beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!"

Adamın yeterliliği tartışılır Kiev'de oynatmamışlar herifi. Solda nasıl oynuyor bilmiyorum. Adam ayrıca disiplinsiz. Bu parayı gömecek bir adam değil burası net bence. Tam tahmin ettiğimiz üzere Tudor sene ortası kovulur sonra bunun aldırdığı adamlarla bi de uğraşırız. Ya olm herşeyi geçtim Sneijder, Belhanda, Selçuk orta sahası nasıl olacak:D Herkes içimizden geçecek şu anda bile yetersiz yani bi de takımın Tolga'dan sonra en diri adamı gitti. Selçuk ya da Sneijder seneye kalırsa yedek falan olmazlar. Sneijder kalacak zaten Selçuk'u da kimse kesmiyor Allah katında tanıdığı var herifin heralde. Biz 2'sinden kurtulmaya çalışırken 3. geliyor. Görünen köy kılavuz istemez 5 senedir taraftar ne diyorsa aynısı çıkıyor zaten. Tudor Sneijder'in Selçuk'un kötü sezon geçirdiğini düşünüyor muhtemelen bi boktan çakmadığı için ama biz burada bu adamları 5 senedir izliyoruz zaten 1 tanesi son 3 senedir diğeri son 2 senedir böyle. Herşey bariz.

ne anlation lan. tanimiyorum herifi sadece tipik ucan kanattansa lig icin teknik oyun kurucu tarzi kanat daha fazla isimize yarar dedim bu herif de oyle gibi 5 dk fln izledim gerci.

Belahanda iyi transfer uyum sağlayıp doğru posisyonda oynatırsak. Yanında da ben arfa . arkalarında maalesef selçuk ve ?

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Ulan madem 8 milyon verecek durumuz var niye o zaman acil olmayan yere transfer yapiyoruz.

Deliricem valla.

Git cok iyi stoper, on libero veya santrafor al o paralara. Hatta iki iyi bek alirsin. Biz gittik en sacma yere en cok parayi harcadik.

Ayni garry beyinsizinde yaptiklari gibi. Tek ihtiyac olmayan yer kanatti devre arasinda gitti capsizlar kanat aldi.

manyak ya adam 8 milyon vermis ulan snejderi almisdik biz bu paraya
bide kaca satmayi düsünüyorsun ileride 1 mil. satabilirsek bayram ilan edelim
kulübün anasini aglatin yagli surat

Belhanda gibi bir sığıra ancak Dursun 7-8 milyon Euro verir.

1 milyon Euro etmeyecek bir adam, ancak bonservissiz alınır.

valla çıldırmamak elde değil. iki transferde içime sinmedi. hele belhandanın kariyeri son 3 senedir çöküşte. istatistikleri çok kötü. bu kariyeri bizde yapsaydı 1-2 milyona elden çıkarmaya uğraşıyorduk şimdi. bu adama bu parayı vermek çok büyük aptallık. birde belhandaya verilen bonservisin dönüşü yok bizden sonraki transferinde maksimum ederi 1-2 milyon olur. madem bu bonservisi verebiliyorsun, alacağın oyuncu sonraki satıştanda para getirebilecek bir oyuncu olmalıydı.
diğer yandan ortasaha, stoper ve bekler asıl transfer buraya lazımken neden önce sneijderin bölgesine oyuncu alınır, anlamak zor. asıl parayı merkez ortasahaya ve stopere gömmemiz lazımdı bizim. şimdi gidip oralara kiralık yada ucuz oyuncu peşinde koşarlar.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aman Allahım bu doğru olamaz.

2de13fb999e27a07f0c822d4679325c0.jpg

sent via GSC

Gomisin sağlık kontrollerinde bir şey çıkmadığına göre her şekilde iş yapar.Fakat Belhanda için verilen rakam çok.4 milyona falan alınmalıydı maksimum.8 skandal bir bonservis bedeli.

Belhanda'yı izlemedim ama videolardan gördüğüm yavaş bir adam, iyi şut atıyor. Sneijder'in düşük seviyeli hali gibi. Bize statik değil agresif delici oyuncu lazım hemde bu tanıma uyan tek adamı satmışken.

Belhanda'yı izlemedim ama videolardan gördüğüm yavaş bir adam, iyi şut atıyor. Sneijder'in düşük seviyeli hali gibi. Bize statik değil agresif delici oyuncu lazım hemde bu tanıma uyan tek adamı satmışken.

Acikca söylemek gerekirse sampiyon oldugumuz son 3 sezonda, kadroda en delici oyuncumuz Aydin Yilmaz ile Yasin Öztekin idi.

Tete (Hücum/Adaptasyon)
Kucka (Bana göre fisi italyadan cikarip, direk buraya takacak isim)
Belhanda (Dissiplin)
Gomis (Kalp)
Acerbi (Kanser)
Ben Arfa (Dissiplin)

Kagit üzerinde iyi transferler, ama hepsinin kendine göre soru isaretleri bulunuyor. Belhanda cok iyi bir hocalik performansi ile, takimin yeni Engin Baytar´i olabilir. Zor bir adam ama cok teknik ve agresif. Müthis kombinasyon turkiye icin.

Wesley giderse diye transfer yapmak büyük takım mantığı, gerekli en az 5 yer dururken bu transferi yapmak ise lisecilerin mantığı

Altın çöpe düşse değerini kaybeder mi,tenekeyi parlatsan ceyrek altin eder mi ? Baros,Kewel,Sneijder,Hagi,Elmander,Podolski ,Popescu,Taffarel bunlarin hicbirisi bize iyi donemlerinde gelmedi ve hemen hepsi dususteydi.Tamam belki Belhanda ve Gomis bunlar gibi degil (Aslinda Gomis yukselisteyken geliyor ) bonservisi cok olduguna katilsamda burada gecen sene alinmadigi icin tum.kufurleri hakkeden dursuna haksiz yere Wan der wiel icin kufur edenlerin eski.postlarini cikartalim mi? Sırf elestirmek icin yapmayin böyle seyler

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt