Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm"

Cevap: Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm"

Her türlü keyif alınır bence de diziyi izlesen daha iyi tabi.

Behzat'ın kızı ile olan hikayeyi falan kaçırabilirsin belki.

Ya ben diziyi pek izlemiyorum. Bir tek ilk bölümü baştan sonra izledim, onun dışında bölük pörçük biraz baktım, bir de anlatılıyor devamlı işte olan bitenler oradan biraz biliyorum, filme gitsem keyif alır mıyım yoksa dizideki ince detayları bilirsen daha hoş detaylar yakalarsın falan mı diyorsunuz?

Keyif alırsın filmden ancak diziyi izlemiş olsan daha iyi olurdu . Genel konusunu anlamak için dizinin 1. bölümünü izleyip daha sonra filme gidersen daha iyi olur .

Keyif alırsın filmden ancak diziyi izlemiş olsan daha iyi olurdu . Genel konusunu anlamak için dizinin 1. bölümünü izleyip daha sonra filme gidersen daha iyi olur .

Abi zaten 1. bölümü baştan sona izledim yazdım ya :D

Kızı muhabbetlerini az çok biliyorum sezon finalini falan, canlı yayın olarak anlatan arkadaşlar var eksik olmasınlar :asd:

Diziyi takip edenlerin seveceği bir film. Diziyi takip etmeyenleri sıkabilir.

Filmde komik sahneler fazlaydı, epey yerde güldüm. Behzat ve Harun'un sahneleri müthişti. Buna hayalet'in de eklenmesi süper olmuş :)

Kısacası diziyi başladığından beri takip eden biri olarak filmi beğendim.

Behzat Reis'dir ya :tiphat:

Puanım: 8.0/10

294609_172592769482784_156311341110927_354384_653844238_n.jpg

:eek:

ne dizisini izledim ne de filmine gitti ama yorumları okudum olağanüstü bir diziymiş gibi şaşırdım kaç bölüm oynandı şimdiye kadar netten izlesemmi ?

Üst Alt