mi anlatacak? tesaduf gibi gelmedi bana. memduh basgan ve ercu ölmemeli ya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Final sahnesi şunu dedirtti açıkçası. ''Behzat yapacağın işi zkm.'' Sana başka ne denir bilmiyorum.

Yeni sezondan temenniler vol 1: Ercü ve Başgan ölmesin, Esra ve Şule temizlensin ve de psiyatr ablamız ve Behzat bir aşka yelken açsın.

Üst Alt